Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze ze wstawilaś miło zerknąc na ładną kobietę

Ladne kobiety sa swietne itd (tak jak mowilam - :!: grrrl power :!: itd), ale, z calym szacunkiem, nie istnieja one po to tylko, zeby chlopcy (niezaleznie od tego czy ladni czy nie) mogli sobie na nie tak po prostu zerkac - albo nawet nie "tak po prostu" tylko konkretnie - zerkac ze swoim seksistowskim nastawieniem.

 

(Dobra, nie sluchac mnie! Jestem poczatkujaca feministka, wiecie. ;) Pozwolcie, ze zrobie swoje pierwsze kroki na forum. Wyrozumialosci lolz. ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oko Yono, Z całym szacunkiem, piszesz pierdoły :pirate:
(Dobra, nie sluchac mnie! Jestem poczatkujaca feministka, wiecie. ;) Pozwolcie, ze zrobie swoje pierwsze kroki na forum. Wyrozumialosci lolz. ;) )

 

Chociaz chetnie poczytalabym gdybys to rozwinal/rozwinela, bo, z calym szacunkiem, jesli wystawiasz swoja ocene bez uzasadnienia tylko piszesz tak sobie o - "piszesz pierdoly" - to to tez sa troche pierdoly pisane przez ciebie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oko Yono,

Wiec, rottenie ;) , po co tak naprawde pytasz mnie o moje pobudki kierujace mna podczas wstawiania tutaj swojej twarzy podczas gdy twoje pytanie nie ma wiele wspolnego z tematem tego o czym mowie?

Zapytałem z ciekawości.

Widocznie nie wiem o czym mówisz, skoro moje pytanie nie ma wiele wspólnego ze Twoją powyższą wypowiedzią (tą z różowym napisem) :bezradny:

 

Jestem poczatkujaca feministka, wiecie.

Prawdopodobnie dlatego się nie dogadamy. Jak będziesz bardziej zaawansowaną to już wtedy na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oko Yono,
Jestem poczatkujaca feministka, wiecie.

Prawdopodobnie dlatego się nie dogadamy. Jak będziesz bardziej zaawansowaną to już wtedy na pewno.

serio? ;)

 

-- 17 gru 2013, 20:30 --

 

renee.madison, fajna ....

 

wut

 

Fajna razy 50! (czyli naprawde bardzo baaaardzo fajna). :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oko Yono, Z całym szacunkiem, piszesz pierdoły :pirate:
(Dobra, nie sluchac mnie! Jestem poczatkujaca feministka, wiecie. ;) Pozwolcie, ze zrobie swoje pierwsze kroki na forum. Wyrozumialosci lolz. ;) )

 

Chociaz chetnie poczytalabym gdybys to rozwinal/rozwinela, bo, z calym szacunkiem, jesli wystawiasz swoja ocene bez uzasadnienia tylko piszesz tak sobie o - "piszesz pierdoly" - to to tez sa troche pierdoly pisane przez ciebie. ;)

 

 

Bardzo proszę ;) Piszesz, żeby faceci Cię nie oceniali i nie patrzyli na Twoje zdjęcie itp... To dlaczego nie roześlesz swoich fot kobietom z forum na pw i po sprawie? Przecież nie trudno ustalić kto jest kobietą a kto mężczyzną na forum ;)

Skoro w wstawiłaś zdjęcie do tematu wspólnego obu płci, to nie wymagaj żeby normalni sprawni i jurni faceci, mieli się patrzeć w sufit zamiast na Twoje zdjęcie i to również pod kątem seksualnym.

