Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak powodzenia u płci przeciwnej


top23

Rekomendowane odpowiedzi

mówienie by dać sobie spokój to tak jak mówienie głodnemu by dał sobie spokój z jedzeniem lub duszącemu się by nie łapał kurczowo powietrza,

głodny chce sie najeść, bo inaczej umrze, porady o tym by nie polował na jedzenie są co najmniej nieadekwatne,

im dłużej się nie ma dziewczyny, tym mocniej chce się mieć ją już teraz zaraz ,

głupia porada,

każdy dzień samotności to o 2 dni samotności za dużo , to zmarnowany dzień życia ,

spokój z poszukiwaniem się daje wtedy, jak się już znajdzie i leży obok tej, którą się chciało, ja nie należę do 1% aseksualistów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nikt z moich znajomych nie zaobserwował w otoczeniu przypadku opuszczenia samca przez samicę z powodu "toksyczności" związku,

Ja opuscilam

 

dokładnie, ale dlatego pisałem to co pisałem - mówienie o charakterze to stek kłamstw , to po prostu kłamstwa,

jakby to byly klamstwa to mialbys jakas laske... ale masz paskudny charakter wiec jestes sam. Jak juz pisalam kobiety maja duzo mniejsze wymagania co do urody jezeli facet jest fajnym czlowiekiem dlatego wielu malo przystojnych, z nadwaga maja ladne dziewczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i znów zaprzeczanie faktom i kłamstwa, w takim razie jak cudowne mają charaktery faceci :

- panien narzekających na forach psychologicznych, że są bite, że on przepił majątek, że on ćpa, że on nic w domu nie robi tylko leży z piwem przed TV,

- którzy dokonują przestępstw, rozbojów itd.

znów widze zakłamywanie rzeczywistości i pisanie kłamstw przez hipokryzję

 

tak mam paskudny charakter, zamiast uwalić sie z piwem w ręku przed meczem piłki, ide po zakupy, gotuje, tak mam paskudny charakter, gdy niechodząca 80 letnia sąsiadka miała rozwaloną ścianę po wymianie rur w bloku pomalowałem jej za darmo otynkowaną ścianę by nie straszyło, tak mam paskudny charakter, gdy inni grali w piłkę i bajerowali laski, ja w PCK nosiłem butle z wodą dla powodzian , tak mam paskudny charakter w porównaniu z tymi dresami z mojego podwórka którzy mają panny, żony, kochanki, łamią prawo itd.

jakbym miał dobry charakter to bym z nimi razem kradł radia samochodowe a potem szedł na disco a nie siedział nad wzorami i kuł matme i fizyke

 

jesteś zakłamana i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwilowo_gosc, strasznie marudny jesteś. Nikt tego nie lubi, ani laski ani faceci. Zamiast wyciągnąc konstruktywne wnioski ze swoich doświadczeń, próbujesz wszystkich uświadamiać. Lecisz na płytkie laski, które sie jarają wyglądem lub fura albo kasą. Wyglądu nie zmienisz, ale kasa jest w Twoim zasięgu jak się stosownie zaprzesz. Do tego obudować się mieśniami tez możesz, a 170 wzrostu to znowu nie tak mało. Wiec weź się do roboty zamiast marudzić i tyle. Kobiety jak chcą być atrakcyjne dla facetów, to tez robią coś ze sobą, odchudzanie, dbanie o siebie, aerobik. To chyba normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mam paskudny charakter, zamiast uwalić sie z piwem w ręku przed meczem piłki, 1ide po zakupy, gotuje, tak mam paskudny charakter, gdy niechodząca 80 letnia sąsiadka miała rozwaloną ścianę po wymianie rur w bloku 2 pomalowałem jej za darmo otynkowaną ścianę by nie straszyło, tak mam paskudny charakter, gdy inni grali w piłkę i bajerowali laski, ja PCK nosiłem butle z wodą dla powodzian tak mam paskudny charakter w porównaniu z tymi dresami z mojego podwórka którzy mają panny, żony, kochanki, łamią prawo itd.

3 jakbym miał dobry charakter to bym z nimi razem kradł radia samochodowe a potem szedł na disco a nie siedział nad wzorami i kuł matme i fizyke

 

 

1. facet w kuchni to normalna rzecz , a zakupy to przyjemność.

2. nie bądź za bardzo dobroduszny bo będziesz zawsze bez pieniędzy.

3. Jak byś kradł radia to z pewnością był byś przestępcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwilowo gośc jak nie interesują Cie te niespecjalnie urodziwe to jedyna rzecz która Ci została to płatny seks ewentualnie to możesz dorobić się fortuny wtedy dla wielu lasek Twój wygląd przestanie mieć znaczenie.

