Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Nie drapalam sie :( ale skoro wychodzą siniaki to powinny być zmiany w morfologii prawda? I ta temperatura...

Biedronka, ja na elektronicznym mam albo 36,6 albo 36,8. Kiedyś mierzylam tylko takim i widzac taki wynik brałam się za okaz zdrowia.. A od grudnia jazda z rteciowym... Ja pod prawa pachą mam prawidłowa a pod lewa 37,1 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Róża spokojnie!!!! 37,1 to jest normalna temperatura. Moja ciotka całe życie ma 37,3 i nic jej nie jest. Ja myśle ze Ty po prostu nigdy nie zwracałas na to uwagi a teraz odkąd mierzysz temperaturę to wyszło ze może od zawsze tak miałas. Po drugie nerwica płata figle. Nie wierze, nie wierze ze tylu lekarzy u których byłaś po tylu lekarzach po ilu chodziłaś ktoś by nie zauważył ze coś poważnego ci dolega. Ja wiem ze Ty na maksa się wkręciłas w tego chłoniaka ale nie masz podstaw do tego żeby twierdzić ze jesteś chora. Nie wiem do jakiego lekarza musiałabyś iść żeby w to uwierzyć :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz jest szczyt! Na forum często padał temat o węzłach i chłoniak, ja spokojnie czytałam posty i przewijalam dalej w mysl bo co mnie to dotyczy, nawet nie wiem gdzie są węzły. Do wczoraj, zaczęło mnie cos dziwnie bolec pod lewą pachą. Cos tam zaczelam macać, ale nie wiem czy cos tam mam czy nie, chyba nie. Nie znam sie na wezlach i poznac sie nie chce haha. Za to od jakiegoś miesiąca mam dziwna wysypyke na rekach, zewnetrzna strona, od lokcia w dol do nadgarstka. Wyglada jak pryszczye bo mozna z nich spokojnie wygnieść białą maz, ale skąd trądzik w takim miejscu? Troche mnie to chwilami swędzi i co mi wpadło do glowy, ze moze cos z chlonniakiem. Jeszcze crp ostatnio mialam 9. Mowisz masz, google pokazalo chlonniak skory. Na początku pojawiaja sie wypryski i swedza, latwo mozna pomylic z łuszczyca. Nie wiem czy sie smiac czy plakac xD teraz to mnie juz cale cialo swedzi nawet glowa 😂😂

Edytowane przez laveno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak zwykle zdjecia w google pokazuja to samo co mam ja na rekach. Tak samo bylo z niby leukoplakia w buzi. Zdjecia byly identyczne, do dzis nikt z lekarzy nie wiedzial co to, ale mowili, ze to nie leukoplakia, samo w koncu zniklo. Ja zawsze mam wszystko identyczne jak w google zdjecia :(:(

Edytowane przez laveno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz mam dosc tego wszystkiego. Nie ide juz do zadnego lekarza, mam gdzies to wszystko. Niech bedzie co ma byc. Zwariuje w koncu. Wychodzi, ze sobie znowu przypisalam dwa raki na raz. Migdala i skory, no swietnie, ja sie chyba nadaje na odzial zamkniety O.o 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, co u Was? Jak samopoczucie? 

U mnie noc straszna. Śniło mi się, że lekarz mi mówi, że mam ziarnice w ostatnim stadium. Obudziłam się cała zlana potem, aż oddechu nie mogłam złapać. Coś strasznego. 

Laveno dla Twojego Psychicznego zdrowia nie wyszukuj informacji o węzłach w necie. Tam każdy węzeł, który nie maleje po 2 tygodniach jest nowotworowym. A mi np za uchem schodził 3 miesiące... Też często boli mnie pod pachą, albo przy obojczykach, ale to dlatego, że jestem tak nakrecona na chorobę. Tak się naczytalam w necie, że 10 lekarzy mnie nie uspokoiło. 

