Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak powodzenia u płci przeciwnej


top23

Rekomendowane odpowiedzi

no tak ale chyba za dużo w Twoich postach niechęci, nienawiści do kobiet skoro się w ogóle od nich w tym aspekcie nie różnisz. Co do charakteru to może nie jest on decydujący ma znaczenie np wtedy gdy osoby które się nam podobają mają zbliżoną urodę i wtedy wybierzemy tą z charakterem który nam opowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod warunkiem, że się podoba ta osoba fizycznie NAJPIERW

o tym pisze, a moje prywatne niechęci wynikają z tego, że od 2002, kiedy siadłem do internetu po raz pierwszy , byłem odrzucany po wysłaniu zdjęcia lub po zerknięciu na zdjęcie i rubryczkę wzrost, trudno nie mieć niechęci gdy setna osoba kasuje wiadomość sekundę po otworzeniu zdjęcia lub wejściu na profil , trudno nie mieć niechęci gdy przeglądasz setny profil ze słowem "wysoki" z wykrzyknikiem, trudno nie mieć niechęci gdy chcesz do kogoś napisać i wyskakuje blok systemowy "twoje kryteria profilu nie pasuja do jej kryteriów" i system zatrzymuje wysłanie wiadomości (bo np. w niektórych portalach randkowych masz taką możliwość, że blokujesz możliwość otrzymania listu od osób nie mieszczących się w danej granicy wieku, wzrostu, nawet rubryczki dochód są na portalach randkowych, ja nigdy nie wypełniałem rubryczek dochód)

wreszcie trudno nie miec niechęci kiedy patrzysz na dziewczynę w tramwaju, ona się odwraca zniesmaczona, wsiada napakowany wysoki gość i wlepia w niego gały i aż się ślini i uśmiecha , ale nie o moich prywatnych niechęciach jest rzecz ale o systemie kłamstw obowiązującym wszem i wobec, który wmawia, że liczy się serce, charakter itd. (np. moja matka wmawiała, że liczy się by facet był uczciwy, bez nałogów, dobrze się uczył) , takie teksty notorycznie czytałem od panien na forach co pisały, że najważniejsze by facet miał "pasje i był inteligentny" , otóż pasji i hobby mam wiele, a testy na iq też rozwalałem nieraz,

mi chodzi o to, że NIE MA pokrycia między tym co MÓWIĄ że rzekomo chcą a TYM co robią i za co wybierają,

setki razy czytałem kobiety piszące w profilach lub na forach o tym, że dla nich NAJWAZNIEJSZA jest inteligencja, pasje, oczytanie, tylko jak dochodziło do rozmowy, to ich pierwsza wiadomość brzmiała "wyślij fotke"

rozumiesz ?

one 100 razy będą deklarować, że liczy się coś innego niż naprawdę się dla nich liczy,

z 30 razy zaczepiałem panny z for piszące "a ja szukam inteligentnego chłopaka, co ma hobby, jest wartosciowy" i pisałem do niej, a dostawałem PMa "masz tu mojego maila, wyślij fotke, ale nie jakaś miniaturka sama twarz, ale i żeby sylwetka była widoczna"

rozumiesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sam też odrzucasz na tych portalach dziewczyny które są niezbyt atrakcyjne z twarzy i nie są szczupłe.

Wkurza Cię że kobiety odrzucają Cie bo masz 170 wzrostu a sam olewasz panny co maja rozmiar 42 przecież to nie jest tak dużo tak samo 170 cm to też nie jest aż tak mało ( w wielu krajach np. Turcji, Meksyku, Azji to sporo) większość kobiet jest niższa.

 

A jak się czuja mało atrakcyjne grube kobiety jak wszyscy faceci patrzą na zgrabne piękności tak samo jak Ty nie widzę powodów Twojej niechęci do kobiet jak faceci w tej materii są chyba jeszcze bardziej płytcy bo właściwie tylko i wyłącznie na urodę zwracają bo kobiety jeszcze na kasę.

 

-- 09 sie 2012, 12:14 --

 

Twoja niechęć do kobiet jest na poziomie powiedzmy alkoholika która nie nawiedzi innych alkoholików za to że piją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sam też odrzucasz na tych portalach dziewczyny które są niezbyt atrakcyjne z twarzy i nie są szczupłe.

