Skocz do zawartości
Nerwica.com

Aseksualność /aseksualizm


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

zima, ta pani na gorze ma M&N'sy zamiast sutkow, to jakas choroba genetyczna? Moglbym z nia co nawyzej o poezji porozmawiac. A tej drugiej nawet kijem bym nie tknal, ale jezykiem- tak 8)

No ale we mnie zadna sila nie spowoduje aseksualnosci. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego aseksualizm miałby być czymś nienormalnym? Od kiedy nie uprawianie seksu to coś dziwnego, jeśli się nie odczuwa potrzeby żeby to robić?

Kompletna bzdura, gdyba aseksualność była czymś naturalnym nie byłoby nas już ponad 7 miliardów, seksualność jest w naszych genach tak jak wola przetrwania czy instynkt macierzyński, aseksualność to tylko i wyłącznie wynik zaburzeń psychicznych bądź somatycznych imho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego aseksualizm miałby być czymś nienormalnym? Od kiedy nie uprawianie seksu to coś dziwnego, jeśli się nie odczuwa potrzeby żeby to robić?

Kompletna bzdura, gdyba aseksualność była czymś naturalnym nie byłoby nas już ponad 7 miliardów, seksualność jest w naszych genach tak jak wola przetrwania czy instynkt macierzyński, aseksualność to tylko i wyłącznie wynik zaburzeń psychicznych bądź somatycznych imho.

 

 

Jebłem o klawiaturę głową i napisało mi się coś takiego "WTF, LOL!".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jebłem o klawiaturę głową i napisało mi się coś takiego "WTF, LOL!".

 

Prawda w oczy kole? No Niktita, zastanow sie nad tym chwile. Jest taka choroba, w ktorej czlowiek nie odczuwa apetytu, i albo umiera z glodu, albo karmia go dojelitowo. ;) Czy to taka preferencja kulinarna? Nie. To zaburzenie, charakteryzujace sie brakiem preferencji, zerowym apetytem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita, to może jebnij się jeszcze z tysiąc razy a uda Ci się napisać coś rzeczowego na ten temat ;)

 

Rajben! Widziałem od początku, że używasz plugawego języka jako anachroniczny substytut przedwczesnego odstawienia od piesi (no i + samotność!) %21laugh.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita, to może jebnij się jeszcze z tysiąc razy a uda Ci się napisać coś rzeczowego na ten temat ;)

 

Rajben! Widziałem od początku, że używasz plugawego języka jako anachroniczny substytut przedwczesnego odstawienia od piesi (no i + samotność!) %21laugh.gif

A czy Tobie czasem nie za późno ostatnio odkleja się wódka od dzioba? Może zajrzyj sobie na poprzednią stronę kto zaczął pisać o jebnięciu się w klawiaturę. I nie mam zamiaru stosować naciąganej cenzury kiedy chcę coś wyrazić tak jak o tym myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zima,

jetodik, a jakie babki by sie facetowi spodobaly? dasz fote?

 

wyglądające na zdrowe i kobiece.

 

przykładowa fota, musiałem się nieźle naszukać, bo tak jak napisał NieznanySprawca, ciężko już takie znaleźć :roll:

wpisałem fanki footballu, żeby jakieś niecelebrytki wyświetliło, a tam Natalia Siwiec mi wyskakiwała :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×