Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy jestem styczniowej edycji konkursu na "Miss Forum". Głównie te ile z tych ładnych dziewczyn będzie miało chęci i odwagę się zgłosić do uczestnictwa. Tytuł w końcu musi być odebrany, gdyż tegoroczna zwyciężczyni odwiedza forum bardzo sporadycznie. Wolałbym, żeby to jednak była aktywna użytkowniczka. Jakoś tak sprawiedliwej chyba by było. Co to za Miss Forum skoro jej nie ma na forum, fotek z resztą też. To samo tyczy się Mistera. Jego to nawet nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind,

Jeśli nie widziałeś, to żałuj :P

Bardziej żałowałem że I Miska skasowała foty, ale wysępiłem je na PW. Beladina wstydziłbym się o to spytać. On też by się pewnie nielicho zdziwił. :D

 

To jeden z ładnijszych chłopaków na tym forum:)

To na pewno. Za coś ten tytuł dostał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, swietna laska.

 

Ktorys z was mowil zeby wstawiac wiecej ciala - o kej, spokojnie mozna byloby wstawiac, ale to zdecydowanie nie jest fajne zeby wstawiac tylko dlatego zeby jakis gogus (Jesli chodzi o forum to gogusie) mogl sobie poogladac. ;)

 

(◡‿◡✿) Grrrrl power!!!!! (◡‿◡✿)

 

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oko Yono,

A po co tak naprawdę wstawiłaś zdjęcie swojej twarzy?

jakie byly dokladnie moje pobudki wtedy to chyba ci nie przedstawie teraz, aczykolwiek na pewno po to ze w jakims stopniu bylam ciekawa tego jak to tutaj funkcjonuje na forum - jakie sa reakcje ludzi kiedy nowy uzytkownik wstawia zdjecie itd. Po czesci bylam tez w takim nastroju ze mialam troche jakiejs masochistycznej zajawki zdecydowanie i liczylam ze w razie krytyki czy czegos podobnego bede miala okazje zeby sie dobic. :mrgreen:

Nie ukrywam, ze wiedzialam tez o prawdopodobienstwie uslyszenia "milych slowek od uzytkownikow" - zaznaczam, ze, owszem - plci meskiej, ale i zenskiej.

 

Natomiast mowiac ze niefajnie bedzie wstawiac zdjecia ciala wylacznie dla gogusiow z forum, ktorzy pisza (Jeden z was) cos w rodzaju, ze "fajnie byloby zobaczyc biodra i inne atrakcje" mialam na mysli "zwalczanie" seksizmu takiego jakby troche. ( :comone: )

 

;)

 

Wiec, rottenie ;) , po co tak naprawde pytasz mnie o moje pobudki kierujace mna podczas wstawiania tutaj swojej twarzy podczas gdy twoje pytanie nie ma wiele wspolnego z tematem tego o czym mowie? :angel:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×