 

Miałem znajomego brzydkiego z twarzy niskiego z nadwagą i paskudnym charakterem miał duży popęd i chodził co drugi dzień albo i częściej do burdeli bo mówił że to i tak tańsze niż utrzymywanie dziewczyny bo wcześniej był z taka utrzymanka na którą musiał prawie całą swoją pensję łożyć aby chciała być z kimś takim. No ale to była Anglia tam pensje są 4 razy wyższe a dziwki w cenie polskich bo w Polsce to żaden przeciętniak płacowy se nie może pozwolić na prostytutki 4 razy w tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwilowo gośc jak nie interesują Cie te niespecjalnie urodziwe to jedyna rzecz która Ci została to płatny seks ewentualnie to możesz dorobić się fortuny wtedy dla wielu lasek Twój wygląd przestanie mieć znaczenie.

 

Miałem znajomego brzydkiego z twarzy niskiego z nadwagą i paskudnym charakterem miał duży popęd i chodził co drugi dzień albo i częściej do burdeli bo mówił że to i tak tańsze niż utrzymywanie dziewczyny bo wcześniej był z taka utrzymanka na którą musiał prawie całą swoją pensję łożyć aby chciała być z kimś takim. No ale to była Anglia tam pensje są 4 razy wyższe a dziwki w cenie polskich bo w Polsce to żaden przeciętniak płacowy se nie może pozwolić na prostytutki 4 razy w tygodniu.

 

carlosbueno Czy to Twoja fantazja erotyczna z avatarem ? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kobiety też nie zawsze są w porządku w stosunku do facetów, dlatego są problemy z relacjami między facetem, a kobietą. Jak niektóre kobiety są zadziorne, złośliwe, niemiłe, to co się dziwić, że nie można z takimi kobietami wytrzymać? Najważniejszy u kobiet jest ich charakter, bo kobiety są rózne. Widzę, że tutaj nie tylko mnie się czepiają, co niektórzy użytkownicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonus, Strasznie Cię proszę idż do psychologa bo masz podpis "Psychologia

uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata'' więc mam nadzieję,że Cię nauczy.

 

Svafe Ja tak samo jak Bonus nie zmienie podejscia do kobiet jedynie mogę zmienić poglądy , a wysyłanie Bonusa do psychologa jest nie na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonus, Strasznie Cię proszę idż do psychologa bo masz podpis "Psychologia

uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata'' więc mam nadzieję,że Cię nauczy.

 

Svafe Ja tak samo jak Bonus nie zmienie podejscia do kobiet jedynie mogę zmienić poglądy , a wysyłanie Bonusa do psychologa jest nie na miejscu.

To gdzie mam go wysłać? :P ja mu tylko dobrze życze i nie widze w tym niczego złego skoro ma problem

pisaniem go nie rozwiąże,ale musi zacząć od siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kobiety też nie zawsze są w porządku w stosunku do facetów, dlatego są problemy z relacjami między facetem, a kobietą. Jak niektóre kobiety są zadziorne, złośliwe, niemiłe, to co się dziwić, że nie można z takimi kobietami wytrzymać? Najważniejszy u kobiet jest ich charakter, bo kobiety są rózne. Widzę, że tutaj nie tylko mnie się czepiają, co niektórzy użytkownicy?

 

Jak zwykle masz do przekazania nikomu nie znane rewelacje ;) Chyba tylko Pitu uważa że Twoje pisanie ma jakiś sens możecie w końcu wspólnie ponarzekać jakie to kobiety są straszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do roli tegoż charakteru dodam jeszcze, że przez lata miałem czas na chodzenie po różnych forach i między innymi forach psychologicznych,

powtarzającą sie milion razy i nagminną rzeczą na tych forach są topiki kolejnych kobiet narzekających, że ich facet:

- bije je

- pije za dużo alkoholu

- jest do nich agresywny i wyzywa

- zdradza je

- ćpa

- w niczym nie pomaga w domu, wszystko na ich głowie a on tylko TV i piwko

w takim razie JAKI wpływ na powodzenie i zaistnienie związków ma ten charakter, skoro tysiące panien, od lat narzeka na forach psychologicznych narzekając na takie rzeczy jakich żaden z nas nie robiłby będąc w związku?

czemu te panny są w związkach w których cierpią i na które narzekają ?

czemu ?

odpowiedź jest jedna - są razem bo trzyma ich wygląd lub wygląd i kasa

 

