Skocz do zawartości
Nerwica.com

Esci spin-off


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

No,czyli posilki nadchodzą....:)

 

-- 26 kwi 2014, 16:06 --

 

Inez

Jak Twoja rwa....przeszlo juz trochę?

Mnie cos chyba przewialo i nie moge szyi obracać.Chodze jak terminatro....:)

Ale zaraz zrobie sobie madaz rozluzniajacy przy garach....:)idę piec ciasto.Zaoraszam wszystkich na kawkę i serniczek,to tak na otwarcie nowego/starego watku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zjadłbym bo głodny jestem, a słodycze to jedyna rzecz którą mogę jeść w dużych ilościach, na inne rzeczy jakoś nie mam apetytu, w zasadzie od malego

 

-- 26 kwi 2014, 16:28 --

 

coś mi sie kiedyś obiło o uszy ze przy depresji (chyba) jest zwiększony apetyt na słodycze, a ja mam taki wiecznie, czasem nie potrafie wytrzymać dnia bez czegoś słodkiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czasem potrafie zjeść całe pudełko bezów i za chwile dalej bym zjadł coś słodkiego, niby słodycze takie kaloryczne a mimo ze ich sporo czasem jem mam wiecznie niedowage

 

-- 26 kwi 2014, 16:39 --

 

a co do czekolady to jem tylko białą, zwykła jest dla mnie za mało słodka

 

-- 26 kwi 2014, 16:42 --

 

a gorzkiej to nie przełkne, daje ją jedynie babci w celach wspomagających leczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na granicy, kiedys mi lekarz sprawdzał wskaźnik BMI i było na granicy, w tej chwili jest chyba niedowaga, był taki moment ze brałem na to rózne suplementy, odzywki bialkowe itp. polaczone z cwiczeniami na silowni, klapa totalna, tylko pare kilo przytylem

 

-- 26 kwi 2014, 16:49 --

 

elmopl79,

mam co chwile z tego powodu docinki w domu, bo moj brat mlodszy o 10 lat wiecej wazy, w czasach dawnej świetności samopoczucia jak bylem na sertralinie zaczalem intensywnie to zmieniac, poniewaz w szkole nie byl ze mnie jakis sportowiec i tez mi docinali z tego powodu zapisalem sie potem na zajecia sportowe, sporo chodzilem bo chyba ponad 2 lata, no ale z czasem zaczalem tracic sily i musialem wszystko odlozyc na bok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie tak masz i choćbyś stawal na glowie,to nic nie wskórasz....tak jak z przeznaczeniem:)

No ja na esci,na poczatku wtgladalam jakbym z oswiecimia wrocila....no a teraz...hmmm....

 

-- 26 kwi 2014, 16:56 --

 

Lunatic

Czemu Ty sie pezejmyjesz takimi sprawami....?!To tak jakby sie Ciebie czepiali,ze nie jestes podobny do Tomka Kamela Np.przeciez Ty nie masz na to wplywu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic

Nie chce sie z Toba sprzeczać,to nie moja natura...:)

Ale ja wierze w przeznaczenie....

 

-- 26 kwi 2014, 17:08 --

 

Nie chodzili mi o to,ze Twoim przeznaczeniem jest byc szczuplym....to raczej geny,stres,netabolizm....ale juz Ci pisalam dzisiaj o przeznaczeniu....nie da sie go oszukać I nic nie dzieje sie bez przyczyny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawo przyciągania, opisane juz podobno w Biblii i przez starożytne ludy, teraz to robi furore, starają się to udowodnić naukowo analizując jakieś wibracje myśli i emocji i ich wpływ na np. DNA ludzkie odległe o kilometry, generalnie ma w tym chodzić o to ze to o czym sie mysli, jakie ma sie przekonania, co sie czuje, ze to sie odbija i wraca w takiej formie w jakiej się samemu to stworzyło, przykładowo jeżeli ktoś jest samotny i będzie ciągle to czuł, o tym rozmyślał to będzie tą samotnosć ciągle przyciągał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samotność to tylko przykład, tak podobno jest z każdym aspektem, o filmie albo książce Sekret nie słyszałaś? jak chcesz w wolnej chwili mozesz sobie zerknac na film

http://www.youtube.com/watch?v=lqgAUVz0Mp8

 

-- 26 kwi 2014, 17:29 --

 

w tej chwili jest masa różnych książek na ten temat, czy to dziala nie wiem, wiele osob twierdzi ze tak

 

-- 26 kwi 2014, 17:31 --

 

albo lepsze masz tutaj jak chcesz, zdecydowanie krótsze, kilka minut ale poruszone jest sedno sprawy na pewnym przykladzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×