Wkurza Cię że kobiety odrzucają Cie bo masz 170 wzrostu a sam olewasz panny co maja rozmiar 42 przecież to nie jest tak dużo tak samo 170 cm to też nie jest aż tak mało ( w wielu krajach np. Turcji, Meksyku, Azji to sporo) większość kobiet jest niższa.

 

A jak się czuja mało atrakcyjne grube kobiety jak wszyscy faceci patrzą na zgrabne piękności tak samo jak Ty nie widzę powodów Twojej niechęci do kobiet jak faceci w tej materii są chyba jeszcze bardziej płytcy bo właściwie tylko i wyłącznie na urodę zwracają bo kobiety jeszcze na kasę.

 

-- 09 sie 2012, 12:14 --

 

Twoja niechęć do kobiet jest na poziomie powiedzmy alkoholika która nie nawiedzi innych alkoholików za to że piją

 

 

:great::uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlo - gratuluje nieumiejętności czytania ze zrozumieniem, może faktycznie to co pisałeś wcześniej, że nie umiesz objąć pewnych rzeczy i niskie kwalifikacje to prawda,

ja cały czas o jednym a Ty o drugim

ja piszę o nieprawdziwości twierdzeń, że najważniejszy jest charakter, a Ty piszesz, że ja też patrze na wygląd,

człowieku, czy ja gdziekolwiek napisałem, że najważniejszy dla mnie jest charakter ???

czy ja sprzedaje bzdury, że miłość i bycie z kimś i powodzenie to charakter ?

czy może inni sprzedają te bzdury tonami ?

wiesz, reagujesz troche tak jak obywatel co ma pretensje do policjanta co łapie bandytę o to, że skorumpowany sędzia go wypuścił,

policjant złapał, sędzia wypuścił a obywatel ma pretensje do krawężnika

tak samo się zachowujesz, ja napisałem i poświęciłem mój czas aby zaprzeczyć pierdom jakie tu i w innych miejscach wyczytałem - że brak powodzenia to zły charakter, natomiast skupiłeś się na tym jakie kobiety mi się podobają, a co ma piernik do wiatraka (takie polskie przysłowie, aczkolwiek w realu ma wiele bo piernik robi się z mąki, którą mieli sie w wiatraku, ale przysłowie to przysłowie)

ja cały czas piszę o czymś innym, piszę o tym, że kłamstwem są twierdzenia o roli charakteru, natomiast sam zachowujesz się jak politycy gdy politycy np. usłyszą, że jest źle w gospodarce, to jedni mówią o katastrofie samolotu a inni mówią o legalnej maryśce a trzeci mówią o tym, że ci od samolotu to głupki, a ktoś ich zapytał o bezrobocie i dług publiczny na przykład, a nie o samolot i maryśke, a nikt o gospodarce z nich sie nie wypowie tylko będą krzyczeć o maryśce, samolocie i o tym, że inni są głupi ,

 

tak samo tu, ja mówię, że kłamstwem są twierdzenia , że zły charakter odpowiada za brak powodzenia albowiem o powodzeniu decyduje wygląd i kasa u facetów , a czytam, że faceci chcą silikonowe lale,

kurde... no kłania się czytanie ze zrozumieniem

tak samo jak kłamstwem są twierdzenia kobiet co najpierw piszą, że dla nich najważniejsza jest inteligencja, a jak się taką zagaduje na PM, to jej PM brzmi "wyślij fotke" , skoro inteligencja jest najważniejsza, to po co im zdjęcie ? iq ze zdjęcia się nie wyczyta, od tego są testy z liczbami, kwadracikami,

 

a co dla mnie Słowianina żyjącego w Polsce ma wzrost meksykanek to nie wiem, nie żyje w Meksyku, nie zaczepiam Meksykanki, ale Polki (a to , że wiele z nich jest tak głupie, że z jednej strony pragną Johna Deepa mającego 177 a z drugiej piszą, że facet poniżej 185 to nie facet, to co ja na to poradzę, do mózgu wiedzy im nie wleje, nie da się ludzi zmienić bez endokrynologa który te hormony by im może nieco wyciszył, niejeden hollywoodzki aktor ma 169, kochają się w nim na zabój, ale facetowi wyższemu od niego powiedzą że jest za niski, gdzie tu logika ??? ) ,

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlo - gratuluje nieumiejętności czytania ze zrozumieniem, może faktycznie to co pisałeś wcześniej, że nie umiesz objąć pewnych rzeczy i niskie kwalifikacje to prawda,