żadne pieprzenie o jakimkolwiek charakterze

gdyby chodziło o dobry charakter, to na żadnym forum psychologicznym nie było by nawet jednego topica w stylu "mój chłopak mnie bije, zdradza, przepija majątek i krzyczy jak nie zrobię obiadu na czas"

kiedyś na podwórku zaczepiałem pewną dziewczynę imieniem D***,

w jej pierwszym związku była bita, dostawala w ryja jak nie zrobiła loda od razu gdy jej koleś wracał z pracy,

nie ona go rzuciła, on odszedł do młodszej i szczuplejszej,

w drugim związku jej chłopak ćpał i pił i prosiła mnie o pomoc bo się kumpluje z dzielnicowym, żeby jej pomóc bo dilerzy nachodzą ich w domu (bo jej chłopak nie miał kasy i nie płacił za towar)

zapytałem jej czemu sie wiąże z takimi menelami a nie ze mną, wtedy mnie zwyzywała mówiąc, że nie rozumiem miłości, że jestem jeszcze gorszy od nich a po za tym, to jestem od niej niższy,

wylądowała w trzecim związku, facet ma żonę i dziecko, jest kierowcą i służbowo bywa w moim miescie co kilka dni, u niej ma noclegi

to tylko jeden przykład z bloku

takich na necie można wyczytać tysiące, więc pytanie jaki sens ma to pieprzenie o rzekomym braku powodzenia przez zły charakter, jakie złe cechy charakteru ma spokojny niepijący cichy wzorowy uczeń (nazywany cipą, nudziarzem a nie rodzinnym wzorowym facetem) w porównaniu z cudownymi cechami 'intrygującego, wyróżniającego sie" wysokiego szczupłego gościa o ciemnych oczach co wisi za amfetaminę dwu lokalnym dresom ale bajeruje na grę na gitarze ?

dziewczyna nie jest po podstawówce czy zawodówce, dziewczyna ponoć skończyła medycynę (a przynajmniej wtedy była na studiach medycznych)

i co z tego, że nie "głupia" jak głupia bo hormony grają pierwsze skrzypce,

te 2 co przeleciałem udając dresa to nie były solary, jedna była nauczycielką, a druga pracownikiem banku zarabiającym 6500 z własnym domem pod miastem, nowym autem,

hormony powodujące, że panny lecą tylko na wygląd i kase to nie kwestia ich wykształcenia, majątku, to coś niezależne, czy panna jest po zawodówce czy panna ma MBA , każda wzdycha do np. Deepa i jest gotowa z podobnym do Deepa pójść po godzinie do łóżka bez względu na konsekwencje,

to kwestia stopnia zwierzęcości homosapiens, idealizowanego tutaj tekstami o charakterze, kilka razy zapytałem, jaki dobry charakter mają ci co nie są sami ale np. mają wyroki na koncie ? a w moim blokowisku widzę jak tacy żyją , przez lata ile panien zmieniali (bo na moim blokowisku jest trochę takich typów co siedziało, kartoteki ma itd)

o jakim charakterze złym powodującym, że nie mamy związku mowa? no chyba, że ten charakter to ma być buta, agresja, chamstwo, pyszałkowatość - cechy alfa, to być może trochę się liczą jak obudową są mięśnie lub kasa

Ostra patologia.

 

natomiast nie rozumiem czemu nie zrobisz sobie uprawnień na wózki widłowe, skoro masz na tyle iq by pisać na kompie i pisać składnie i zrozumiale, to czemu nie masz uprawnień na wózki,

zarobiłbyś 3000 w magazynie zachodniej firmy handlowej (np. centra logistyczne, magazyny kurierów, magazyny marketów , tam wbrew pozorom na magazynie są zarobki bo nie chcą mieć kradzieży palety sprzętu wartej kilkanaście tysi , mój znajomy dostaje premie co miesiąc 800 zł jak nie ma manka, jego zarobki to 1600 + 800 jak nic nie zginie, więc nie kradną, dzięki temu mają 2400 na rękę, ja nie mam tyle)

miast narzekać na samego siebie zrób uprawnienia na wózki bo nie piszesz jak przygłup ale jak osoba kumata , więc powinieneś załapać obsługę pojazdu mechanicznego bez problemu , jest kierownica, dżojstik, sterowanie widłami , prościzna

Mam pytanie, ostatnio myślałem o zrobieniu tych uprawnień, tyle, że wszystkie ogłoszenia które widziałem oczekują roku doświadczenia. Da się to jakoś obejść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, ostatnio myślałem o zrobieniu tych uprawnień, tyle, że wszystkie ogłoszenia które widziałem oczekują roku doświadczenia. Da się to jakoś obejść?

Zdecydowana większość tak ale widziałem też oferty że nie wymagają doświadczenia tylko uprawnień ale to były głównie zagraniczne oferty i uprawnienia były traktowane bardziej jako dodatkowy atut bo główna praca była jednak nie na wózku.

