Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak powodzenia u płci przeciwnej


top23

Rekomendowane odpowiedzi

a ja do niczego chyba że jestem prawdziwkiem cokolwiek to znaczy.

 

prawdziwek to bramowy żul o ile wiem

 

A pomyśleliście, że nasz dzisiejszy tajemniczy gość we wszystkich jego reinkarnacjach (połowy jego nicków nie zapamiętałem) to jakiś genialny, ale znudzony i sfrustrowany hacker, który atakuje forum z czystej złośliwości? ;)

Wiem, że to taki trochę makabryczny i dziwaczny pomysł, ale... rozważcie to

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brakuje Tu prawdziwych psychologów

 

za to od ch*** jest tutaj domorosłych psychologów, niewypalonych i z pasją i to się liczy ;)

mamy jedną panią psycholog, która nad nami czuwa

 

Tak poza tym co prawdziwi psychologowie by tutaj za darmochę robili, pro publico? w czynie społecznym? ;)

 

mamy samych siebie ino ;)

 

virgo21

 

a dzie tam, dzieciaki teraz śpią, niedługo szkoła :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdziwek to bramowy żul o ile wiem
to nie jestem nikim z listy, no ale podobno namawiam swoimi postami do lenistwa i nie pracowania czego exPitu nie lubi.

 

Oczywiście ,że sugerujesz wszystkim ze nie warto pracować , nie wydaje Ci się to śmieszne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdziwek to bramowy żul o ile wiem
to nie jestem nikim z listy, no ale podobno namawiam swoimi postami do lenistwa i nie pracowania czego exPitu nie lubi.

 

Oczywiście ,że sugerujesz wszystkim ze nie warto pracować , nie wydaje Ci się to śmieszne ?

nikomu tak nie sugeruję wręcz po moich postach inni moga wynieść wniosek że od tego niepracowania mi po prostu odpie...a i będą chcieli tego uniknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poinformowany, coś się tak uczepił Candy? Przepraszam, ale muszę w końcu napisać coś o tym co się tu od jakiegoś czasu dzieje. Gościu po pierwsze nigdy, nigdzie nie było napisanie, że jest to jakieś profesjonalne forum psychologiczne, gdzie siedzą sami specjaliści z dyplomami itd.

 

Po drugie to forum od ludzi z problemami dla ludzi z problemami. Tu się wspieramy, gadamy itd. Jeżeli szukasz prawdziwych psychologów to nie tutaj.

 

Po trzecie jeżeli chodzi o tego psychologa, który nad nami czuwa chodziło tu zapewne o abc zdrowie tak?

 

Po czwarte przepraszam moderacje za offtopa, ale czytam to już od wczoraj i w końcu zdecydowałem się napisać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poinformowany, coś się tak uczepił Candy? Przepraszam, ale muszę w końcu napisać coś o tym co się tu od jakiegoś czasu dzieje. Gościu po pierwsze nigdy, nigdzie nie było napisanie, że jest to jakieś profesjonalne forum psychologiczne, gdzie siedzą sami specjaliści z dyplomami itd.

 

Po drugie to forum od ludzi z problemami dla ludzi z problemami. Tu się wspieramy, gadamy itd. Jeżeli szukasz prawdziwych psychologów to nie tutaj.

 

Po trzecie jeżeli chodzi o tego psychologa, który nad nami czuwa chodziło tu zapewne o abc zdrowie tak?

 

Po czwarte przepraszam moderacje za offtopa, ale czytam to już od wczoraj i w końcu zdecydowałem się napisać...

 

Ja nikogo się nie uczepiłem , przyznaję byłem trochę sfrustrowany postawą nie których osób , a to dlatego ,że komuś tutaj zależy na tym aby eliminować facetów opierając się ma swoich doświadczeniach.

zaprzeproszeniem wkur.... się.

Jak może , pedagog nie być obiektywny ? niech Mi ktoś to wytłumaczy. ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poinformowany, nikt nie każe Ci być na tym forum, udzielać się na tym forum. Po kiego grzyba cały czas tu jesteś skoro nikt i nic Ci tu nie pasuje?

 

A ten koleś co napisał wyżej ode mnie, alksjzka, to taki nasz stały bywalec i bardzo łatwo go rozpoznać pomimo różnych nicków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu każdy jest ekspertem :P a na serio ekspert to tylko teoretyk, a my starzy wyjadacze i praktycy :mrgreen:

 

No właśnie, każdy z nas z osobna może i jest osobnikiem słabym, z problemami itd. ale my wszyscy użytkownicy razem jako całość jesteśmy nie do rozpierd*** :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×