Albo jesteś nastolatką (chyba tak, bo piszesz i wyglądasz bardzo młodo), albo kreuje się z Ciebie kolejny femistyczny potwór :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light, Nie ma sensu się kłócić ja już sie tu nie odzywam,napiszesz ze pasztet zle,nic nie napiszesz zle,napiszesz atrakcyjna fajna-to tez zle-przecież nie jesteśmy w postrach uzależnieni od masturbacji- :blabla:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze wstawilaś miło zerknąc na ładną kobietę

Ladne kobiety sa swietne itd (tak jak mowilam - :!: grrrl power :!: itd), ale, z calym szacunkiem, nie istnieja one po to tylko, zeby chlopcy (niezaleznie od tego czy ladni czy nie) mogli sobie na nie tak po prostu zerkac

W sumie racja, dupę po Kalebie pokazałem dla zaspokojenia własnych umiarkowanych ekshibicjonistycznych żądż wówczas :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oko Yono, Z całym szacunkiem, piszesz pierdoły :pirate:
(Dobra, nie sluchac mnie! Jestem poczatkujaca feministka, wiecie. ;) Pozwolcie, ze zrobie swoje pierwsze kroki na forum. Wyrozumialosci lolz. ;) )

 

Chociaz chetnie poczytalabym gdybys to rozwinal/rozwinela, bo, z calym szacunkiem, jesli wystawiasz swoja ocene bez uzasadnienia tylko piszesz tak sobie o - "piszesz pierdoly" - to to tez sa troche pierdoly pisane przez ciebie. ;)

 

 

Bardzo proszę ;) Piszesz, żeby faceci Cię nie oceniali i nie patrzyli na Twoje zdjęcie itp... To dlaczego nie roześlesz swoich fot kobietom z forum na pw i po sprawie? Przecież nie trudno ustalić kto jest kobietą a kto mężczyzną na forum ;)

Skoro w wstawiłaś zdjęcie do tematu wspólnego obu płci, to nie wymagaj żeby normalni sprawni i jurni faceci, mieli się patrzeć w sufit zamiast na Twoje zdjęcie i to również pod kątem seksualnym.

Albo jesteś nastolatką (chyba tak, bo piszesz i wyglądasz bardzo młodo), albo kreuje się z Ciebie kolejny femistyczny potwór :pirate:

 

He he he (he he). :bezradny:

 

Ja zareagowalam tylko dlatego ze jeden facet napisal ze "wiecej ciala dziewczyny" czy cos w tym rodzaju i ze "fajnie byloby poogladac wasze biodra"(?), wiec, no, rozchodzilo sie wlasnie o to, ze wstawianie jedynie twarzy to generalnie za malo.

 

Albo jesteś nastolatką

Jestem

 

albo kreuje się z Ciebie kolejny femistyczny potwór

Nie chce byc.

 

(feministycznym potworem, bo feministka to i owszem - chcialabym. - duzo psychicznych zaburzen typowych dla kobiet ma swoje podloze we wszelkich seksizmach, zwalczaniu rozstepow, typow ciala i takich tam dzialaniach, wiec glownie dlatego feminizm mi sie podoba, ze porusza ten temat i dlatego chcialabym sie z feministyczna mysla zapoznawac) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he he (he he).

 

Ja zareagowalam tylko dlatego ze jeden facet napisal ze "wiecej ciala dziewczyny" czy cos w tym rodzaju i ze "fajnie byloby poogladac wasze biodra"(?), wiec, no, rozchodzilo sie wlasnie o to, ze wstawianie jedynie twarzy to generalnie za malo.

 

Yoko Ono , to ja :D

Pokaż coś więcej ciała , Ty Ty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he he (he he).

 

Ja zareagowalam tylko dlatego ze jeden facet napisal ze "wiecej ciala dziewczyny" czy cos w tym rodzaju i ze "fajnie byloby poogladac wasze biodra"(?), wiec, no, rozchodzilo sie wlasnie o to, ze wstawianie jedynie twarzy to generalnie za malo.

 

Yoko Ono , to ja :D

Pokaż coś więcej ciała , Ty Ty .

 

A-ha, mam cie!

 

:nono:

 

-- 17 gru 2013, 21:23 --

 

ja chętnie pokażę więcej ciała, moment

 

-- 17 gru 2013, 22:11 --

 

proszę bardzo, tyle ciała ile kto zapragnie :)

dachau-corpses.GIF

:great:

 

No wlasnie - ciala nie tylko dziewczyn ale tez facetow. O to sie rozchodzi. ;)

 

(rip poczucie humoru) (Choc to wlasciwie chyba czarne poczucie humoru no nie)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×