Skocz do zawartości
Nerwica.com

Stowarzyszenie niekoniecznie umarłych poetów.


metroplastique

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Jestem Sandra (post opisujący moją historię krąży gdzieś na forum) i jako że proces leczenia mojej fobii społecznej zmierza w dobrym kierunku, postanowiłam uchylić furtkę mojej duszy i wpuścić do swojego życia nowe osoby. :)

 

W związku z tym pomyślałam, że może znalazłoby się tutaj kilka osób w podobnym wieku (17,18,19 lat) z Poznania lub okolic, które oprócz wzajemnego zrozumienia mogłyby także podzielić wspólną pasję.

Wpadłam na pomysł założenia czegoś w rodzaju "kółka literackiego". Spotykalibyśmy się pod błękitnym niebem i nad dobrym jedzeniem rozmawialibyśmy o książkach, poezji, a nawet filmach. Albo o wszystkim, co uznamy za interesujące i inspirujące, a czym chcielibyśmy się podzielić z innymi ludźmi, aby rozjaśnić im dzień. ;)

Chodzi o to, aby się poznać, wygadać i nauczyć od siebie nawzajem czegoś nowego.

 

A więc nie ważne z jakimi problemami się borykasz, czy interesują Cię wiersze, powieści romantyczne, kryminały czy fantastyka, jeśli masz ochotę spotkać się z ludźmi podobnymi do siebie i pogadać, zostaw tu po sobie ślad.

Mam nadzieję, że nie okażę się jedyną "nudziarą" tutaj i uda nam się stworzyć fajną grupę. :)

 

Pięknego dnia wszystkim. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa inicjatywa, sam również kiedyś pisywałem, to pomaga uspokoić skołatane nerwy. Jestem z okolic Poznania i mogę pomóc, ale traktuj mnie jako ostateczność. Moje kilmaty, to klimaty Lautreamota i Baudelaire [Les fleurs du mal]...oraz Bukowskiego

 

Odpadam, nie ten przedział wiekowy, jak ten czas leci :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje kilmaty, to klimaty Lautreamota i Baudelaire [Les fleurs du mal]...oraz Bukowskiego

 

Och, Bukowski... Is there bluebird in your heart that wants to get out but you're to tough for him? ;)

 

A ja jeszcze się zaliczam, mam 19 lat, rocznikowo 20 :D

Ale i tak nie moja okolica :(

 

O nie, strasznie szkoda. :(

 

 

 

Jak człowiekowi na czymś zależy, to zawsze ma pod górkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlachetna inicjatywa. Popieram całym sercem. Niestety nie jestem z Poznania i nie łapię się ze względu na wiek :D Czy koniecznie musisz liczyć na znalezienie ludzi tutaj? Grupę ciekawych ekscentryków mogłabyś zebrać nawet na jakimś lokalnym forum :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały pomysł! Grunt, aby nie pozostawać w odosobnieniu wobec tego, co się kocha. Sądzę, że izolacja jest jedną z gorszych rzeczy, jakie mogą spotkać wrażliwą duszę. Może ona wprawdzie wzmacniać wyjątkowość, niepowtarzalność danej jednostki, z drugiej jednak strony dramatycznie osłabia wolę twórczą. Mówię o tym z własnego doświadczenia. Współpraca i wymiana doświadczeń może zaś przyczynić się do pobudzenia własnej kreatywności. Z wielką więc chęcią przyłączyłbym się do owej małej cyganerii, jednak dzieli mnie od Was blisko 140 km. W ostateczności nie jest to tak wielki dystans, więc być może kiedyś postawię stopę na poznańskim bruku.

 

A tymczasem, jeśli komuś brakowałoby rozmów o sztuce, literaturze pięknej, poezji, teatrze i innych formach twórczości, gorąco zapraszam w swoje progi (patrz: PW; GG)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×