Skocz do zawartości
Nerwica.com

Relacja z Bogiem - wg nauczania KrK


Rosa26

Rekomendowane odpowiedzi

Lordzie Kapucyn, czyżby Twoje wcześniejsze słowa były tylko zwykłym postraszeniem/ Gdzie konsekwencja i dobry przykład tutejszej "władzy"?

On ostatnio zniknął, więc nie dziwne, że nie ma działań z jego strony ;)

 

A to sorry, nie zdążyłam zaobserwować.

Byłoby miło jakby ktoś z 'zarządu" zareagował. Póki co pozostaje ignor. NIe ma sensu się powtarzać. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......

Poki co nie zlamane :P Spotkalismy sie jak obiecal i było... cudownie :105::D

To nie ostatni raz i... nic mi sie nie wydawalo.. sprawa otwarta. Nie wiem jak to widzi, ale jeszcze sie zobaczymy.

Zachowywal sie jak gentelman. :105:

Czułam sie mega wyjatkowo.

 

Zobaczymy... czas pokaze.

 

Nie pisze bo nie mam czasu. Pracuje po 11 godz. W tym tyg. I padam na twarz. Nie zagladam do sieci za bardzo, ale nadrobie zaległosci.

 

Nie ma przerwy w chrzescijanstwie atic ;)

A to jest "na temat" wątku?

Bo jakoś słabo mi się wiąże z nim.

Zwykle stosuje się ustalone zasady równo wobec wszystkich.

Tu są równi i równiejsi - jak sobie rozhisteryzowana panienka wykaprysi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V, poza tym, że borderka z zafiksowaniem na punkcie religijnym, IMO Rosa jest całkiem urocza :mrgreen: Dałbyś już dziewczynie spokój, zajął się czymś konstruktywnym - nie wiem, choćby Tą Swoją (wyimaginowaną ? :P) Kobietą, którą tak chwalisz się w co drugim wątku ? ;) Heh, ostatecznie mógłbyś też wyruszyć na ten Sejm z krucjatą przeciwko cebulakom :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj oj muszę zwrócić honor naszym władzom. Zauważyłam, że wczoraj pewne wpisy wylądowały w koszu... mam nadzieję, że i tym razem tak będzie.

 

Michellea, odpowiadając na Twoje pytanie odnośnie katolicyzmu... być może wybierzemy się razem do Dominikanów ;) Żeby nie było... bez żadnych wymuszeń z mojej strony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam,ten temat za skrajnie stronniczy i narzucający tylko jedną wizję świata.

 

Ha ha ha, nie możecie bez nas żyć. A przecież macie kółko ateistyczne, gdzie żaden katotalib nie zagląda (chyba, nie wiem na pewno, bo musiałabym zajrzeć).

Poza tym, chcesz narzucać nam swoją wizję świata, w której nie ma jednej wyraźnej opcji, tylko wiele równorzędnych. Zupełnie nieuprawnione. Mamy prawo do wizji świata, w której jest jedna prawda i jeden Bóg. Sorry. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha, nie możecie bez nas żyć. A przecież macie kółko ateistyczne, gdzie żaden katotalib nie zagląda (chyba, nie wiem na pewno, bo musiałabym zajrzeć).

Pisze tam pewien użytkownik będący katolikiem, który nie pisze z kolei tutaj :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażaj się Refren :mrgreen:

Zmienię temat,ciekawy jestem czy Papież Franciszek,coś wspomni o uchodźcach.W Krakowie.Kiedy będzie.Na Dniach Młodzieży.

Nasi bogobojni prawicowcy już za to bojkotują papieża, który stał się ulubieńcem świeckiej lewicy. Kiedyś słyszałem wytłumaczenie dlaczego Papa jest taki prouchodżcy i proislamski, niby to przez to ze pochodzi z Ameryki Łacińskiej, gdzie bieda jest wielkim problemem, do tego nie ma rozeznania w islamie i uważa ich za religię podobną chrześcijaństwu choć błędną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bog dla nas chce zawsze wiecej niz my sami dla siebie. Wierzy w nas bardziej niz my w siebie - chodze nad ziemią :D .

Jak na razie przekonuję się jak małej wiary jesteśmy ludzmi. I pomimo, ze widze co robi w moim zyciu, nadal niedowierzam, nadal sa jakies obawy... a przeciez dostaje dowody... codziennie.

Dla Boga nie ma ograniczen i nawet z tymi w naszej głowie poradzi, tylko trzeba dac mu szansę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bóg daje każdemu szansę, tylko czeka na twój ruch, czeka aż się otworzysz na Jego działanie i przestaniesz się bronić przed Nim, przecież Bóg odpuszcza grzechy ludziom w obliczu śmierci tylko jeśli się nawrócą. Jeśli przez swoją zatwardziałość w swojej niewierze w Boga, to nie masz co liczyć na Jego wsparcie, ale jeżeli masz choć jedną iskierkę i dopuszczasz, że może jednak Bóg istnieje, to znaczy że już zaczynasz się otwierać na Boga i Jego działanie. Otwórzcie drzwi Chrystusowi - JPII.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×