Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak powodzenia u płci przeciwnej


top23

Rekomendowane odpowiedzi

foreveralone, wygadać to się mozesz tutaj,na psychoterapii sie pracuje nad problemami które Cie nurtują,po to byś umiał się uporać z nimi i zmienił swoje życie jego jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

foreveralone leki na to niewiele pomogą, nie ma takich na zwiększenie śmiałości do kobiet. Niektórym alkohol pomaga ale to w sumie żadne rozwiązanie u mnie nie zadziałało nigdy. Odpowiednia terapia może i by pomogła ale też pewien nie jestem, są jeszcze jakieś techniki, metody podrywania ale nie orientuje się i też bym nie miał do końca zaufania do tego. Kiedyś też mnie wkurzały te wszystkie zakochane pary teraz już nawet na nie uwagi nie zwracam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialbym w koncu zostac zauwazony przez jakas dziewczyne,

a co robisz w tym kierunku?

 

a co ja moge... jestem nikim, niczym sie nie wyrozniam sposrod innych poza tymi negatywnymi cechami wygladu, nie mam niczego czym moglbym zainteresowac kobiete, nie umiem sie do tego zabrac, stad moj problem, po prostu nie udalem sie rodzicom.

 

 

foreveralone leki na to niewiele pomogą, nie ma takich na zwiększenie śmiałości do kobiet. Niektórym alkohol pomaga ale to w sumie żadne rozwiązanie u mnie nie zadziałało nigdy. Odpowiednia terapia może i by pomogła ale też pewien nie jestem, są jeszcze jakieś techniki, metody podrywania ale nie orientuje się i też bym nie miał do końca zaufania do tego. Kiedyś też mnie wkurzały te wszystkie zakochane pary teraz już nawet na nie uwagi nie zwracam.

 

No to zazdroszcze, bo ja nie potrafie sobie z tym poradzic, nienawidze lata, wiosny i jak swieci slonce, bo wszedzie mozna ich wtedy spotkac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zazdroszcze, bo ja nie potrafie sobie z tym poradzic, nienawidze lata, wiosny i jak swieci slonce, bo wszedzie mozna ich wtedy spotkac.
W twoim wieku i młodszym miałem tak samo jak Ty ale z wiekiem mi przeszło co nie znaczy że mam powodzenie u kobiet mimo że jakiś nieatrakcyjny nie jetem. Ale pewności siebie, odwaga, męskość, poczucie humoru są często ważniejsze u faceta niż wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

foreveralone, Hmmm napiszę jeszcze raz.

Jak nie będziesz siebie postrzegał jako atrakcyjnego i ciekawego faceta i będziesz wiecznie smutny i zmartwiony to kobiety będa miały cię na dystans. Najpierw musisz uwierzyc w siebie zacząć się usmiechać, postarac cieszyć życiem, a na pewno spotkasz fantastyczną kobietę tylko trochę wiary w siebie :smile:

 

-- 28 sie 2012, 21:36 --

 

Candy14, cały czas pisze pod nowymi nickami ... Idiota! Zamknąć go i nie wypuszczać :twisted::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yhm mam sie cieszyc zyciem, ktore przegralem, no nic daje sobie rok, dzieki za rady, nie mam zamiaru tak zyc. Przyjde tu sie z Wami pozegnac w moje urodziny jesli do tego czasu nic sie nie zmieni, trzymajcie sie.

takie branie na litość też może czasem na niektóre niewiasty poskutkować ;)

zresztą po 25 roku życia popęd u facetów maleje, testosteron spada i seks, związek staje się nieco mniej ważny :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie jego nowy post, widzę nowy profil przegladajacy ten temat - ohkflj

 

czulem ze warto bedzie wbic na forum i przeczucie mnie nie zwiodlo :D:D

 

-- Wt sie 28, 2012 9:45 pm --

 

ziomuś kimkolwiek jesteś, z mojej strony radzę przestać tak spamować, bo administracja może zawiadomić organy ścigania uzasadniając to podejrzeniem zaistnienia przestępstwa - czy jak to się tam zwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werty, Candy14, kurde... kolesia trzeba jakoś skutecznie zbanować tylko jak? Moze te adresy mailowe ciągle nowe podaje? :roll:

foreveralone, jesteś młody nie załamuj się wyjdź do ludzi, znajomych do knajpy itp spróbuj zagadac do jakies dziewczyny. Powoli małymi kroczkami. Nie załamuj się. Też myślałam,że nigdy nikogo nie znajdę,że będe sama całe życie. Musisz zmienić myślenie o sobie. Pojdź na terapie, do psychologia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21

 

myślę, że gdyby stonował ton swoich wypowiedzi, no i nie mówił, że planuje kogoś zgwałcić to mógłby wylewać swoje żale i frustracje na forum - w końcu od tego mamy to nasze forum :smile:

 

foreveralone

 

Stary, proszę cię. Masz 25 lat, a to nie jest jeszcze starość. Dobra przyznam, że brak kobiety strasznie dołuje, a szczególnie wtedy kiedy ma się wysokie libido, ale to nie powód by się zaraz ciąć czy huśtać. Zresztą ja nie będę cię prosił byś tego nie robił, bo co mnie to?

Zapomnij co było i skup się na tym co jest. Przeszłości i tak nie cofniesz, a teraźniejszość kreujesz w każdej sekundzie życia - teraz w tej chwili też. Spójrz na zegarek, na sekundnik. Tyka, nie? To jest właśnie twoje życie... teraz czaisz?

Siedzenie i grożenie sobie samobójstwem na internetowym forum nic Ci nie da.

Zresztą nie chcesz jeszcze raz spróbować zagadać do jakiejś fajnej babki?

 

Jakie kobiety Cię interesują to może coś wspólnymi siłami doradzimy tobie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, na razie spokój jest.

Nienawidzę takich kolesi od razu mi się przypomina mój były :twisted::twisted:

Poinformowany, :D:D

 

Dziwię się osobą , które przeklinają przecież są inne techniki wyrażania frustracji. :mrgreen::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×