Jeszcze wczoraj weszłam sobie na stronę mojego hematologa, poczytać opinie (zalamka 🤔) i wszyscy są zachwyceni. Ani jednego złego komentarza. I tam byli też polecani inny hematolodzy, weszłam na jej profil, napisała, że głównie interesuje ja diagnostyka chloniakow. Czytam opinie z ciekawości, ochy i achy, a tu jeden chłopak pisze, że był u niej na wizycie z kompletem badań, które były prawidłowe (usg, morfologia), ale węzeł na szyi uparcie się trzymał, więc przyszedł do tej Pani na diagnostykę. Pani go obmacala i powiedziała, że węzeł jest prawidłowy i na pewno nienowotworowy, a po pół roku okazało się, że to ziarnica w 2 stadium. Przerazilam sie, bo to cholerstwo może się jednak długo rozwijać... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Róża nie czytaj lepiej takich historii chociaż wiem, jak to korci. Ja tez popełniłam ten błąd. Weszłam na stronę poczytać o raku trzustki i jelita. I wyczytałam, ze chłopaka bolał żołądek i miał luźne wypróżnienia, wszystkie badania IDEALNE ale z nim było co raz gorzej i jak zrobili mu tomograf to wyszło, ze ma guza na trzustce. Oczywiście puls mi skoczył, serce wali i wylądowałam w toalecie. Lepiej nie czytać tych wszystkich historii :( jeszcze wczoraj poczułam ze muszę iść do toalety a tam dosłownie sama pianę wydaliłam....i boje się czy faktycznie coś mi nie dolega :( 

Roza Ty na pewno jesteś zdrowa. Pamiętasz jak wyszłaś ze szpitala i na chwile się uspokoilas? Wtedy poschodzily Ci siniaki, skóra przestała Cię swędzieć i czułaś się o wiele lepiej 🙂 takze moim zdaniem to jest dowód na to, ze jesteś zdrowa a wszystkie Twoje objawy to nerwica! teraz jak na nowo się nakręciłas to wszystko wróciło :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, siniaki od nerwicy raczej nie powstają. Ta małpa dużo potrafi, ale raczej powiększać węzłów i siniakow nie potrafi. 

Napisałam do mojego hematologa... I mówię mu, że nie daje już rady z tym wszystkim. Odpisał mi, że mam się udać do endokrynologa, zbadać hormony, zwłaszcza kortyzol.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz tez nie mogę....

Dzis ledwo wstałam musiałam iść do toalety. Stolec był papkowaty ale to nie biegunka. Potem zjadłam sniadanie i znów to samo. A chwile potem jeszcze biegunka mnie dopadła 😢 wszystkiego się odechciewa dosłownie. Fakt ze byłam zdenerwowana ale nie wiem czy najpierw pojawiło się parcie na tą biegunkę a potem nerwy czy na odwrót. Muszę chyba iść gdzieś do lekarza bo to nie jest normalne. Całe życie kręci się ostatnio wokół mojej kupy dosłownie...przepraszam za opis ale juz nie wiem jak inaczej obrać to w słowa 😢😢😢

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam zbadac kortyzol, ale to sie bada tym sterydem a ja sie boje tego wziac i nic nie badam :(

 

Okropne mam te ręce. Nawet nie wiedziałam, ze moze byc chlonniak skóry a ta wysypka troche mnie swędzi. Mam nadzieje, ze to tradzik, ale w takim miejscu ehhhh. Nic nie czytam o wezlach. Nic nawet nie wyczulam tylko poprostu boli mnie pod pacha a, ze na forum bylo duzo o wezlach to w glowie mialam te chlonniaki. Wpisalam chlonniak wysypka i wyszedl chlonniak czy ziarnica skory juz nie pamietam, fajnie .... Czy ktos moze mi zablokowac google :D zdjecia jak zwykle sie zgadzaja z tym co ja mam

Edytowane przez laveno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zestresowana1990 napisał:

Róża nie czytaj lepiej takich historii chociaż wiem, jak to korci. Ja tez popełniłam ten błąd. Weszłam na stronę poczytać o raku trzustki i jelita. I wyczytałam, ze chłopaka bolał żołądek i miał luźne wypróżnienia, wszystkie badania IDEALNE ale z nim było co raz gorzej i jak zrobili mu tomograf to wyszło, ze ma guza na trzustce. Oczywiście puls mi skoczył, serce wali i wylądowałam w toalecie. Lepiej nie czytać tych wszystkich historii :( jeszcze wczoraj poczułam ze muszę iść do toalety a tam dosłownie sama pianę wydaliłam....i boje się czy faktycznie coś mi nie dolega :( 

