Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak powodzenia u płci przeciwnej


top23

Rekomendowane odpowiedzi

człowiek nerwica, a kto powiedział, że ja nie mam takich problemów! Piszę, co uważam. Lepiej głaskać po główce i mówić, że wszystko jakoś samo się ułoży?

 

-- 08 wrz 2011, 19:33 --

 

a pan. C owe możliwości ma i to duuuuże :mrgreen: Tylko chyba chęci brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Carlos na serio ma takie ee duże możliwości?:-)

kornelia_lilia, Luuuz ,wcale nie mówię,że lepiej głaskać po główce...Ale też nie należy mówić,że ktoś tylko marudzi i nic nie robi bo często zrobienie kroku do przodu jest cholernie trudne,zwłaszcza z powodu lęków racjonalnych czy też irracjonalnych...Ja np. mam chęci ale mam lęki i to bardzo duże.Naprawdę nic do Ciebie nie mam,więc luz ;)

 

-- Cz wrz 08, 2011 9:23 pm --

 

A ja nie mam możliwości ani fizycznych ani życiowych....życiowo to odpadam bo nie mam roboty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nic nie motywuje.I to jest dziwne.Normalnie nic...mówie sobie "kurde zrób coś z sobą...zobacz,piszą że marudzisz a Ty nic,zrób coś do cholery ..."...i nic,null,zero...i do tego ta myśl o lękach...

A zresztą,ja mam tak ze wszystkim...

....

Carlos na serio masz takie duże możliwości??? :mrgreen:

Kornelia_lilia dobiłaś mnie tą informacją o dużych możliwościach Carlosa.... :-|:( Arghhhhh kolejny lepszy człowiek ode mnie ! :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy tu debatujecie bez sensu w ogole :C

 

Jeden z drugim lubią się użalać nad sobą, nie chcą sie leczyć to po co prowadzić te bezsensowne dysputy?

 

Na moim punkcie laski też jakoś nigdy nie szalały, choć miałem różne związki. Teraz mam 2 dziewczyny, obie kocham :mrgreen:, w ogole kocham wszystkie laski jak Tiger Woods.

 

-- 08 wrz 2011, 23:01 --

 

Aha, podryw po psychotropach i piwku zawsze jest konkret :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adamo_, aaa ale to w połączeniu jedno po drugim było. Do tego codziennie jak Bóg przykazał łykałem wenlafaksynę. Mnie leki nie rozruszały.

W ogóle to i tak nie jest wyjście, bo co będzie dalej? Na drugą randkę "przyćpany", na trzecią także i jeszcze wejdzie w krew.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, skoncentruj się na swoich możliwościach, które głęboko ukryte czekają, aby ujrzeć światło dzienne....

Hmm oki skoncentruje się...bo te możliwości czekają na wyjście już bardzo długo.. ;):D Zdecydowanie,za długo ;)

 

 

człowiek nerwica, A co Ty taki zainteresowany możliwościami carlosa? ;)

A nie żebym był aż tak ee zainteresowany :mrgreen: Porównać chciałem tylko ee swoje możliwości z jego możliwościami :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×