Skocz do zawartości
Nerwica.com

Esci spin-off


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

przypuszczam ze o to chodzi ze mu sie nie podoba ze to co mi daje nie dziala tak jakbym chcial i ciagle narzekam ze chce cos zmieniac, no ale co poradze ze dziala tak jak dziala

benzo nie musialem lykac juz od dawna, skoro pojawia sie taka koniecznosc to jest znak ze cos jest nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, nic dowiem sie jutro...szczegolnie interesuja mnie omamy, ze byles Egipcjaninem.

 

Dobranoc, Gaba i ESC zaczynaja dzialac. :zzz:

 

-- 28 kwi 2014, 22:30 --

 

Ashleigh, jest tu taki użytkownik

 

 

ta łysa menda znowu mi żarówkę w kiblu wykręciła :lol::nono:

 

Dobre..macie nawet jeden kibelek...hm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłoby lepiej, ale akurat ten lek mial dzialac po paru dniach (słowa lekarza), nie tak jak SSRI po paru tygodniach

 

-- 28 kwi 2014, 23:40 --

 

jakby to byl SSRI to bym mu nie zwaracał głowy

 

-- 28 kwi 2014, 23:42 --

 

a w zasadzie to w praktyce on działa natychmiastowo po jednej tabletce od pierwszego dnia, ale strasznie niestabilnie i lekarz moglby sie pofatygowac i sie odniesc do tego skoro daje juz swoj nr telefonu na nagle potrzeby, a naprawde nie korzystalem z tej opcji często, prawie ze w ogole

 

-- 28 kwi 2014, 23:51 --

 

a zresztą sam nawali mi tych leków do wyboru i potem mam dylemat, zamiast dac mi jeden tak jak to sie robi normalnie to mi musi zawsze nie wiem czemu walnąć kilka a ja mam wybierać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmien lekarza.

 

Juz nawet nie wspominajac, ze te cytaty maja sie nijak do mojego pytania. W kazdym razie, Twoj obecny psychiatra to debil, a nie lekarz. Ja na Twoim miejscu spier*alalbym od niego jak najdalej.

 

Gosciu, jestes calkiem w porzadku, a marnujesz swoj potencjal i PRZEDE WSZYSTKIM czas na kretynow. U Ciebie w miesice na prawde brak fachowcow? Czy sam jestes madrzejszy od nich? Jesli to drugie, to zasadzilbym Ci kopa w dupsko, gdybym mogl. Jasne, ze sa debile, a nie lekarze, ale nie kazdy lekarz jest debilem. Watpie, ze masz takiego pecha, ze przez pare lat ciagle na kretynow trafiasz. No ale ja tam psychologiem nie jestem :J

Conajwyzej kopa w dupe moge zasadzic i tu sie konczy moja wiedza psychologiczna, co do sprowadzania na ziemie.

 

Jasna sprawa, ze moj stan psychiczny ma sie nijak do Twojego i NA PRAWDE bardzo Ci wspolczuje, natomiast mnie wlasnie "kopnal w dupe" moj psychiatra i wiem doskonale co mam dalej robc. A Ty jestes zamkniety w kole i uzalasz sie nad soba i pier*olisz bzdury, zamiast spiac poslady i dzialac dalej. Jak nie zepniesz sam posladow, to nic Ci nie pomoze i taka jest prawda. Sam w siebie uwierzyc musisz. Latwo sie gada, trudniej zrobic, to fakt. Wez ze pan jebnij baranka w sciane czy cos, bo przez internet nie pomoge ;p

 

-- 29 kwi 2014, 00:56 --

 

Escitalopramy, ch*je muje-dzikie-węże Cie nie wyprowadza na prosta. Nie masz nawet co na to liczyc. Wiem, ze to frazes z dupy, ale ogarnij sie i do przodu kur*a go mac, bo jak czytam takie gorzkie zale to az mi smutno :C Tyle lat w pizdu i nic z tym nie zrobiles, a zamiast sie wziac za siebie, placzesz na forach. Panie, co Pan :P

 

-- 29 kwi 2014, 00:58 --

 

Gdybys byl z rejonow Trojmiasta, za wlosy bym Cie zaciagnal ze mna do mojego psychiatry i na terapie bebawioralna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ale naprodukowaliscie stron, :D pewnie niedługo nasz wątek będzie miał wiecej stron niż tamten z esci.

U mnie całkiem dobrze, choć niepokój nadal przedziera sie. Ale chyba paro go hamuje. Na pewno paro działa u mnie lepiej niż esci, ale działanie poczułam dopiero na dawce 30.

Lunatic bardzo mocno trzymam kciuki

Gradrec, za Ciebie tez, dawaj znać jak tam na oddziale

Elmo, Inez, asleight buziaki na dzień dobry :D

Lukiiiiii :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

A no, produkują się tu ludki. Znaczy że temat był potrzebny.

Tojaaa, trzymaj tak dalej i miej wiarę w siebie i w moc paro :)

Tak jak pisałem Ci kiedyś, trzeba wstrzelić się w odpowiednią dawkę i wtedy poprawa jest dość szybka. Tak było u mnie. Do 30 mg nie działo się nic pozytywnego, a później nagła poprawa.

Ja właśnie napisałem sms'a do mojej pani psycholog, że zawieszam na jakiś czas terapię, bo czuję się dobrze i chcę dalej pracować nad sobą samemu. Zobaczę dokąd mnie to zaprowadzi. Ale czuję w sobie siłę, więc musi być dobrze.

Miłego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gradrec

Rany Boskie zlituj sie

Ja juz nie oczekuje cudów od leków tak jak kiedyś, ale jak widze ze nagle mi się jakieś ataki lękowe zaczynają trafiać których dawno nie miałem a sie praca zaraz szykuje to w panike wpadam,jakby nie to to moj stan nie jest jakiś bardzo zły, co do lekarza masz racje, warto byłoby zmienic moze ale nikt mi zadnego dobrego w moim rejone nigdy nie polecił

Tyle lat w pizdu i nic z tym nie zrobiles, a zamiast sie wziac za siebie, placzesz na forach. Panie, co Pan :P

juz na to nie bede mial czasu więć się skonczy

 

-- 29 kwi 2014, 10:02 --

 

Gradrec

:great:

o Ty złosnico :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alw przecież wiesz,ze ja zawsze będę za Toba:)

nie wiedzialem, buziaki za to dla Ciebiebuzki.gif

 

-- 29 kwi 2014, 16:01 --

 

my chyba jednak musimy sobie od czasu do czasu"dogryzc":)

ja tam nie musze, ale skoro nalegasz to nie ma sprawy, wiesz ze nie mam z tym większego problemu, szczegolnie jak ktos sam chce :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic

Nie ogladalam...Mam mala sile przebicia i moje dziecko to wykorzystuje:)A jak wracam z dziennego to ogarnę w chalupce,pokręcę sie...i juz trzeba isc spac i zapominam zasiąść do komputera...Teraz jak będą wolne dni,to obiecuje obejrzeć:)i dam znac...sama jestem ciekawa co tam jest?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×