Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak powodzenia u płci przeciwnej


top23

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to nie ja się czepiałem innych? Ja sobie spokojnie i normalnie pisałem posty w tym temacie.

 

-- 24 sie 2012, 18:55 --

 

A czy kobiety lubią szczegóły? Podobno lubią komplementy, czułość i romantyzm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Bonus, "Pokój temu domowi" ;) Nie żeby mi to przeszkadzało, ale zaraz pewnie wparuje tutaj jakiś rozdrażniony Mod i zrobi z Wami porządek :D (no może jednak zrobi tylko z Bonusem, bo Candy14 swoje chody u Modów już sobie wypracowała :P) Zaspamowaliście calkiem ambitny temat :P Tak więc korzystając z okazji, robiąc za "Straznika Teksasu", mówię Wam: Koniec k*rwa tych przepychanek ! :D I żeby mi to było ostatni raz ;) Dziki Zachód też rządzi się swoimi prawami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relatywista, Czy Ty sugerujesz ,że modzi miewają humorki : :P

Nie ma znaczenia czy Candy ma chody czy nie , nie widzę tutaj niestosownego zachowania z jej strony. Natomiast Bonus , to jest już drugi sygnał o obraźliwych pw z Twojej strony, jeśli jeszcze ktoś się na to poskarży dostaniesz ostrzeżenie :evil:

Na temat treści postów Bonusa już mi się nawet pisać nie chce. Podziwiam tych , którzy jeszcze to czytają mimo ,że nie muszą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, Ja nic nie sugeruje ;) Gdyby okazało się, że forumowe istnienia użytkowników zależą od tego, którą nogą wstanie danego dnia jedna z dostojnych Moderatorek, to zapanowałaby wszechobecna panika :D Nie sądzisz ? :P Lepiej nie straszyć "motłochu" takimi czarnymi wizjami, bo jeszcze wybuchnie jakaś rebelia i Was zdetronizują :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Ty jesteś w głebi serca liberałem ;) Razem pójdziemy "rwać bruk" przed domami Amona i Shadowa :D

 

*Wiola*, Ile to już było banów ? :D 4 ? 5 ? :D Ruch pamięci czołowego opozycjonisty, duchowego ojca rewolucji, bohdana30 był swego czasu silny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja nic złego tutaj nie zrobiłem, więc o co chodzi? Więc to ja się czepiałem innych?

 

-- 24 sie 2012, 21:00 --

 

To co ja mam zrobić, jak ktoś tu próbuje zrobić ze mnie głupiego? Ja się po prostu broniłem i tyle. Broniłem swoich postów, czy to źle?

 

-- 24 sie 2012, 21:02 --

 

Jak ktoś nie chce, to nie musi czytać tego, co piszę? Ale jestem takim samym użytkownikiem, jak inni i trzeba uszanować każdego na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonus, Przestań w kółko pierniczyć o tym czepianiu. Ludzie Ci piszą prawdę , nic więcej,. nikt Cię tu nie obraża. Skoro nie widzisz różnicy to Ty masz problem, nie my.

Pisałeś prywatne wiadomości z inwektywami i ostrzegam Cię ,że jeśli sytuacja się powtórzy dostajesz ostrzeżenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to co ja piszę, jest normalne i to nie jest żadne pieprzenie? Ja rozumiem innych użytkowników, ale były na mnie ataki i to niepotrzebne. Co Ty mnie straszysz ostrzeżeniami, co?

 

-- 24 sie 2012, 21:11 --

 

Więc to co ja piszę tutaj jest bzdurą, tak? Komu się to nie podoba? Sami przecież pisali tu użytkownicy, że każdy ma prawo do swojego zdania na forum i ja też? To teraz ja jestem winny, a ja nie chciałem się kłócić? Niby jaką prawdę mi tutaj pisali, bo nie rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonus, Piszesz w kółko jedno i to samo, żadnych konkretów, rzucasz wyświechtanymi sloganami i ogólnikami,. , To jest prawda , tylko do Ciebie i tak nic nie dociera :evil:

Straszę, bo póki co tylko Ty się tu zachowujesz niegrzecznie i niekulturalnie, wyzywasz nas od wariatów itd. Spójrz najpierw na siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonus, W swoim "pierdoleniu" zaczynasz być z leksza wkurwiający ;) Ludzi już to powoli irytuje :P Nie wiem, jeśli nie masz zamiaru zmieniać przesłania swoich postów, to zmień chociaż ich konwencję, co by dało się je czytać ;)

