Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Mam szacunek do Kukiza bo pięknie jedzie po reżimie. Disuje i upokarza sprzedajnych plugawych rządowych dziennikarzy ukazując ich zakłamanie jednostronność, fałsz i prace na usługach PO.

Nie daje się byle Kraśce, Lis czy Lewackiej.

Mocno jedzie po reżimie liberałów aferałów że potrafił do siebie przekonać nawet lewaka Wojewódzkiego kiedyś pierwszego propoagndystę reżimu.

Dzięki takim ludziom jak Kukiz jest jeszcze szansa na jakąś odmianę w tym kraju. Pytanie tylko z czasem czy nie da się kupić.....

Ryzykuje też sporo bo za rządem stoi całe ex WSI a oni potrafią dużo szczególnie w materii "samobójstw".

Należy go podziwiać za odwagę. Napewno zdobędzie 3 miejsce. Korwin to psychopata więc za dużego poparcia nie zdobędzie. Ogórek ani poparcia ani medialnie już nie istniej.

Jak ktoś powiedział jest ona gwoździem do trumny SLD bo jedyną lewicą już w Polsce jest PO.

No chyba że reżim tak bardzo boi się przegranej, że nie będzie się czaić i pojedzie jak w samorządowych czyli ruszy maszyna do produkcji głosów nieważnych.

W takim wypadku ani Kukiz ani Duda ani nikt inny nic nie poradzi na to.....

Zaiste rację miałby poeta mówiąc że "Państwo (demokracja w Polsce) istnieje tylko teoretycznie a praktycznie nie istnieje....."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce was martwić ( apel do pisowców), ale wszystko na to wskazuję,że wygra Komorowski.

Kaczyński w 2005 roku też miał z 15 do Tuska który wygrał 1 turę w cuglach.

O wszystkim jednak zdecydowało poparcie Leppera który dostał 16% i w 2 turze poparł Kaczyńskiego. Nikt nie wskazywał na to że Kaczor ma szanse. Tusk był tak pewny wygranej ze na plakatach już ogłosił sie prezydentem, słynne "prezydent Tusk".

Od 3 miejsca dużo zależy. Jeśli np. Kukiz by dostał tyle co Lepper wtedy i 2 turze poprze Dude jest szansa by Komór przegrał.

No chyba ze znowu podfałszuja tyle glosów by zbić różnice. Wtedy faktycznie wyścig jest rozstrzygnięty zanim sie jeszcze zaczał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszy podatek na pomoc dla Ukrainy,niż na kościół.Carlos ja jestem zadowolony z życia i przemian.I głosuję na Komorowskiego.

 

No! Bo będę musiał spojrzeć na Pana przez inną optykę. ;)

 

[videoyoutube=edVXhnjs4oA][/videoyoutube]

 

Paweł jest tu z nami! Paweł jedzie z k*****i! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie nie odpowiada wspieranie Ukrainy. Mamy wystarczająco dużo wydatków na własnym podwórku, tj. Służba zdrowia, edukacja, dofinansowanie sądownictwa, infrastruktura kolejowa i drogowa. Na pomoc w formie bezzwrotnych pożyczek mogą pozwolić sobie państwa z wyższym PKB niż nasze, poza tym mam dużo uprzedzeń w stosunku do tego narodu i szczerzę ich nie znoszę.

 

Za to podziwiam zaangażowanie PCPM w pomoc humanitarną w Nepalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem sobie apkę na smartfone'a, która na podstawie odpowiedzi na 47 pytań gospodarczo-polityczno-społecznych dobiera kandydata najbardziej zbliżonego poglądami na którego powinno się oddać głos w wyborach prezydenckich w 2015. Zrobiłem test wsrod rodziny- wyniki to Wilk, Kukiz, Kowalski i Korwin-Mikke. Każdy trochę z innej bajki, ale wszyscy z wspólną cechą- antysystemowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak starszakom dyktowałem pytania to po odpowiedziach już wiedziałem, że będzie Duda na 100%- homosie niet, in vitro niet, opodatkować kościół niet, wprowadzic odgornie w panstwie moralnosc chrześcijańską owszem, miekkie narko niet, prywatyzacja niet , skupic sie na wyjasnianiu smoleńska a i owszem itd.

 

Komor o dziwo nikomu nie wyszedł. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w czołówce też byl Kukiz i Tanajno.

 

W ogóle dziwi mnie, dlaczego Platforma nie wstawiła na kandydata Sikorskiego. Mam o facecie zle zdanie, jednak to jedyny polski polityk (prócz marnego Tuska i Buzka), który jest rozpoznawalny poza granicami kraju, jest świetnie wykształcony i ma znaną, cenioną publicystkę za żonę. Jesli prezydent ma być naszą wizytówką, to póki co Sikorski się wpasowuje w ten szablon. Afera z ośmiorniczkami przygasiła jego gwiazdę, potem znów kilometrówki, ale jak wiemy, Polacy nie takie rzeczy wybaczyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, to nie wiem, czemu był na pierwszym miejscu, skoro oczywiście zaznaczyłem, że na Ukrainę ani pocisku i dodałem, że to bardzo ważne.
sprawdź po wykonaniu testów wyświetlą Ci się odpowiedzi kandydatów przy numerach pytań i tam właśnie on jako jedyny popiera wysłanie broni na ukraine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×