Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak powodzenia u płci przeciwnej


top23

Rekomendowane odpowiedzi

No i wali człowiek do tego psychiatry latami, i zupełnie nic z tego nie wynika.

 

Właśnie...

 

Dokladnie...Probowalem 3 leki (Sertra, Citalopram i Esci, kazdy powyzej 2 miesiace) - praktycznie zerowa poprawa. A mam zaledwie "zwykla" nerwice i raz mialem epizod depresji. Gwoli scislosci trza powiedziec, ze bralem tylko male dawki, tj : 50 mg Sertry, 10-20 Citalo i teraz od 1,5 miesiaca 10 mg Esci.

 

Nie wiem jednak czy wieksze dawki maja w ogole sens, biorac pod uwage stopien wychwytu serotoniny. Chyba, ze jak kazdy ma indywidualna wrazliwosc receptorow na leki to moze, moze ? Co myslicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adamo konkret rada... a jak to nie poskutkuje to losowo podchodzić do lasek na ulicy i pytać się czy od razu schodzi do miecza czy trzeba z nią chodzić

Mistrzu ironii :mrgreen:

 

Jeżeli nie rozumiesz przekazu moich postow to siedz cicho

 

Dokladnie...Probowalem 3 leki (Sertra, Citalopram i Esci, kazdy powyzej 2 miesiace) - praktycznie zerowa poprawa. A mam zaledwie "zwykla" nerwice i raz mialem epizod depresji. Gwoli scislosci trza powiedziec, ze bralem tylko male dawki, tj : 50 mg Sertry, 10-20 Citalo i teraz od 1,5 miesiaca 10 mg Esci.

Co to za leki i dawki dla bab? Polecam to co lubię: wenlafaksyna, paroksetyna lub klomipramina. No, czasem fluoksetyna się spisuje dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodałabym jeszcze do tej listy rozwijanie jakiś zainteresowań i uczestnictwo w jakiś imprezach, spotkaniach etc., po prostu wyjścia z domu, a nie tylko robota(studia) i komp.

Jakich imprezach i spotkaniach...kiedyś już męczyło mnie połączenie robota - studia - komp...sorry adamo ale raczej mi nie pomożesz,a jeszcze gdybym miał tak "punktowo lecieć" to chyba bym zeschizował.

Ja i imprezy czy spotkania których nienawidzę,to jest w ogóle już inna bajka ;) .

 

Jeżeli nie rozumiesz przekazu moich postow to siedz cicho

Kolego opanuj się troche,chyba Ci ta paroksetyna szkodzi....Mówię na serio.Zmniejsz dawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi dowaliłeś naprawdę :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Skoro jesteś takim specjalistą życiowym to co tutaj jeszcze robisz? :roll::mrgreen:

Mogę sobie siedzieć gdzie chcę i robić co chcę,a Ty nie będziesz mi pisał co mam robić,wybacz :mrgreen: .

Ps. Zmniejsz tą dawkę Paroksetyny,na serio Ci szkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×