Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

król, czemu na tych wszystkich ultra sexi flexi samoyebcach oczy Ci się świecą jak psu jajca? zawsze się nad tym zastanawiam i w końcu musiałam zapytać

 

 

Nie mam pojęcia jak święcą jajca psów, bo nigdy nie praktykowałem Twojego hobby, dlatego Ci po prostu nie odpowiem z racji niewiedzy. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

król, czemu na tych wszystkich ultra sexi flexi samoyebcach oczy Ci się świecą jak psu jajca? zawsze się nad tym zastanawiam i w końcu musiałam zapytać

 

 

Nie mam pojęcia jak święcą jajca psów, bo nigdy nie praktykowałem Twojego hobby, dlatego Ci po prostu nie odpowiem z racji niewiedzy. :(

 

świetna odpowiedz! 10/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sory stary, ale wolę turlać psie jajca, czy nawet nimi żonglować, niż będąc facetem mieć potrzebę strzelania sobie tego typu foci :D ale no dżadżin' just sejin'

 

Tak, zdecydowanie widać tu jakies samouwielbienie :D

Zresztą poniekąd nie dziwie się, przystojny chłopak z krula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mnie wiele osób mogło się przekonać, na ile może ufać swojej intuicji. To bardzo cenna wiedza.

W ramach podziękowań za genialny spektakl chętnie przyjmę czekoladki z wiśniami w likierze :mrgreen:

Jakoś nie widzę forumowiczów spieszących z pudłami czekoladek Lindt :bezradny: Poza tym uważam, że znajomości na forum powinny się opierać na zaufaniu. Bądź co bądź, ale wiele osób tego potrzebuje. Wystarczy, że realny świat jest nieprzewidywalny i dla wielu przerażający. Ale jak tam kto uważa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, o kim piszesz, bo z pewnością nie o mnie. Czyje zaufanie rzekomo nadszarpnęłam, skoro od początku "kariery" Pluszaka wtajemniczam użytkowników forum? Domyślam się, że Twoja twarz nie jest pokryta niebieskim futrem.

Na forum jesteśmy anonimowi, to znajomości realne powinny się opierać na zaufaniu... A rodzice powinni kochać dzieci, a dzieci nie powinny przeklinać i takie tam

 

Tak w ogóle, rozbrykałaś się ostatnio... Przeraża mnie ten brak zrozumienia, skoro już wszystko wyjaśniłam. Widocznie trzeba przeżyć to, co ja, by zrozumieć motywy mojego postępowania, choć i tak wyjaśniam jak dziecku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, nie Ty jedna. Co w związku z tym? Nie było takiej potrzeby. Poza tym dodanie zdjęcia pluszowego Aleksandra było wtajemniczeniem wszystkich, którzy zaglądaja w wątek poznajmy się :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę, serio aż taką uwagą darzycie przypadkowe osoby z forum, z którymi nigdy nie rozmawialiście, żeby podnosić larum? Pluszowa chyba nic nikomu nie jest winna, o ile się z wami na randki jako chłopak nie umawiała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, ciekawe, jak?Zależało ci na tym, by zajrzeć mi w majtki? Tylko płeć podałam inną, reszta się zgadza. Pokazałam część siebie, nie ma w tym oszustwa.

To jest forum dla zaburzonych, mam prawo oczekiwać zrozumienia i wsparcia, a tu takie dziecinne zarzuty...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależało ci na tym, by zajrzeć mi w majtki?

a bron bosze.. zagladanie komus w majty nie jest moim hobby

Tylko płeć podałam inną,

no i o to chodzi. Udajesz kogos innego zmieniajac plec

To jest forum dla zaburzonych, mam prawo oczekiwać zrozumienia i wsparcia, a tu takie dziecinne zarzuty...

 

 

dokladnie ..to forum dla zaburzonych a Ty sobie jaja z nich robisz. Zaburzylas ich poczucie bezpieczenstwa przebierankami bo na pewno byli tacy ktorzy rozmawiali z Toba bedac przekonani ze jestes facetem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, nie udaję kogoś innego. Osoby, z którymi rozmawiałam na pw informowałam o swojej biologicznej płci. Pluszowy nie jest oszustwem, ale częścią mnie.

kotek em, przecież szczerze się przyznałam. Zechciej zwrócić uwagę na wcześniej wymienione przeze mnie przyczyny przywdziania pluszowego wirtualnego skafandra. To nie jest zabawa...

iJeszcze jedno - czym zasłużyłaś na moje zaufanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie znaczenie w forum dla zaburzonych ma płeć? Żadnego. Inna kwestia jest udawanie, ńikt nie lubi jak sie go robi w konia, nawet w drobiazgach.

Pluszaku, jak chcesz budować z kimś na tym forum bliższe relacje, bądź fair, chyba ze jestes tu okazjonalńie i nie chcesz "przyjaźnić" sie tu z kimkolwiek. Pozdrawiam :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×