Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak powodzenia u płci przeciwnej


top23

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tylko jedna rzecz, ktora moglaby zmienic moje nastawienie do zycia, chcialbym w koncu zostac zauwazony przez jakas dziewczyne, bez tego po prostu nic sie nie moze zmienic...

Dziwne masz podejście - to dziewczyna ma Cie zauważać ? raczej to Ty powinieneś sie kims zainteresować ;) najlepiej jakas średnio urodziwą na początek, będzie zadowolona, że wql ktoś na nia zwrócił uwagę i Cie nie spławi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jakas średnio urodziwą na początek, będzie zadowolona, że wql ktoś na nia zwrócił uwagę i Cie nie spławi ;)

 

czekam co carlosbueno powie na to :D

 

ja wiem tylko tyle, że lepiej zaczynać od tych nieco atrakcyjniejszych niż "średnio urodziwe" bo jak szaleć to szaleć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werty, ale jak ta atrakcyjniejsza da mu kosza, bo rozpieszczona i wybredna jest, to chłopaka jeszcze zdołuje. A taka paskuda to bedzie happy, ze ktos do niej zagadał ;) a z czasem może sie okazać, ze ma ciekawą osobowość i ... bla bla bla ... inne pozytywne cechy, na które rzekomo lecą faceci ;):mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werty, po nitce do kłębka :D

 

Nie wiem czemu, ale po Twoim poście przeżyłem coś w rodzaju wizualizacji... otóż; wyobraziłem sobie hipotetycznego "kowalskiego" idącego od prującej się nitki z ubrania do kobiecej bluzki

 

czy to znaczy, że już czas wziąć się za konkretne leczenie? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cudak

inne pozytywne cechy, na które rzekomo lecą faceci ;)

 

;)

 

No masz sporo racji ale... To pewnie zależy od indywidualnego przypadku. Skoro nie przyciągał kobiecej uwagi to może (najpewniej) sam do przystojniaków nie należy. Ciężko powiedzieć, tym bardziej że foreveralone jak sam zapowiedział wróci do nas dopiero za rok się pożegnać... tak więc nie wiemy nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werty, a może po prostu jest wiecznie naburmuszony ma smutną minę i ciągle narzeka? Moze dlatego odpycha od siebie kobiety? Sorry, ale żadna nie poleci na faceta, który zamiast sie usmiechać, mieć o soboe dobre mniemanie,ciągle narzeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werty, a może po prostu jest wiecznie naburmuszony ma smutną minę i ciągle narzeka? Moze dlatego odpycha od siebie kobiety? Sorry, ale żadna nie poleci na faceta, który zamiast sie usmiechać, mieć o soboe dobre mniemanie,ciągle narzeka.

ja przez wiele lat zgrywałem luzaka i wesołka i jakoś mi to powodzenia nie przysparzało no ale samym graniem wesołka zwłaszcza po paru głębszych kobiety się nie poderwie a ja nie robiłem nic ponadto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że jedno i drugie.

To niedobra mieszanka, ale ciężko jest facetowi być wiele lat singlem i zachować przy tym wigor, humor, energię, tryskać optymizmem i być hmm przebojowym. To przekłada na wygląd zewnętrzny np zaniedbywanie się itd, ale i brak "życia" na twarzy.

Schemat tkwienia w takiej pustce braku emocjonalnego związku i frustracji seksualnej to koło. Błędne i samonapędzające się koło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przez wiele lat zgrywałem luzaka i wesołka i jakoś mi to powodzenia nie przysparzało

 

carlosie nie wiem jak, ale kobiety zawsze wyczują pozera aktora. "zgrywanie luzaka i wesołka" nic nie daje, to musi płynąć z wnętrza, musi być podparte charyzmą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do nie dawna brak kobiety był moim największym problemem najbardziej mnie martwiącym teraz mam inne ważniejsze no lae nie jest to przyjemne i bardzo ujemnie wpływa na psyche być 25-30 latkiem bez doświadczenia seksualnych czy związków a z wiekiem coraz trudniej się przełamać i uwierzyć w siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×