 

Też swego czasu myślałem o kursach operatora cnc bo sporo ofert jest na tą profesje ale też wymagają doświadczenia w sumie kursy na to trwają tydzień te najkrótsze i powątpiewam czy człowiek jest tego wstanie się nauczyć w tak krótkim czasie zwłaszcza jak np ja nie widziałem szlifierki, tokarki itp na oczy i gubi się gdy jest trochę techniki.

 

A jak to obejść, podobno przyjmują chętnych gdzieniegdzie bez doświadczenia ale płaca to wtedy minimum a najlepiej jak urząd pracy to zasponsoruje.

 

I znowu off top się zrobił no ale ja zawsze mogę powiedzieć że nie mam powodzenia u płci przeciwnej bo nie mam pracy a nawet jak kiedyś miewałem to na pewno atrakcyjna dla niewiast nie była to profesja. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, ostatnio myślałem o zrobieniu tych uprawnień, tyle, że wszystkie ogłoszenia które widziałem oczekują roku doświadczenia. Da się to jakoś obejść?

Zdecydowana większość tak ale widziałem też oferty że nie wymagają doświadczenia tylko uprawnień ale to były głównie zagraniczne oferty i uprawnienia były traktowane bardziej jako dodatkowy atut bo główna praca była jednak nie na wózku.

 

Też swego czasu myślałem o kursach operatora cnc bo sporo ofert jest na tą profesje ale też wymagają doświadczenia w sumie kursy na to trwają tydzień te najkrótsze i powątpiewam czy człowiek jest tego wstanie się nauczyć w tak krótkim czasie zwłaszcza jak np ja nie widziałem szlifierki, tokarki itp na oczy i gubi się gdy jest trochę techniki.

 

A jak to obejść, podobno przyjmują chętnych gdzieniegdzie bez doświadczenia ale płaca to wtedy minimum a najlepiej jak urząd pracy to zasponsoruje.

To wszystko mnie dobija :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm podstawą jest jednak wychodzenie poza własną norę, można czasem poznać się przez internet...ale ta wizja 2 osoby którą się poznało przez sieć może nie pokrywać się w rzeczywistości .

 

A jeżeli chodzi o kase i napakowanie, to wybaczcie, ale niezaprzeczalnym faktem jest że większe szanse powodzenia ma gość który podjeżdża najnowszym mercedesem SLR i wygląd apolla że tak to nazwę, niż zwykły szary chłopaczek których można spotkać codziennie idąc ulicą ; ),jest to fakt niezaprzeczalny. (Nie uważam że to coś złego, to zupełnie naturalne,ale nie sadźmy farmazonów że kasa i wygląd nie mają znaczenia,mają, choćby przy 1 wrażeniu )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak nie uważam, że kasa, sam wygląd i dobra bryka mają znaczenie w poznawaniu kobiet. To jest stwierdzenie tylko głupich, bezmyślych ludzi, którzy patrzą tylko na posiadanie czegoś, a nie na wnętrze i charakter ludzi. Oczywiśćie, że głupie i puste kobiety zawsze się zainteresują typkami z dobrobytem, ale mądre kobiety nie zwrócą na to uwagi, tylko problem jest taki, że mało jest teraz mądrych i normalnych kobiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak nie uważam, że kasa, sam wygląd i dobra bryka mają znaczenie w poznawaniu kobiet. To jest stwierdzenie tylko głupich, bezmyślych ludzi, którzy patrzą tylko na posiadanie czegoś, a nie na wnętrze i charakter ludzi. Oczywiśćie, że głupie i puste kobiety zawsze się zainteresują typkami z dobrobytem, ale mądre kobiety nie zwrócą na to uwagi, tylko problem jest taki, że mało jest teraz mądrych i normalnych kobiet.

Mądre i normalne kobiety są pewnie zajęte a jak nie są to może zbyt atrakcyjne nie są, albo maja problemy psychologiczne i to nie pozwala im poznać faceta. Od kobiet słyszałem kiedyś że faceci są jak kibel albo zajęci albo posrani, czyli wychodzi na to że ja posrany jestem ;)

 

Wg mnie mądre kobiety, myślące poważnie o związku zwrócą uwagę na pozycje społeczną faceta, to czy ma pracę i jaką, co nie znaczy że musisz być milionerem albo jeździć wypasioną furą bo na to zwracają uwagę raczej te płytkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyt generalizujesz co do kobiet...

 

Jest jeszcze inny fakt, przy poznaniu się, czy 1 wrażeniu jak mówiłem - to pierwsze co się widzi to wygląd, stan majątkowy.

Charakter i wnętrze poznaje się później....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×