,

A Tobie mimo rzekomej inteligencji i wykształcenia słoma z butów wyłazi :evil: ,

Nie pomyślałeś ,że jesteś tak zadufanym w sobie dupkiem ,że każda mądrzejsza wyczuje to na kilometr. Natomiast faktycznie dla pozostałych jesteś za niski i za brzydki. Zastanów się tylko na którą z tych rzeczy masz wpływ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jestes taki mądry to po co siedzisz, siedziałeś 10 lat na portalach randkowych na których liczy się tylko wygląd którego nie masz, to była strata czasu straszna, lepiej trza było do burdeli chodzić lub do dyskotek gdzie czasem trafi się jakaś chętna naćpana czy pijana której obojętne będzie ile masz wzrostu.

Wyobraź sobie że na forum pojawia się otyła, brzydka kobieta i wypisuje na dziesiątkach stron jacy faceci są wstrętni że tylko patrzą na wygląd oczywiście to żadna nowina ale można to drązyc w setkach postów i dokopywać im tak samo jak Ty dokopujesz kobietą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i znów zaprzeczanie widzę, znów gadanie o charakterze, podczas gdy odrzucenie kogoś przed poznaniem odbywa się po obejrzeniu zdjęcia,

widzę , że więcej osób ma kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem, wg. danych w Wikipedii IQ powyżej 120 ma 12% populacji , powyżej 130 chyba 8% , co ja poradzę, że też nie rozumiesz tego o czym piszę, i że zaczynasz gadać o rzekomej roli charakteru w powodzeniu, podczas gdy liczy się wygląd

niedługo znów usłyszę kłamstwa, że np. brak kobiety wynika np. z tego, że ktoś mało czyta :D

a udowadnianie prawdy jak widać jest chamstwem, hehe

normalnie jak rozmowa polityków w telewizorze :

- pytanie o gospodarke i bezrobocie:

- a samolot ruscy zestrzelili

- a wy oszołomy i durnie jesteście to byl wypadek

- a ja chce legalną maryche

- a to stalowa brzoza była

- a wy durnie jesteście i oszołomy

- pytanie o stan zadłużenia w bankach i autostrady:

- a ci od samolotu to oszołomy

- a wy kłamcy

- a wy durnie i oszołomy

tak wygląda dyskuja i tu :]

minie miesiąc, jakis chłopaczek się zaloguje napisze "nie mam powodzenia, dziewczyny ze mną nie chcą gadać bo jestem niski i nie mam dobrej pracy"

odezwą się 3 dziewczyny "to nie prawda że to dlatego, widocznie masz nieciekawy charakter"

tak to wygląda at mortem defecatem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że nie każdy człowiek będzie nam odpowiadał z charakteru, z wyglądu, z poglądów, ale też nie można wybrzydzać ludzmi, bo w taki sposób to każdy będzie zawsze sam, bez związku. Oczywiśćie nie można wiązać się z byle kim, bo nie o to chodzi, ale np.kobiety teraz mają zbyt dużo wymagań co do facetów, a że większość facetów nie spełnia oczekiwań kobiet, dlatego one tak wybrzydzają facetami i są singielakmi. Na portalach randkowych co druga kobieta w swoim profilu opisuję wiele wymagań od faceta, których nie spełnia większość facetów, więc co się dziwić, że one nie są w związku? A wiem, bo sam korzystałem z kilku portali randkowych, mam je w internecie i czytam opisy kobiet na profilach, to aż za głowę się łapię...Takie oczekiwania, jakie mają kobiety w stosunku do facetów są nierealne, a one sobie tylko wyobrażają te oczekiwania w głowie. Wiele kobiet żyje fantazją i wydaje im się, że ich wyobrażenia o "idealnym facecie" są też realne, a to jest kompletną bzdurą. One po prostu są ślepe i nie dostrzegają pewnych rzeczy w życiu realnym. No a poza tym opisać na profilach można wszystko i najczęściej nie jest prawdą, co ludzie piszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam masz chyba problemy z rozumowaniem a to że dla ludzi ważniejszy jest wygląd niż charakter(co zresztą częściowo Ci potwierdziłem) to piszesz setny raz bo nic więcej do powiedzenia nie masz. Na tym portalu żadnej nie poderwiesz bo każda po przeczytaniu Twoich postów nabierze do Ciebie odrazy, a z wyglądu nie masz nic do zaoferowania więc pozostanie Ci ręczny i burdele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiety zarówno na portalach randkowych, jak i realnie zawsze oczekują facetów przystojnych, z dużą ilośćią pieniędzy, z dobrym samochodem, z pięknym domem i do tego romantycznych, uczciwych. Ale to wszystko często nie idzie ze sobą w parze i nie da się mieć wszystkiego, co się chce. Ja takich kobiet nie rozumiem, które chciałyby mieć w życiu wszystko i jeszcze więcej...Zdaje sobie z tego sprawę, że ja takich kobiet nie zmienię siłą, bo jeśli one chcą być takie jakie są, to ich sprawa, ale jeśli coraz więcej przybywa takich kobiet, to faceci mają coraz mniejsze szansę na związanie się z kobietami myślącymi normalnie i prawidłowo. Ja też mam takie problemy z kobietami, bo nigdy nie trafiła mi się poważna i normalna kobieta, dlatego jestem ciągle sam. Nasze społeczeństwo stało się chore i ludzie uznają prawdę za kłamstwo, oszustwo za uczciwość i dla wielu ludzi zaczyna to być normalne. Tylko nigdy nie zbuduje się żadnego związku, ani rodziny na kłamstwie i na oszustwie, a to jest wszystko do czasu...Prędzej czy później ktoś ucierpi na takim chorym układzie w zwiazkach, bo każde kłamstwo, krętactwo wyjdzie na jaw i tego nie da się ukrywać przez całe życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o brawo, wie jakie zaczpiałem, wie, że zaczepiałem blondyny po solarium, heheh