 

Dedykuję Ci też wiersz Zbigniewa Herberta. Zastanów się nad jego przesłaniem ;)

 

Zbigniew Herbert - "Dlaczego klasycy"

 

1

 

w księdze czwartej Wojny Peloponeskiej

Tukidydes opowiada dzieje swej nieudanej wyprawy

 

pośród długich mów wodzów

bitew oblężeń zarazy

gęstej sieci intryg

dyplomatycznych zabiegów

epizod ten jest jak szpilka

w lesie

 

kolonia ateńska Amfipolis

wpadła w ręce Brazydasa

ponieważ Tukidydes spóźnił się z odsieczą

 

zapłacił za to rodzinnemu miastu

dozgonnym wygnaniem

 

exulowie wszystkich czasów

wiedzą jaka to cena

 

2

 

generałowie ostatnich wojen

jeśli zdarzy się podobna afera

skomlą na kolanach przed potomnością

zachwalają swoje bohaterstwo

i niewinność

 

oskarżają podwładnych

zawistnych kolegów

nieprzyjazne wiatry

 

Tucydydes mówi tylko

że miał siedem okrętów

była zima

i płynął szybko

 

3

 

jeśli tematem sztuki

będzie dzbanek rozbity

mała rozbita dusza

z wielkim żalem nad sobą

 

to co po nas zostanie

będzie jak płacz kochanków

w małym brudnym hotelu

kiedy świtają tapety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, ja proponuję już załagodzić sytuację i to całe zamieszanie i zapomnijmy już o tym, dobrze? Pogodzimy się? Jesteśmy tu wszyscy na forum i musimy czuć sie dobrze, chociaż tutaj? No i powrócmy już do tematu? Ja jestem ugodowy.

 

-- 24 sie 2012, 22:38 --

 

I chcę bardzo przeprosić tych, których obraziłem, nie chciałem tego, ale ja też niepotrzebnie ciągnąłem ten dialog w wami i sam się nakręcałem...Rozumiem też was i naprawdę ja słucham was? To co, idziemy na zgodę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wracając do tematu to ja mam słabe powodzenie głównie dlatego że się mało staram w tym kierunku a że jak Brad Pitt nie wyglądam to same do mnie nie lgną. Jak człowiek siedzi całe dnie w domu to się na ma co dziwić że powodzenia nie ma a wcześniej jak nie siedziałem, nawet chodziłem do jakiś klubów to zbyt nieśmiały byłem do jakiejś zagadać albo zbyt pijany i nachalny gdy wypiłem dla odwagi i zawsze kończyło się fiaskiem. Włąsciwie od 7 lat mam mały kontak z kobietami ogólnie mało ich spotykam wczeniej miałem w szkole i na studiach a później praca na budowie lub bezrobocie gdzie trudno jakąś spotkac przypadkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith Why so serious? ;) to była wzorcowa offtoperska dyskusja, a do tego świetnie się rozkręcająca...

 

carlosbueno no dobrze, to już wszyscy wiemy, a jakie masz pomysły na to by swoją najbliższą Renię Grabowską zamienić na jakąś prawdziwą kochankę? Bo ja np. obserwując co piszesz mam wrażenie, że tobie dupy potrzeba od zaraz. Nie dziewczyny ci bracie potrzeba, nie kobiety, nie narzeczonej, ale dupy

 

Ni mniej, ni więcej.

 

Pomysły, sugestie, plany?? Co zamierzasz zrobić w tym kierunku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc wracając do tematu: staranie się, ładny wygląd, kupe kasy może spowodować na zainteresowanie ze strony kobiet, ale też kobiety nie muszą na to zwrócić uwagi. Każda może lubić co innego i też zainteresować się facetami o niezbyt dobrej opinii: karanymi, pijakami, damskimi bokserami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No akurat to z robotą to prawda. Przynajmniej gdybyś miał jakieś tłustsze fuchy... to zawsze trochę inaczej wygląda.

Co do twojego wyglądu, bo też się na to żaliłeś. Cóż, przed chwilą przeglądałem "Zabawy", obejrzałem wszystkie fotki w tematach o miss i misterze forum. Twoje zdjęcie siłą rzeczy też widziałem.

No i? Z czym właściwie problem?

Fakt, wyglądasz trochę na pierdołowatego safandułę, ale zobacz ile głosów od kobiet dostałeś :)

 

Dlaczego nie zagadasz dla przykładu do jakiejś samotnej sąsiadki? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×