Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

Thazek Ty mój niedościgniony ideale do którego dąże :twisted::twisted:

Kurde...a ja znowu przytyłem,i nawet foty dawać nie będę bo mam ryj cały obtłuszczony z wielkim podgardlem.......jak żyć????ee znaczy jak nie jeść i czuć się najedzonym??...

 

A ja sądze Tahela,że powinnaś dać kolejne fotki ;););););)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Miro !! Jako jedyna osoba na tym forum ktora mnie nie zlala tudziez zignorowala..:((( zastanawiam sie wogole nad sensownoscia tego postu" ludzie z forum" skoro jedni sa zauwazani a innych natomiast sie kompletnie ze tak brzydko napisze zlewa;(((jest to niemile I nie wporzadku wobec mojej osoby---> dlatego tez prosze administracje o usuniecie moich zdjec..Myslalam ze tutaj na forum wszyscy jestesmy na rowni niestety chyba mylilam sie;(wiem ze to" tylko" glupie komentarze ale jednak...no nic dziekuje za" cieple" przyjecie mnie tutaj na forum;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smutnaona, nikt Cię tutaj nie olewa. Problem tkwi gdzie indziej; zdjęcia na "ludzi z forum" wrzuca się trochę inaczej - w formie załącznika. Wtedy zdjęcia mogą oglądać tylko zalogowani i samemu je można usunąć w dowolnym momencie nie zawracając gitary administracji. Poza tym ja osobiście ignoruję wszystkie zdjęcia (chodzi o zdjęcia, a nie ludzi) robione samself z rąsi komórką, bo to ja czuję się olany. W Twoim przypadku to się potęguje, bo piszesz, że byłaś fotomodelką... i co? na tym fotomodelingu też Ci robiono zdjęcia komórką? Głęboko wierzę, że masz ładne zdjęcia i sięgniesz po nie. Wtedy na tym wątku zrobi się gorąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smutnaona, A czy Ty skomentowałaś tutaj zdjęcia osób, które je wstawiły?

To my tworzymy forum. Nie ma podziału na "My i Wy" .

Jesteśmy "My".

Ile dajesz komuś od siebie...tyle do Ciebie wraca.

Nie tragizuj. Rozumiem, że czujesz się pominięta. Nie ma co się obrażać z powodu tego, że nikt nie skomentował Twoich fotek.

Udzielaj się na forum, dbaj o relacje z innymi, a z pewnością znajdzie się ktoś, kto będzie z Tobą sympatyzował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smutnaona, ja w ogóle nie rozumiem wstawiania fotek po to by zostały komentowane... :roll: wątek "ludzie z forum" służy do ujawnienia się... żeby inni wiedzieli z kim rozmawiają... to nie jest fotka.pl ;)

oczywiście jak ktoś ma ochotę to może skomentować ale nie jest to regułą. no i zgadzam się z Sabaidee, i samara22, że fotki robione samemu sobie komórką przed lustrem nie są zbyt ciekawe do oglądania... o urodzie nie będę się wypowiadać bo fotki które wstawiłaś są mało przejrzyste i sądzę że jej nie oddają. wrzuć coś gdzie widać całą buzię :smile:

 

Miro, wreszcie bez czapki przystojniaku :P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA sie dziwie ze z tego robi sie jakas konkurencja...co tak jak wspomniala lady b: to nie jest fotka .pl ani dawne " ocenmnie". Mysle ze to traci smak jak na sile sie daje fotki po by ktos zupelnie obcy ocenil. Mozna sie pokazac ale nie sadze by jakas regula byla ze trzeba kogos obrzucac komentarzami na sile. Rozumiem ze to jest dowartosciowujace ale to nie jest zapewne te miejsce na to bo to nie do tego ono sluzy. I to sie czasem moze sztuczne zrobic jak ktos komus pisze cos milego tylko dlatego ze ktos to wymaga, to nie jest prawdziwe wtedy.

 

smutnaona: nie przejmuj sie tak malo waznymi rzeczami, to nie jest wazne co kto mysli otobie tylko to co ty myslisz o sobie:) pozatym malo co widac naprawde na tych zdjeciach z komurki i mysle ze w lazience w lusterku ....to te otoczenia zabiera duzo od zdjecia. JA wiem ze chcesz sie poczuc lepiej by ktos napisal pare milych snow ale pamietaj nic na sile. To musi samo wyjsc od ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dziewczyny :oops: A tak mimochodem co do wypowiedzi Sabaidee odnośnie zdjęć robionych do lustra komórką. powiem na swoim przykładzie. Są ludzie, szczególnie z naszymi dolegliwościami którym nie ma kto zrobić zdjęcia. Sami sobie są fotografami, przyjaciółmi a nawet lekarzami. Taka smutna prawda... Tak że nie czepiajcie się Smutnaona(ej) równie dobrze możecie przyczepić się mnie i wielu ludziom na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te zdjęcia do lusterka można robić inaczej. Trzeba stanąć na wprost lusterka i chwycić telefon odwrotnie, tj. kierując go obiektywem w naszą stronę, a wyświetlaczem w stronę lusterka. Wtedy w lusterku widać kadr z wyświetlacza i można zrobić zdjęcie, na którym widać całą naszą twarz i sylwetkę. ;) Ofkorz trzeba mieć długie ręce. :P

 

-- 02 paź 2011, 21:38 --

 

Sabaidee, nieco przesadziłeś z Photoshopem Jacek. :mrgreen: Ale kto jest w stanie oprzeć się pokusie ulepszenia swego cyfrowego wizerunku? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo wiadomo że jak zdjęcia są mniej wyraźne itp. to i zainteresowanie będzie mniejsze. a smutnaona z tego co pamiętam normalna ładna dziewczyna.

marcja a ty lepiej daj swoje fotki, bo jak czytam twoje posty to nie wiem czemu, ale zawsze jestem ciekawy jak wyglądasz ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dam;)

 

marcja a ty lepiej daj swoje fotki, bo jak czytam twoje posty to nie wiem czemu, ale zawsze jestem ciekawy jak wyglądasz ;p

 

Nie wiem czemu ale z tego co zdazylam sie zorientowac to niemal kazdy jest ciekawy jak wygladam, jak czyta moje posty :lol:

Nie wiem co w nich takiego jest intrygujacego ale ja sama wygladam przecietnie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×