Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak powodzenia u płci przeciwnej


top23

Rekomendowane odpowiedzi

Bonus ja nie jestem normalny nigdy się do tego nie przyznawałem, normalni ludzie nie siedzą na takich forach ;) Z resztą nie widzę żeby Cie tu ktoś wspierał w twoich postach widocznie nie ma tu normalnych może pomyliłeś fora.

A odnośnie dziewczyn to ja się kiedyś spotykałem z jedną tylko dlatego że ona lubiła facetów o dużych ustach więc różne bywają gusta. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to, że ja rozpisuję się na tematy życiowe, nie jest żadnym "marudzeniem?" To może się tylko tak komus wydawać, ale tak nie jest. Ale jak ktoś coś przekręca na swoje i inaczej rozumie, no to juz nie jest mój problem. Po prostu trzeba umieć się z kimś dogadywać i trzeba tego chcieć, a jak ktoś nie chce i twierdzi, że to "marudzenie", to trudno. Ja na siłe nie zmienię rozumu ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie to jest "marudzenie?" Tak po prostu w życiu jest i tyle? Ja sobie nie wymyślem tego? Są ludzie dobrzy i są ludzie źli i nikt tego nie zmieni. Nie można stwierdzić, że są ludzie tylko dobrzy albo, że są ludzie tylko źli? Wtedy to byłoby bezsensowne stwierdzenie. Czy nie można się rozpisywać na temat spraw życiowych, bo to jest źle? Ja lubię pisać, czy to źle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonus, brak konkretów. Jak już wcześniej napisałam - generalizujesz.

Zgadzam się z tym skoro tylu ludzi próbuje Ci coś wytłumaczyć pomyśl chociaż przez chwile czy nie mają racji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tak trudno zrozumieć to, co piszę? Jesteście dziećmi może? Piszecie tu o pierdołach nieistotnych? A może ja rzeczywiśćie piszę po chińsku? Jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy jesteście ludzie rozumni? Myślicie logicznie? Nie umiecie czytać po polsku? Ja po chińsku nie piszę.

My jestesmy za głupi dla Ciebie no coż Twoj poziom nas przerósł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonus, Właśnie w tym sęk ,że umiemy. Ilu jeszcze ludzi ma Ci napisać ,że jesteś marudą i pierniczysz trzy po trzy, . Tego się nie da czytać i dziwię się ,że ktokolwiek jeszcze z Tobą dyskutuje. Weź się w końcu za siebie i przestań p,,,ć jacy to ludzie są źli i głupi , :evil:

 

-- 17 sie 2012, 23:32 --

 

Candy14, :great::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tak trudno zrozumieć to, co piszę? Jesteście dziećmi może? Piszecie tu o pierdołach nieistotnych? A może ja rzeczywiśćie piszę po chińsku? Jak myślicie?

 

No własnie nie trudno zrozumieć to co piszesz. Trudno zrozumieć i przyklasnąć Twojemu podejściu do pewnych spraw. I chyba to Ci się nie podoba. To, że ludzie mają inne zdanie i inny pogląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, pomyśl o czym Ty piszesz? Ja się nikogo tu nie czepiam, a wy jesteście natrętni jak muchy? Nawet gorzej?

Piszesz na forum, więc musisz spodziewać się tego, że ludzie ustosunkują się do Twoich wypowiedzi. I nie zawsze ustosunkują się w sposób, w który Cię zadowoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiają się człowieka, który w sposób prawidłowy piszę posty? Czy to jest kulturalne? Jesteście natrętni i to cholernie! Trochę poszanowania dla ludzi, dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiśćie, że nie mają racji, bo głupi nie jestem i wiem, co piszę. To wy macie problem z rozumem, wiecie? Sami nie wiecie, o czym piszecie?

czemu wciaz powtarzasz ze nie jestes głupi?kogo chcesz przekonac? siebie/nas?Pokaż że nie jestes a nie tylko pisz w kólko o tym samym .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiają się człowieka, który w sposób prawidłowy piszę posty? Czy to jest kulturalne? Jesteście natrętni i to cholernie! Trochę poszanowania dla ludzi, dobrze?

 

nikt się nie czepia. Forum służy do wyrażania swoich opinii. I nie jest powiedziane, że wszyscy muszą się zgadzać z Twoimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×