Roza Ty na pewno jesteś zdrowa. Pamiętasz jak wyszłaś ze szpitala i na chwile się uspokoilas? Wtedy poschodzily Ci siniaki, skóra przestała Cię swędzieć i czułaś się o wiele lepiej 🙂 takze moim zdaniem to jest dowód na to, ze jesteś zdrowa a wszystkie Twoje objawy to nerwica! teraz jak na nowo się nakręciłas to wszystko wróciło :( 

Kochana, oczywiscie, ze badania mial idealne, w necie wszyscy maja IDEALNE badania, a potem okazuje sie, ze maja raka ;) Jak moja kolezanka miala podejrzenie raka trzustki to od razu na pierwszym USG guz byl widoczny, potem dla potwierdzenia miala jeszcze tomografie i rezonans i do konca jej mowili, ze z budowy wyglada na zlosliwy, dopiero jak jej go wycieli i zbadali to okazalo sie Bogu dzieki, ze nie jest zlosliwy. Nasza sasiadka z Pl znow nie miala zadnych objawow tylko poszla do lekarza, bo miala jakis problem z paznokciami, lekarke to zaniepokoilo i wyslala ja na USG i tam tez od razu okazalo sie, ze ma guza trzustki. Nie czytam jakie sa powiazania z tymi paznokciami chociaz mnie korci ;). Ale na pewno okazaloby sie, ze mam to samo 😂

Roza wyrzuc termometr i nie czytaj nic wiecej! Ja nie rozumiem po jaka cholere dalej grzebiesz w tym google, nawet ja juz przestalam, tyle sie naczytalas, ze chyba powinnas miec dosc ;). Jesli nie czujesz tej temperatury to moze to jest po prostu Twoja normalna? To nawet nie sa stany podgoraczkowe przeciez. 

Laveno Ty taka stara wyjadaczka hipochondryczka tez dalej diagnozujesz sie przez dr Google? Ja juz teraz jak czegos szukam to tylko o hipochondrii 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedronka, napiszesz mi jaka Ty masz temperaturę :( ja oszaleje... Gdybym miała temperaturę poniżej 37 to bym tak nie szalała. A wszędzie straszą że takie wysokie temperatury ponad 37 to najwcześniej efekt nowotworzenia. I chłoniaka rzecz jasna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Roza00 napisał:

Biedronka, napiszesz mi jaka Ty masz temperaturę :( ja oszaleje... Gdybym miała temperaturę poniżej 37 to bym tak nie szalała. A wszędzie straszą że takie wysokie temperatury ponad 37 to najwcześniej efekt nowotworzenia. I chłoniaka rzecz jasna. 

Roza nie wiem gdzie ten cholerny termometr, jak juz mowilam ja nie mierze rteciowym :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeh dziewczyny co my mamy za problemy. Kiedy bedziemy normalnie kozystac z zycia. 

Ja czasem tak mam, ze mowie ah tam bedzie co ma byc a do tego czasu ladnie sie ubiore , pomaluje ibede robic co tylko mj sie podoba, do czasu az bede mogla bo zycie ma sie jedno i jakos je wykorzystam. A za chwilę schodze na ziemie i mysle o mojej glowie i znow dol. Nie wiem czy moje leki jiz dzialaja ale chyba jestem odrobine spokojniejsza czasem też wydaje mi sie ze glowa mniej boli ( ale nie wiem czy tak jest czy tylko chce zeby tak bylo). 🙂 aaaah ta moja glowa ;(

Co do czytania w Internecie to ja juz nie czytam, wchodze tylko na to forum. A artykuły o chorobach nawet jal na fejsie mi wyskakują to omijam szerokim lukiem. Czasem wespre finansowo jakas osobe chora lub dziecko ale nie czytam co mu jest i jakie mial objawy. Osyatnie moje czytanie zle sie dla mnie skończyło, 4 miesiace placzu i wycietego zycia.

A co do glowy to nadal nie potrafie uwierzyc, ze to tylko nerwy ;(

Zestresowana pociesze dzis moje "dzielo" tez nie bylo normalne tylko takoe bardziej luzne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×