Skocz do zawartości
Nerwica.com

Aseksualność /aseksualizm


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się podobały lata 50, 60 -te przynajmniej jeśli chodzi o kształty taka Marylin Monroe, Brigitte Bardot to miały figury, póżniej pryszla moda na Twiggy i inne chudzielce i się schrzaniło. Ale jak patrzę na zdjęcia z 19 wieku początku 20-ego czy portrety wcześniejsze zwłaszcza te królewskie to większość kobiet była wtedy tak brzydka z twarzy że aż strach, i tragicznie zbudowana tłusta i bezkształtna także należy się cieszyć tym co mamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale jakim cudem ten temat z "aseksualizmu" zszedl na wyglad kobiet i to, czego mozna sie po nim dowiedziec? :P

Moim zdaniem dlatego, że aseksualnych osób na forum jest bardzo niewiele, a bardzo dużo osób na forum jest o bardzo silnych potrzebach seksualnych; ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze gorzej. Ja nie mam "kobiecych" bioder, wyglądam na niepłodną :why:

To dlatego sie tak naprawde rozstalismy, ja tam mam w powazaniu to tere-fere o milosci, to byla tylko wymowka. Liczy sie tylko ewolucyjna strategia przetrwania. 8)

A skoro nie urodzilabys nam zdrowego potomstwa, no coz, tak musialo byc. :nono:

 

-- 20 paź 2013, 21:42 --

 

Mi się podobały lata 50, 60 -te przynajmniej jeśli chodzi o kształty taka Marylin Monroe, Brigitte Bardot to miały figury

taak, zloty wiek kobiecego kanonu piekna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik,

twarz najważniejsza ;) zaraz za charakterem

Aha, to ja chyba mam w takim razie cudowny charakter, skoro mimo braku bioder i takiej se twarzy znalazłam faceta :D (a może ślepy :mrgreen: )

NieznanySprawca,

to byla tylko wymowka

Dobrze, że chociaż ta wódka z wesela mi została...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, percepcja urody zakodowana jest nie w kulturze, a w zwojach mózgowych i np. podobają się twarze symetryczne.

 

zobacz, teraz przyszła moda metro i kobiety wcale jej nie ulegają, co chwila słychać lament, gdzie się podziali Ci pewni siebie faceci, nam facetom też się nie podobają wychudzone anorektyczki, to znaczy cały czas uogólniam, bo na pewno wielu szaleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik,

nam facetom też się nie podobają wychudzone anorektyczki

Chyba większości nie podobają się skrajności, ani przesadna chudość ani otyłość - oczywiście są odstępstwa od normy, ale to już nazywane będzie fetyszem. Ani anorektyczki ani otyłe kobiety nie przejawiają oznak zdrowia - a szukamy na partnera osób zdrowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia,

Aha, to ja chyba mam w takim razie cudowny charakter, skoro mimo braku bioder i takiej se twarzy znalazłam faceta

 

hej, możesz nie mieć przykładowo bioder ale fajne coś innego, te biodra to tylko był przykład, zresztą uogólniony.

no nie mówiąc juz o tym, że gdy ktoś się spodoba, pojawiają się uczucia, wtedy wszystko się podoba i jakaś fałdka tłuszczu i to i tamto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz, teraz przyszła moda metro i kobiety wcale jej nie ulegają, co chwila słychać lament, gdzie się podziali Ci pewni siebie faceci

Lament to jest na demotach, a jaki przychodzi co do czego... Pod moją klatką często przesiadują osiedlowe ekipy, na pierwszy rzut oka banda pedałów a prawie każdy z jakąś laską.

 

Kto ma więcej fanek - Bieber czy Airbourne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, a to nie są czasem jakieś gimbusy?

 

-- 20 paź 2013, 22:00 --

 

carlosbueno,

A co się stało z napakowanymi gwiazdami kina akcji z lat 80, 90 tych Stallone i Schwarzenegger teraz nawet w kinie sensacyjnym dominują inteligenciki, spece od komputerów w okularkach. ;) świat zdecydowanie schodzi na psy.

 

 

no nie przesadzaj teraz też są: Crow, Statham, Dwayne, Diesel,

 

anna.anakaia,

Chyba większości nie podobają się skrajności, ani przesadna chudość ani otyłość - oczywiście są odstępstwa od normy, ale to już nazywane będzie fetyszem. Ani anorektyczki ani otyłe kobiety nie przejawiają oznak zdrowia - a szukamy na partnera osób zdrowych.

 

racja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tam, oj tam, anorektyczki na brak powodzenia nie narzekają. Często są same dlatego, że libido im opadło lub nie czują potrzeby bycia z kimś, albo z powodu nadmiernych wymagań wobec siebie uznają, ze nie sa dość dobre, itp. Nie mówię o 30-kilowych anorektyczkach, ale tych które ocierają się o dolne granice niedowagi. Fajny strój i przyciągną każdego, nawet tych, którzy twierdzą, że o kości nie chcą się ocierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, gimbusy, nie gimbusy - ja nadal uważam że to wszystko sprawa gustu. Ja gustuję w blondynkach, mój kumpel w rudych. Generalnie to owszem, wszystko sprowadza się do biologii albo nawet jakby ktoś chciał naprawdę polecieć po bandzie to nawet do fizyki, ale trochę to w tym przypadku przesada sądzę. Wszystko rozbija się o gusta a gusta się i różnią i zmieniają. Kiedyś więcej fory miały kobiety "przy kości" bo było wiadomo że jak "baba gruba to najedzona, zdrowe dzieci będzie rodzić". Dzisiaj - fory mają kobiety szczupłe i wysmukłe bo lepiej się będą wyginać w łóżku. Jakie czasy, takie zapotrzebowanie, i takie gusta.

 

a jak ktoś bierze leki i spada mu libido czy tam popęd seksualny do zera, to jakoś to widać i słychać?

Tak - spokojnie sobie tutaj gadam z wami zamiast fapować się do wrzucanych przez was fotek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader,

Tak - spokojnie sobie tutaj gadam z wami zamiast fapować się do wrzucanych przez was fotek

 

ale Twój wygląd i głos się nie zmienił?

 

-- 20 paź 2013, 22:21 --

 

NieznanySprawca, są przystosowawcze, ale w pewnej mierze, no przynajmniej ja nie mogę ich ogarnąć :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×