Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

No ale Ty i tak przeciez szczupla, a przynajmniej tak mi sie wydawalo, sadzac po fotce ;)

 

Ja bym nie mogla stracic pare kg - jak mialam pare kg. mniej przypominalam bardziej dziewczynke, niz kobiete ;)

Paradosy super foty! Masz podobny kolor oczu do moich, choc tez zalezy kiedy bo mi sie zmienia kolor wraz z porami roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny ale z was laski!! Paradoksy, Aleksolo, Agniesia i Shadowmere - każda z was jest bardzo ładną dziewczyną, nigdy bym nie pomyślała patrząc na zdjęcie że coś wam dolega... może tylko niepełny uśmiech świadczy o tym że nie wszystko jest ok... kurcze jest mi was szkoda że się męczycie z chorobą zamiast cieszyć się życiem jak inni młodzi ludzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki kam bek roberta na forum? Widzę zadowolenie na twarzy i fajny widok, za plecami. Czyli chyba jest lepiej. :smile:

@LukLuk

Ty to chyba strasznie lubisz cykać sobie foty.

@Paradoksy

Nie no, że bez makijażu, to nawet lepiej, ale włosy spięte w taki sposób, bueee, to mi się zawsze kojarzyło ze starymi ciotkami.

Fajne te czarno-białe, podium murowane :P, chociaż konkurencja niezła (apetyczna chciałoby się powiedzieć ;-) )

 

No dobra, lepiej już nie komentuję,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgodzę z Szopikiem. Basiu, więcej brewek będzie wyglądać zdecydowanie ładniej. Nie chodzi o to żeby to były jakieś zapuszczone krzaki :mrgreen: , ale trochę więcej będzie wyglądało ładniej i bardziej naturalnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w sumie nie wiem, po co to pisac... o brwiach :D

Zdzisia uwaza, ze Paradoksy ma za cienkie brwi, a Krysia, ze za grube... Z tego powodu Paradoksy ma ciagle je zmieniac, czy moze zrobic 1 gruba a druga cienka? :mrgreen: Nigdy sie wszystkich nie zadowoli - takie ma, bo takie chce i juz. Ja mam grubsze, bo tez tak chce i tyle ;D Nie ma tu wiekszej filozofii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w sumie nie wiem, po co to pisac... o brwiach :D

Zdzisia uwaza, ze Paradoksy ma za cienkie brwi, a Krysia, ze za grube... Z tego powodu Paradoksy ma ciagle je zmieniac, czy moze zrobic 1 gruba a druga cienka? :mrgreen: Nigdy sie wszystkich nie zadowoli - takie ma, bo takie chce i juz. Ja mam grubsze, bo tez tak chce i tyle ;D Nie ma tu wiekszej filozofii ;)

 

Otóż to :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Z pewnych powodów uważam całą tę "zabawę" za niewłaściwą, nie na miejscu i szczerze mówiąc, po prostu głupią. Ten wątek razem z wątkiem o baranach powinien zostać zamknięty i natychmiast wylądować w koszu. Tyle ode mnie w tej sprawie. Dziękujcie shadow_no za to, że nie podzielił mojego zdania.

Też uważam, ze to nie jest odpowiednie miejsce do tego.... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy,

Mając taką dziewczyne Twój chłopak jest wielkim szczesciarzem. Niech pilnuje tego co ma najcenniejsze.

ojj pilnuje - zazdrosny jest często :mrgreen:

@Paradoksy

Nie no, że bez makijażu, to nawet lepiej, ale włosy spięte w taki sposób, bueee, to mi się zawsze kojarzyło ze starymi ciotkami.

Fajne te czarno-białe, podium murowane :P, chociaż konkurencja niezła (apetyczna chciałoby się powiedzieć ;-) )

a mnie się takie koczki zawsze z balerinami kojarzyły :mrgreen::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×