Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak powodzenia u płci przeciwnej


top23

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra niby kobiety nie patrzą na wygląd ale

 

jesteś przystojny-> kobiety przychylniej na ciebie patrzą-> łatwiej poznajesz więcej dziewczyn->powiększasz swoją pewność siebie -> więcej dziewczyn -> więcej okazji na przyjaźń,znajomość,sex,związek

 

Tyle chcesz mieć powodzenie u dziewczyn nie bądź brzydki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam typowych przystojniaków raczej olewam, po co mi facet za którym lata pół miasta i w związku z tym nie chce mu się wysilać, bo uważa, że co by nie zrobił, to i tak jest "boski". Słowo honoru, że kiedyś jak przeglądałam portal randkowy, to skreślałam niektórych po zdjęciach z hasłem "za przystojny". No ale może jestem dziwna. Oczywiście nie mam też upodobania do facetów, którzy wyglądają jak sieroty i bije to od nic na kilometr (w moim związku jest miejsce tylko na jedną sierotę czyli mnie :P), nie wiem czy to kwestia urody czy czegoś innego.

 

-- 11 mar 2012, 23:11 --

 

A poza tym mężczyźni, nie użalajcie się nad sobą, Wy jesteście zafiksowani na punkcie wyglądu i dopiero po paru miesiącach spadają Wam klapki z oczu i zaczynacie się zastanawiać nad resztą. My tak nie mamy.

 

-- 11 mar 2012, 23:22 --

 

PS Drodzy koledzy, jeden z drugim, jak uważacie, że jesteście niewyględni, to znajdźcie sobie jakieś fajne, mniej wyględne dziewczyny, w czym problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mężczyźnie kobieta nie jest do niczego potrzebna po za sexem, a przebiegła kobieta, dzieło szatana i zachłamności, czując to, czyni go wtedy wielkim egoistom, traktującym ją przedmiotowo, mającym niebotyczne wymaganie, pozbawionym uczuć, zwierzęciem niedojrzałym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mężczyźnie kobieta nie jest do niczego potrzebna po za sexem, a przebiegła kobieta, dzieło szatana i zachłamności, czując to, czyni go wtedy wielkim egoistom, traktującym ją przedmiotowo, mającym niebotyczne wymaganie, pozbawionym uczuć, zwierzęciem niedojrzałym.

 

:brawo::brawo::brawo:

No egoistOM

strasznym ^^

fajne masz myślenie... ile masz lat? To jest coś w stylu: Cze.

Siedze na czacie ile masz lat do jakiej chodzisz szkoły?? :mrgreen:

 

W życiu tak nie myślałem o kobietach... ;)

coś tu jest nie tak. Co ja PACZE?!?! :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja teza się sprawdza, nie chodzi mi o solary czy blachary. Ale jeśli my potrafimy oceniać czy dziewczyna nam się podoba czy nie w klika sekund to w ile kobiety oceniają nas w ułamek sekundy? A więc panowie jeśli natura wam poskąpiła urody to trzeba dużo kasy wydawać na ciuchy,fryzury itd. Gdyż im bardziej przystojny jesteś tym więcej masz okazji na cokolwiek , smutna prawda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xXx06 Znam dużo brzydszych od siebie a żadnym przystojniakiem nie jestem którzy cieszą się powodzeniem u płci przeciwnej. Ale mają ujmujący charakter, dobre gadane albo po prostu kasę i na powodzenie nie narzekają. Facet o przeciętnej urodzie biedny z problemami emocjonalnymi, nieśmiały ma dużo mniejsze szanse od tego brzydkiego ale z kasą, pewnego siebie i zaradnego.

Oczywiście jak się jest przystojniakiem to polecą i na biednego, nie zaradnego (cho na krotką metę raczej związek) ale facet nie musi być piękny żeby cieszyć się powodzeniem gł zależy to od jego cech osobowościowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carmen1988, jakbyś mnie zobaczyła na co dzień to byś się przeraziła,a mam swojego wielbiciela choć zawsze pokazuje mu się z najgorszej strony nadal jest mną zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carmen1988, jest bardzo źle-uwierz mi.Chodzę brudna,zaniedbana w obszernych,workowatych ciuchach.Nie wyglądam kobieco ani atrakcyjnie.Pod względem wyglądu jest ze mną coraz gorzej.Przerażam samą siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie się że nie masz powodzenia u płci brzydkiej bo taka nie istnieje :D ja należę do płci męskiej a nie brzydkiej.

To prawda. O dziwo nie ma pięknych kobiet, są tylko te z make upem i bez. Może wyjątkiem są jeszcze nie zajechane 15-stki. Kobieta bez makijażu jest równie paskudna, co facet z. Najlepiej obrazują to gwiazdki hollywood przodujące w rankingach atrakcyjności. Nie odpicowane nie są już tak urodziwe.

 

ale na zdjęciach forumowych nie wyglądasz wcale nieatrakcyjnie wręcz przeciwnie.

Jej avatar do doskonały przykład. Trzeba obalić mit płci brzydkiej, albo do pięknej dorzucić "nienaturalnie" :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×