nie wiesz jakie zaczepiałem,

zaczepiałem te co wyglądają na przeciętne, średnie, normalne, szczupłe i bezdzietne, nie moja wina, że np. chuda metalówa w bojówkach ma mózg dresiary, nie moja wina, że szczupła dziewczyna w eleganckim kostiumie ze zdjęciem za biurkiem ma mózg dresiary, ale ty wiesz, że ja zaczepiałem różowe tipsiary, hehe, jestem metalem, daleko mi do blondi tipsiar, lubie chude czarnowłose i brunetki , najchętniej punkówy, metalówy, ewentualnie te co mają zdjęcie w górach czyli taki styl rock-turystyczny (bojówki, glany)

no ale jak widzę jedna z drugą lepiej ode mnie wiedzą kogo zaczepiałem, hehe, zaczepiajac miałem prosty sposób wyboru: rubryczki - wzrost 155-165, niepaląca, stosunek do alkoholu negatywny lub nie pijąca, bezdzietna, sylwetka szczupła lub normalna, muzyka rock, metal, regge, blues, punk,

takie zaczepiałem i takie kryteria wpisywałem na sympatii, ilove, randki24, randki o2, randk.gumtree , randki onet, randki interia, cafe itd. ,

jak czarnowłosa metalówa jest cycatą różową blondi w białych kozaczkach to ja jestem eunuch , jak rudowłosa chuda punkówa jest cycatą różową blondi to ja jestem eunuch , jak elegancko ubrana dziewczyna w okularach z fotografią za biurkiem jest cycatą blondi z dyskotek wg. zdjęcia to ja jestem enuch,

ba te cycate blondi z solarium na randkach praktycznie nie występują, one mają facetów W REALU, one nie szukają przez net, bo one są ze swoimi dresami,

szukają te inne, a to, że te inne mają kryteria "kopia Johna Deepa powiększona o 10 cm i spłacone mieszkanie własnościowe" to co ja poradze,

nie ważne czy panna ma na sobie białe kozaczki i różową mini, czy ma glany i bojówki czy elegancki kostium biurowy - myślą podobnie "wysoki, przystojny , bogaty, świetnie tańczy, zaradny, brunet"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że nie należy szukać kobiet nie zasługujących na normalną znajomość i związek, bo to jest tylko strata czasu, emocji i angażowania się. Wiem to sam po sobie, bo ja też traciłem niepotrzebnie czas i chęci dla kobiet w ogóle mnie nie wartych. No ale zawsze miałem tą nadzieję, że jednak coś mi się z kobietami uda i starałem się o to. Najważniejsza jest szczera rozmowa z kobietą, czy ona potrafi szczerze rozmawiać, czy chce i czego oczekuje od faceta? Mnie akurat niepoważne rozmowy i zabawy z kobietami nie bawią, bo to nie dla mnie. Ja albo traktuje coś poważnie i poświęcam się temu, albo nie traktuje nic powaznie i mam to gdzieś...Tak albo tak i nie ma innej możliwośći.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak szukałeś wśród punków trzeba było irokeza se zrobić a wśród metalów włosy zapuścić, ale chyba łatwiej na koncertach, festiwalach takie wychaczyc no ale Ty nie pijesz a one łoją z reguły. Ale jak zaczepiałeś te dziewczyny na portalach w taki sposób jak tu piszesz to nie dziwie się że cie olewały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwilowo_gosc, A Ty rozumiesz? Tłumaczymy Ci jak krowie na rowie, że jak szukasz wśród nadmuchanych cycatych solarek, to zawsze będziesz odrzucany. Ale skoro dla Ciebie takie wartości się liczą, to o co masz pretensję :roll:

