Skocz do zawartości
Nerwica.com

Esci spin-off


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Żółci biorą psychotropy? A takich Chinach czy Korei Północnej są pewnie zabronione. Tam nikt nie może mieć żadnych problemów z tożsamością. Mają kochać partię i swego przywódcę.

 

Może te lwy przywędrują do zoo w Gdańsku. Budują tu teraz największy wybieg dla lwów w Europie. Oczywiście kasa idzie z Amber Gold :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic

A no nie śpię...ja uwielbiam siedziec wieczorkiem sama...jest wtedy taki spokój....a i wieczorami czuje sie lepiej,wiec sprzatam,prasuje...:)no a teraz opycham sie ciastem:)A potem sie dziwie,czemu tyje:)

 

Tojaaa

Super wiadomość!!!Ciesze sie bardzo:)Wiedzialam,ze paro sie u Ciebie sprawdzi.A jak z sennością,przeszla juz?

 

-- 27 kwi 2014, 00:58 --

 

Uciekam spac,bo pewnie wszyscy juz smacznie sobie chrapią w lozeczkach....:)

Spijcie spokojnie.Pa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry.

Usnelam kolo 1.00 rano, kawy mi sie zachcialo pic kolo 19.00, co ja kawy nie pijam.

Zeby choc to kawa byla normalna, ale to rozpuszczalna, mala lyzeczka-plaska tej kawusi, na duzy kubek wody i mleko.

I problem ze spaniem :)). Nie przyzwyczajna jestem do kawy.

Po tym ESC zaczelam wiecej byc aktywna, wczoraj nawet poszlam na spacer z mezem, dzis mnie nogi bola, ale to pryszcz.

Moge chodzic, moze bolec, byleby byc "normalnym"-soba/

 

Rano, wciaz jestem nie do zycia, ale coraz krocej.

 

Jak to dobrze czytac, ze komus jest juz lepiej, cieszy sie czlowiek, jakby to jego dotyczylo.

Milej niedzieli zycze. :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko, ale się rozpisaliście, w takim tempie to tu zaraz będzie 800 ;). A ja dzisiaj wzięłam pierwszy raz Elicee, ta która rozpada się w paszczy. Osobiście uważam, że to idiotyczny pomysł,niedobre, bleee ;).

 

-- N kwi 27, 2014 9:54 am --

 

Tojaaa, no, super! Strasznie się cieszę, że w końcu ruszyło :D. Teraz będzie tylko lepiej :).

 

-- N kwi 27, 2014 9:56 am --

 

elmopl79, rwa nie przechodzi tak od ręki... Póki co biorę przeciwzapalne leki, w pt byłam na przeswietleniu. Rwa to moja diagnoza, bo ból podobny do tego, który miałam już. W pn lekarz, zobaczymy co powie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic

Sama nie wiem:)Ja jestem na ogol śpiochem i to bardzo mnie denerwowalo.Na esci nie moglam sie dobudzić rano i spalam do10-11.Dopiero jak poszlam na oddzial to spanie sie unormowalo-dlatego tylko chcialam isc na ten dzienny.

wczoraj polozylam sie do lozeczka o2,a wstalam jakos o8....:)No i to mi sie podoba:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Pomimo tego, że czuje się dobrze i trochę mniej piszę to czytam was na bieżąco i ciesze się, że został stworzony ten wątek!

Tojaaa, ale mnie ucieszyłaś tym postem, że u Ciebie lepiej. Trzymałam mocno kciuki.

Pozdrawiam wszystkich!! :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic

Ja do tego dazylam na sile,bo zawsze mnie to okropnie draznilo....bylam wsciekla sama na siebie,ze jestem jak śpiąca krolwna....:)No i sie zawzielam....nue bylo to latwe,bo jak wstawalam rano na sile,to bylam tak śpiąca,ze nic do mnie nie docieralo....A na poczatku brania esci,vylobto wręcz awykonalne....

Myślę,ze gdyby nie oddzial,to dalej mialabym problemy ze wstawaniem rano....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xyz90, Bardzo,bardzo dobrze!!!Tak powinno wlasnie byc!

Czyli lek trafiony w100% :brawo:

 

Ja natomiast nie do końca jestem zadowolona z esci....troche"naprawil",ale tez trochę wydaje mi sie"namueszal"

Niby nie jest źle,ale nie do końca dobrze.Nie moge powiedzieć:"chcialabym siw wlasnie tak czuc",a bardzo bym chciala....zreszta tak jak kazdy z nas....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadze, ze to spanie, ospalosc przejdzie sama. Przynajmniej ja to czuje z dnia na dzien.

Ale jedno jest wazne, zeby trzymac samemu rygor, co do spania i wstawania-to jest bardzo pomocne, zeby dojsc do zdrowia.

Lezy to w moim charakterze, zeby zyc z zegarkiem w reku. Wiem, ze po lekach ciezko jest wstawac, nie mozna sie obudzic, ale trzeba probowac. Trzeba planowac dzien, zeby to jakos mialo rece i nogi-zeby te dni, co mamy przezyc byly jakos z sensem. Wiem, ze to bardzo trudne, ale jest mozliwe.

Powodzenia zycze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×