Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak powodzenia u płci przeciwnej


top23

Rekomendowane odpowiedzi

Ja o tym doskonale wiem, że nie wszyscy na forum zgadzają się z wypowiedziami innych i to przyjmuję do wiadomośći, ale bez przesady? Można to wyraźić kulturalnie, ale nie w taki sposób, jak wy to robicie? Czepianie się kogoś jest chamskie i obraża się taką osobę? Rozumiecie to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o tym doskonale wiem, że nie wszyscy na forum zgadzają się z wypowiedziami innych i to przyjmuję do wiadomośći, ale bez przesady? Można to wyraźić kulturalnie, ale nie w taki sposób, jak wy to robicie? Czepianie się kogoś jest chamskie i obraża się taką osobę? Rozumiecie to?

Nie rozumiemy, bynajmniej ja , w ogóle Ciebie nie rozumiem, nie rozumiem tego co piszesz może ja upośledzony jakiś jestem. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o tym doskonale wiem, że nie wszyscy na forum zgadzają się z wypowiedziami innych i to przyjmuję do wiadomośći, ale bez przesady? Można to wyraźić kulturalnie, ale nie w taki sposób, jak wy to robicie? Czepianie się kogoś jest chamskie i obraża się taką osobę? Rozumiecie to?

 

hej... prrrrrrrrrrrrrrrr

nie zauważyłam niekulturalnych wypowiedzi. Żadnego obrażania etc. Nikt się Ciebie nie czepia. Piszesz, inni komentują. A to, że nie robią tego w taki sposób jakby Ci odpowiadało... to nie jest czepiane sie. Po prostu nie odpowiada Ci inne zdanie innych. Oczekujesz tego, że Ci przyklasniemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o tym doskonale wiem, że nie wszyscy na forum zgadzają się z wypowiedziami innych i to przyjmuję do wiadomośći, ale bez przesady? Można to wyraźić kulturalnie, ale nie w taki sposób, jak wy to robicie? Czepianie się kogoś jest chamskie i obraża się taką osobę? Rozumiecie to?

Kulturalnie Ci już to napisało wiele ludzi,ale kazda cierpliwośc ma swoje granice.Szkoda ,że nie potrafisz przyjąc krytyki innych może jest uzasadniona?czymś spowodowana?przeciez to nie jest zmasowany atak na Ciebie,ani spisek ...przemyśl to w końcu !Skąd sie biorą takie a nie inne reakcje ludzi na Twoje posty.Trochę pokory,samokrytyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba rzeczywiście upośledzony jesteś, skoro tego nie rozumiesz, co Ci przekazuje? Ja piszę jasno i wyraźnie? Chyba piszę w innym języku, którego wy nie znacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kulturalnie Ci już to napisało wiele ludzi,ale kazda cierpliwośc ma swoje granice.Szkoda ,że nie potrafisz przyjąc krytyki innych może jest uzasadniona?czymś spowodowana?przeciez to nie jest zmasowany atak na Ciebie,ani spisek ...przemyśl to w końcu !Skąd sie biorą takie a nie inne reakcje ludzi na Twoje posty.Trochę pokory,samokrytyki.

 

:great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kulturalne byłoby wtedy, jezeli wyraźilibyście się na temat moich postów normalnie i miło, a tego nie zrobiliście? Jak wy byście się poczuli, gdybym to ja tak do was nie miło pisał i chamsko? Byłoby fajnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kulturalne byłoby wtedy, jezeli wyraźilibyście się na temat moich postów normalnie i miło, a tego nie zrobiliście? Jak wy byście się poczuli, gdybym to ja tak do was nie miło pisał i chamsko? Byłoby fajnie?

w którym momencie w taki sposób pisaliśmy? Bo to, że mamy inne zdanie nie znaczy, że jesteśmy niemili ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy na tym forum macie cholernie ciężką psychikę, dlatego tak traktujecie normalnego człowieka? Przecież to forum jest dla ludzi z różnymi schorzeniami psychicznymi? Nie wiecie co ze sobą zrobić, to czepiacie się niewinnego człowieka? A z tego, co tu zauważyłem, to kilku czepia się nie tylko mnie, ale i innych, więc to już o czymś świadczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do innego zdania, nie mam nic przeciwko, ale w taki sposób nie można tego wyrazać? Trochę przesadziliście? Wy naprawdę macie problemy z prawidłowym rozumowaniem? Coś wam to rozumowanie przestawia na inne? Bo tak to trzeba nazwać. Rozumiecie, czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie problemy z psychiką? Jakieś zaburzenia? Może też zwidy...?

 

-- 17 sie 2012, 23:02 --

 

W każdym razie ja wyraźiłem się jasno i nie traktujcie nikogo w taki sposób? Nie czepiajcie się postów normalnych i wyrażajcie się o innych postach prawidłowo? Ja jestem sobą i nie będę zmieniał się, bo komuś tak się podoba. Nie życzę sobie takiego traktowania, rozumiecie to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kulturalne byłoby wtedy, jezeli wyraźilibyście się na temat moich postów normalnie i miło, a tego nie zrobiliście? Jak wy byście się poczuli, gdybym to ja tak do was nie miło pisał i chamsko? Byłoby fajnie?