Wolcia :angel: taka ?

images?q=tbn:ANd9GcRaVTzh8DoRV1OiDY68LUAod8WOtJRCJ1lAgD44V0slXKckxZDFVA

 

 

nie, na przykład takie:

 

http://randki.org/users.php?sex=kobieta&state=7&city=Warszawa&age=25

http://ewcia82.randki.org/

http://iris.randki.org/

http://redlabel.randki.org/

http://akna86.randki.org/

http://vivivivi.randki.org/

http://funia31.randki.org/

http://venicitas.randki.org/

http://jane-doe.randki.org/

z wyglądu , to tylko na szybko wyszukane z jednej strony, znajdź mi wśród nich jedną solare, a chyba zaczepiałem je z 2-3 lata temu bez efektu , to tylko przykłady,

solar tam nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy Ty człowieku wiesz, co w ogóle do mnie piszesz, co? Pomyślałeś trochę? Uczepiłeś się mnie, jak jakiś psychol? Może chory psychicznie jesteś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwilowo gość no solarówy to nie są, panie dosyć ładne ale nie wybitnie poza venicitas bo to inna liga raczej nie dla przeciętniaków. No ale jak ja wysyłałem to o porównywalnej urodzie mi też nie odpowiadały a miałem swój wzrost wpisany bo po prostu większość osób zwłaszcza kobiet nie odpowiada tak jest na tych portalach to jakaś forma castingu jest całe te portale każdy marzy o pięknym partnerze ale nie każdemu to dane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no właśnie , skąd wiadomo, że masz rzekomo być meganudziarzem ? :D za wiele mądrych pojęć używasz, które wymagają od rozmówców ciągłego wertowania wikipedii i nudzą się bo nic w nich śmiesznego ? :D

 

-- 09 sie 2012, 13:33 --

 

chwilowo gość no solarówy to nie są, panie dosyć ładne ale nie wybitnie poza venicitas bo to inna liga raczej nie dla przeciętniaków. No ale jak ja wysyłałem to o porównywalnej urodzie mi też nie odpowiadały a miałem swój wzrost wpisany bo po prostu większość osób zwłaszcza kobiet nie odpowiada tak jest na tych portalach to jakaś forma castingu jest całe te portale każdy marzy o pięknym partnerze ale nie każdemu to dane.

no widzisz, sam piszesz, że przeciętne, a do nich chyba pisałem czy w 2007, czy w 2008 czy 2010 nie pamiętam dokładnie

takich profili są dziesiątki, setki na różnych portalach, pisałem do nich, do niektórych i 2-3 razy, odzew był zerowy ewnentualnie wyzywanie od karypli lub pytanie o zarobki, generalnie takie profile zaczepiałem (taki wygląd) aczkolwiek tu wybrałem losowo bez czytania opisu jako przykłady, każda z nich olewała przeciętnych, część z nich tam była 2-4 lata i przeniosła się na sympatie gdzie np. profil uzupełniła o inne wymagania itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego radzę sobie dać spokój z tymi portalami ja tak zrobiłem mimo że może trochę lepiej się prezentuje fizycznie przynajmniej jeśli chodzi o rubrykę wzrostu. W zeszłym roku pisałem z 2-oma nawet dość atrakcyjnymi dziewczynami poznanymi na takim portalu ale problemy się zaczęły jak jedna poinformowałem że nie mam pracy a z drugą jak wspomniałem coś o problemach z depresją. Jakbym znalazł pracę i poczuł się lepiej psychicznie to może bym powrócił ale w obecnej sytuacji życiowej nie ma to sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×