Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak powodzenia u płci przeciwnej


top23

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to nie potrzebuje kogoś ee na stałe,a przynajmniej nie,że zaraz małżeństwo i wspólne mieszkanie...Powiedzmy,że spotykał bym się z kobietą Poniedziałek,Wtorek i Środę,a reszte tygodnia chciałbym mieć dla siebie.....ok no reszta tygodnia bo chciałbym mieć spokój od czwartku do niedzieli,żeby naładować siły przed poniedziałkiem....no,żebym w ogóle znosił towarzystwo kogoś...Chyba moja depresja się pogłębia...najchętniej bym spał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Ale co z ta Wenlafaksyna ? Kiedy masz wizyte u lekarza ?

 

Nie sadzisz, ze nie ma sensu sie truc wysoka dawka tego leku jesli dalej masz stany lękowe ? Po trzech miesiacach to juz powinno ladnie dzialac na stany lękowe. Jezeli nie dziala to trza powiedziec o tym psychiatrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, Chyba normalna sprawa spytac sie kogos czy lek dziala ? Po drugie ja w przeciwienstwie do niektorych samozwanczych, obsesyjnych forumowych pseudo specjalistow rzucajacych na prawo i lewo nazwy neurotransmiterow zawsze zaznaczam, ze nalezy isc do psychiatry spytac sie co do zmian lekow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zenonek- psychiatra idzie na urlop od przyszłego tygodnia także nie wiem on mi dalej kazał brać tą samą dawkę mimo że mu mówiłem że nie odczuwam jakiś wielkich efektów.

A na powodzenie u płci przeciwnej nie ma jakiegoś leku, żeby podniósł moją odwagę. Może rzucić urok trzeba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, Wracajac do tematu. Jesli przeszkadza Ci nadwaga to czemu nie zaczniesz trenowac ? Masz dobry wzrost, w sumie optymalny dla faceta. Zrzuclibys te 20kg. Ujedrnilbys cialo, lekki zarys miesni. Nie ma bata zeby Ci to nie podnioslo pewnosci siebie w stosunku do kobiet chociaz troche. A jezeli nie to chociaz na zdrowie Ci wyjdzie.

 

A "troche" moze oznaczac duzo...to moglby byc pierwszy krok.

 

Nadwaga to realny problem dla wrazliwego, mlodego czlowieka. Moja pewnosc siebie i zadowolenie z zycia tez by spadly dramatycznie, gdybym mial 20 kg nadwagi. Opasłe, sflaczałe cialo w mlodym wieku to prawdziwy klopot, a nie tylko psikus wadliwego mozgu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patykowate nogi przy 94 kg? nie wierze

 

a tak w ogole z moich obseracji wynika, ze jesli juz mlodzi ludzie chodza do psychiatry (bo jakies 80% to starsze panie) to sa za grubi lub za chudzi

no niestety to prawda jak ważyłem poniżej 80 kg to bałem się w krótkich spodenkach chodzić żeby ludzi nie straszyć. W porównaniu do reszty ciała wyglądają mizernie choć wcale takie słabe nie są.

Często problemy psychiczne powodują nadwagę lub niedowagę, ja to tej gruby akurat nie należę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Czlowiek_nerwica powinien bezwzglednie zrzucic te 15-20 kg. I to nie samo dieta. Tylko regularnym, porzadnym treningiem silowym i aerobowym + dieta.

 

To powinien byc pierwszy krok w zwiekszaniu pewnosci siebie.

 

Jak mowie praktycznie na 100 % zacznie sie sobie bardziej podobac, co juz zwiekszy samoocene i pewnosc siebie oraz w rezultacie powinno obnizyc lęk przed sytuacjami towarzyskimi.

 

Dodatkowo bedzie mogl sie zaczac dobrze ubierac.

 

Jezeli ktos w ogole ma problemy z pewnoscia siebie, z inicjatywa towarzyska to duza nadwaga = opasłe cialo tylko pogarsza te problemy w bardzo duzym stopniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173 jak czekałem do psychiatry ostatnim razem to siedziały 2 fajne atrakcyjne dziewczyny, szkoda że śmiałości nie miałem zagadać, a starszych powyżej 50-tki i z znaczną nadwagą to w ogóle tam nigdy nie widziałem. Przeważają młodzi lub ewentualnie koło 40- tki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh hmm zaczne od tego,że nic mi się nie chce.Ćwiczyć też...chociaż powinienem....Ale hmm z ćwiczeniami typu brzuszki i inne rzeczy to odpada bo mam chory kręgosłup i ledwo się schylę a już napieprza mocno..tzn.nawet nie umiem się schylić...ja kiedyś miałem 80 i byłem gruby;/ a teraz se pomyślcie że mam 97-8 ... i mam 184 cm wzrostu....

Poza tym już z innej strony...Jestem człowiekiem bez przyszłości więc się w sumie nie dziwie,że jestem sam...aa no i mało wychodzę z domu...bardzo rzadko wychodzę od jakiegoś czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, Mowiles, ze masz duza otylosc brzuszna...To duze obciazenie dla kregoslupa.

 

Nikt jeszcze nie schudnal od brzuszkow, chyba, ze ktos robi 1000 dziennie.

 

Zrzucic kilogramy mozna od diety oraz cwiczen aerobowych (rowerek, orbitrek) trwajacych nieprzerwanie co najmniej 40-50 minut 4x w tygodniu.

 

Dodatkowo cwiczenia silowe buduja muskulature.

 

Zacznij od diety chociaz.

 

Czlowieku zrob cos ze soba. Masz 24 lata i wygladasz nawet dobrze jak na taka nadwage (z twarzy). Moze jak zrzucisz te 20 kilo sadla to chociaz troche Ci sie stan psychiki poprawi ?

 

Masz cos do stracenia oprocz tluszczu ? Co Ci szkodzi sprobowac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×