Miło? Temat wątku to- "brak powodzenia u płci przeciwnej". Tymczasem ja widzę, że Twoje problemy to tylko efekt uboczny fundamentalnego problemu... Pomijając fakt, że bredzisz, nie słuchasz. Nie umiesz, nie chcesz, nie wiem... Ale nie oczekuj, że ludzie będą dla ciebie bezinteresownie "mili", że dziewczyny będą na Twój widok zrzucać stringi, skoro zrażasz do siebie nawet męską część forum. Jak dojdziesz do korzeni swary z forumowiczami, może zdołasz polepszyć relacje z kobietami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast, co do "kobiet patrzących na facetów dobrze ułożonych", to nigdy na pewno nie będzie potwierdzone, ile dokładnie jest takich kobiet? Na pewno są przypuszczenia z prawdopodobieństwem, że takich kobiet jest dużo...ale może być ich też mniej...Uogólnianie czegoś też nigdy nie będzie na 100 % potwierdzone, tylko będą takie przypuszczenia, bo może być czegoś więcej lub mniej, ale jedno jest pewne, że nic nie jest tylko dobre i nic nie jest tylko złe. Tak więc, jest sporo kobiet, które zwrócą tylko uwagę na facetów dobrze ułożonych, ale jest i sporo kobiet, które nie zwrócą na to uwagi i patrzą na facetów biednych, ale normalnych, mądrych. Moje generalizowanie czegoś, to nie dotyczy wszystkich ludzi, tylko wielu ludzi, ale też nigdy nie będę pewny, czy się nie mylę...Oczywiśćie, że mogę się mylić...Nie zawsze jest się czegoś pewnym. Czy ja nie chcę słuchać? Zależy czego nie chcę słuchać, to co wy do mnie piszecie, czytam dokładnie, ale ja piszę chyba wyraznie, a wy się czepiacie w taki sposób moich postów, co nie jest w porządku?

 

-- 18 sie 2012, 02:17 --

 

Co do relacji z kobietami, to kobiety są różne i jedna będzie rozmowna, druga nie będzie. Nie z każdą kobietą znajdę wspólny język i to jest normalne. Właśnie, że oczekuję tego, by paru forumowiczów było dla mnie miłych, bo ja dla nich byłbym miły, ale przede wszystkim nie czepiałbym się ich postów, a jeśli bym się nie zgadzał z ich postami, to nie pisałbym na ten temat nic, a jeśli nawet, to w sposób bardzo miły. Akurat na tym forum paru forumowiczów się mnie uczepiło, ale jakoś inni ludzie przyznają mi rację w wielu sprawach i mają do mnie szacunek? A forum, jak to forum, tutaj każde zdanie jest inne i raczej nie każdy z kims się zgodzi, nawet jeżeli jakieś zdanie jest niesłuszne. Tak jest na każdym forum. Mało to ludzi wypisuje bzdury na forach, nie mające nic wspólnego z rzeczywistośćią?

 

-- 18 sie 2012, 02:42 --

 

Oczywiśćie, na pewno źle się wyraziłem, pisząc, że "dla większośći kobiet liczą się tylko faceci po studiach i ułożeni", ponieważ tak na pewno nie jest i nie mam pewnośći, "ile kobiet wybrałoby facetów tylko po studiach...", ale to nie znaczyło, że ja nie wierzę w kobiety? Może i są gdzieś faceci, którzy już dawno stracili wiarę w kobiety i twierdzą, że "każda jedna jest zła", ale to nie jest dobre stwierdzenie, bo pesymistyczne. Wprawdzie ja też trafiałem na nieodpowiednie kobiety albo na takie, które nie traktowały mnie poważnie i też mogłem się do nich zrazić...ale i tak nadal wierzę w kobiety. Tylko to oczywiste, że są dobre i złe kobiety, ale pewnośći, ile jest tych dobrych, a ile złych, nigdy nie ma. Ja kobiety bardzo szanuję, podziwiam, ale nie każda mnie dobrze traktowała, szanowała. Rozumiem, że chcecie dobrze, tylko ja nie czułem się dobrze z tym, że tutaj jestem traktowany po prostu obojętnie? Na pewno nie jestem żadnym pesymistą, nie mam "czarnego widzenia świata", chociaż komuś może się tak wydawać? Ja też mam swoje zdanie na pewne sprawy i w jednej sprawie mogę się mylić, a w drugiej mieć rację. Nie jestem idealny. To, co piszę w tematach wynika zwyczajnie z życia, ale nie zawsze jestem czegoś pewny i nie zawsze mogę coś stwierdzić na pewno. A mylę się, jak każdy.

 

-- 18 sie 2012, 02:52 --

 

Nie zawsze też zostanę zrozumiany, wysłuchany, sam lubię słuchać, tylko nie zawsze. Jeśli ktoś straci wiarę w człowieka i zacznie ludzi postrzegać negatywnie, to też trzeba takiego człowieka zrozumieć, wysłuchać, bo może nie bez powodu on już nie wierzy w człowieka? Może niektórzy ludzie źle go traktowali? Nie powinno się od razu krytykować. Krytyką niesłuszną tylko się jeszcze bardziej dołuje człowieka, a on potrzebuje rozmowy, wsparcia.

 

-- 18 sie 2012, 03:03 --

 

No a poza tym udzielanie sie na forum to tylko pisanie postów, a w rzeczywistośći człowiek może zachowywać się całkiem inaczej...Nie zawsze piszę się prawdę na forum, coś się zmyśli. Przez pisanie nie widzi się gestów, pewnych zachowań człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak tam kobitki dziś się czują? A może trzeba wręczyć im po czekoladce? Po kwiatku?

 

-- 18 sie 2012, 09:14 --

 

No ale jak będziesz szukał po trupach, to może w końcu coś znajdziesz??

 

-- 18 sie 2012, 09:21 --

 

Może mało jest takich ludzi, którzy lubią dużo dyskutować, jak ja? Chyba nie każdy to lubi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×