Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ḍryāgan, zwijać się do królestwa niebieskiego? :pirate:

 

Heej wszystkim,

 

Melduję, że przeziębienie praktycznie poszło sobie precz. Mam dzisiaj baaardzo dobry nastrój. Zwyczajnie dobry, bez hipomaniakalnego smyrania chmurek. Lecę na ciuszkowe zakupy, na sweterki zapoluję.

 

Jak Twój ojciec się czuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, Ale znaczy, że wełnia terapia to już staruszkostwo? :twisted: Ja się nie poczuwam... :pirate:

A poza tym nie masz się zwijać , tylko owijać ( wełną)...

 

misty-eyed, To trzymam kciuki za spokojną wizytę!

 

Carica Milica, Jakaś plaga swetrokupowania na Spamowej... ;) Zobaczymy, co Ty upolujesz.

Lubię takie wpisy, że wszystko si. :105:

 

huśtawka, To jest bardziej spódnica, czy kiecka? E uzbierasz, cena nie lumpkowa, ale nie zaporowa.

 

Purpurowy, Nie podali Ci informacji?

 

tosia_j, Hej! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okropnie się czuję...Mieszkam z byłym nadal pod jednym dachem- kredyt hipoteczny nas wiążę :/ Mniejsza z tym...On ostatnio przebywa w domu gościnnie.Nie martwiłoby mnie to gdyby nie fakt że ostatnio fruwa w chmurach-zakochał się.W związku z powyższym córką interesuje się tylko wtedy kiedy chce ją zabrać na weekend do swojej nowej rodziny.Nigdy nie pyta się co u niej,co w szkole.Nie wiem że ma problemy z matematyką,że co wieczór kiedy wracam z pracy to dopiero ja ucze się z nią,sprawdzam prace domowe,pomagam.Dziś następna sytuacja...Wrócił po prawie tygodniowej nieobecności.Juz z rana pokłócił się z córką,która chciała od niego 2.20 na baton.Nie chciał jej dać a że córką potrafi być upierdliwa i jęczeć aż nie dopnie swego,to w końcu powiedział że ma ją w dupie(!!!).Wracam z pracy-praca domowa nie odrobiona ale co ma się bawic w sprawdzanie-ważniejsza komputerowa gra w samolociki...jeszcze kilka dni temu powiedziałam że jeśli mają jechać do tej lalki,to po południu,bo córka powinna się uczyć.Dupa- zdecydował sobie że ruszą już o 10...Jeść jej dał ale zupę ,która była przygotowana do wyrzucenia,bo nieświeża już.Jak się jutro nie posra po tej zupie,to będzie cud jakiś...Zupełnie odrealniony facet.Wolałabym by go w ogóle nie było bo bynajmniej wiedziałabym że liczę tylko na siebie...Wkurza mnie fakt że częściej zajmuje się dwójką dzieci swojej nowej partnerki niż własną córką.A ona biedna,nie łapie się bardzo bo z jednej strony widzę że się na niego złości,z drugiej ciągnie ją do niego,bo przecież kocha go.A on nawet nie wiem jakich ma przyjaciółek ,zainteresowań,jaką muzykę lubi,co w szkole...A ja padam na ryj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim na spamowej wysepce :D

 

Kochani, pierwszy raz coś takiego mi się przytrafiło...wchodzimy do przychodni, a tam tylko pani sprzątająca. Okazało się, że lekarze przyjmowali dzisiaj tylko do 15, czyli niemożliwe, bym była zapisana na 18.40. Albo ja źle zapisałam, albo p. położna się pomyliła. Trudno. Nie mam niczego pilnego. Zadzwonię w poniedziałek i zapiszę się ponownie.

Spacer zaliczony, ale jestem bardzo osłabiona, bo źle się poczułam, czułam słabość w nogach i w głowie. Wstąpiliśmy do apteki, kupiłam kilka specyfików-leczenia ciąg dalszy.

 

huśtawka, doskonale wiem jak mieszka się z były. Ja przez rok prawie miałam tę wątpliwą przyjemność...współczuję Ci.

Naprawdę wolałam być sama z dwójką dzieci, niż przeżywać wszystkie, wiążące się z tym, problemy...w końcu się wyprowadził, ale to dzięki różnym sprzyjającym mi wypadkom.

 

Karolina66, ja jestem, już wróciłam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy faktycznie są takie leki że masz po nich dobry humor i wyj... na wszystko?

Wyj... mam na logikę, jak mi to nie wyjdzie, to zrobię coś innego.

 

Natomiast poziom serotoniny ma bardzo duży wpływ na moje postrzeganie świata. Choćby patrząc jaką potrafię mieć głupawkę po nieprzespanej nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, to fajnie, w jakich kolorkach? Gdzie znalazłaś ten serial, bo ja bardzo lubię francuskie kino i seriale, no i oczywiście aktorów :lol:

 

cyklopka, Tella, jakoś nie wierzę, by leki mogły poprawić nastrój, bo skutki uboczne takowych, chociażby, z pewnością zaburzą samopoczucie...

 

 

mirunia, wczoraj ta doktor przyjmowała do 19, więc wyraźnie to jakaś pomyłeczka :mrgreen:

 

Zaczęłam przygodę /kolejną/ z czystkiem. Właśnie popijam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×