Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak powodzenia u płci przeciwnej


top23

Rekomendowane odpowiedzi

termin średnio urodziwa jest względny może to by naprawdę średnio urodziwą, przeciętną i wtedy o.k ale może oznaczać też eufemizm dla mało atrakcyjnej żeby nie powiedzieć brzydkiej.

Bardzo ładnie napisane!

No Ty akurat jesteś tej pierwszej kategorii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

termin średnio urodziwa jest względny może to by naprawdę średnio urodziwą, przeciętną i wtedy o.k ale może oznaczać też eufemizm dla mało atrakcyjnej żeby nie powiedzieć brzydkiej.

@Carlosie, co chcesz powiedzieć ? że przeciętna ok, brzydka odpada ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, bo facet bez kobiety zamiast kwitnąć to więdnie :smile:

 

No tak ;)

ale nie można swojego szczęścia w życiu uzależniać tylko od kobiet, seksu itd

ja kiedyś tak myślałem że jak znajdę kobietę to się wszystko w życiu moim zmieni, nabierze ono sensu i właściwego toru ale to błędne myślenie zwłaszcza jak się jest już tak wiekowym człekiem jak ja. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do nie dawna brak kobiety był moim największym problemem najbardziej mnie martwiącym teraz mam inne ważniejsze no lae nie jest to przyjemne i bardzo ujemnie wpływa na psyche być 25-30 latkiem bez doświadczenia seksualnych czy związków a z wiekiem coraz trudniej się przełamać i uwierzyć w siebie.

 

Tobie kolego nic juz nie pomoże , (pozjadałeś) wszystkie rozumy.... :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

termin średnio urodziwa jest względny może to by naprawdę średnio urodziwą, przeciętną i wtedy o.k ale może oznaczać też eufemizm dla mało atrakcyjnej żeby nie powiedzieć brzydkiej.

@Carlosie, co chcesz powiedzieć ? że przeciętna ok, brzydka odpada ?

no niestety ale ta brzydka dla mnie może być dla kogoś przeciętna. Nie będę podrywał przecież dziewczyny która mi się nie podoba fizycznie tylko dlatego że jest wolna i nie cieszy się powodzeniem u innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do nie dawna brak kobiety był moim największym problemem najbardziej mnie martwiącym teraz mam inne ważniejsze no lae nie jest to przyjemne i bardzo ujemnie wpływa na psyche być 25-30 latkiem bez doświadczenia seksualnych czy związków a z wiekiem coraz trudniej się przełamać i uwierzyć w siebie.

 

Tobie kolego nic juz nie pomoże , (pozjadałeś) wszystkie rozumy.... :hide:

prawda, prawda niestety :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubie naturlanych facetów, nie ukrywających swoich kompleksów i nie pozujących na nie wiadomo kogo, takich, co udają wyczuję jak pies kiełbase

 

 

I to według Ciebie jest naturalny facet ,ten który nie ma ambicji ? To dlaczego się nie poznacie bliżej ? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz, że jest to zbrodnia? jedna z największych jakie można popełnić wobec drugiego człowieka? Nie mówię nawet o karze więzienia jaka za to grozi, bo przecież to nie zrekompensuje cierpienia jakie ta zbrodnia rodzi. To właściwie uśmiercenie kogoś (w domyśle kobiety) od środka.

Na pocieszenie dodam, że w więzieniu wielu gwałcicieli na swojej skórze - prędzej czy później - przekonuje się co to znaczy gwałt :twisted:

nic dodać, nic ująć :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poinformowany

Specyficzne jest to forum , Psychopaci , zbeczeńcy , gwałciciele , alkoholicy , prawiczki , prawdziwki . masakra :hide:

 

Witamy na forum psychologicznym ;)

 

na szczęście ja z tego co wymieniłeś łapię się tylko na alkoholizm - zagrażam jedynie sobie ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamikla, to idz tam, zapłac i rób sobie co chcesz i na co ci ta owa "pani" pozwoli, a nie chwal się tym na forum.

 

-- 28 sie 2012, 23:18 --

 

Candy14, odnoszę wrażenie,ze to jakis dzieciak pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poinformowany
Specyficzne jest to forum , Psychopaci , zbeczeńcy , gwałciciele , alkoholicy , prawiczki , prawdziwki . masakra :hide:

 

Witamy na forum psychologicznym ;)

 

na szczęście ja z tego co wymieniłeś łapię się tylko na alkoholizm - zagrażam jedynie sobie ;)

a ja do niczego chyba że jestem prawdziwkiem cokolwiek to znaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×