Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nowy papież Franciszek


Ivann

Rekomendowane odpowiedzi

ale po co cytaty jak wszystko jest w tym temacie, ale jesli domagasz sie cytatow, to kazdy punkt moge poprzec cytatem, maja byc cytaty?

 

nie odgrywam adwokata, bo gdybys nie przeinaczal faktow to bym sie nie udzielil, ale jak on oberwal za ciebie a ty piszesz na odwrot, to az sie prosi o sprostowanie.

 

 

liczba postow tu nie ma nic do rzeczy, to juz kazdego prywatna sprawa, forum jest o zaburzeniach psychicznych ale poziom kultury wiekszosci uzytkownikow i poziom dyskusji jest bardzo wysoki, takze to nie jest zadna ujma byc tutaj bywalcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eresthe, nie jesteś. Z tym, że Panowie już dostali po ostrzeżeniu-innymi słowy, ponieśli już karę. To wystarczy. Jeśli znów zaczną rozrabiać, to znów zostaną wyciągnięte konsekwencje. Naprawdę, komentarze podsycające atmosferę, wcale tu nie pomagają. Obsługa jest od interwencji i jeśli coś się dzieje, ktoś łamie Regulamin, to po prostu to zgłaszajcie, a nie odpowiadacie na prowokacje. To wcale nie jest przyjemne, kiedy muszę komuś przyznawać ostrzeżenie albo wyrzucać z forum. Po co i Wy macie obrywać? Przecież to bez sensu. Rozumiem, że chcecie się bronić, ale nie w ten sposób. Oczywiście, mogę sobie pisać i prosić, żebyście nie odpowiadali wyzwiskami, ale Wy i tak zrobicie, co będziecie chcieli. Tylko, że później konsekwencje niestety będą. Masz wybór: albo dać się ponieść emocjom, albo zgłosić obsludze i poczekać aż zainterweniują. Nazywanie kogoś chamem i prostakiem, jest odpowiedzią na prowokacje drugiej strony. I po co Ci to? Nie szkoda na to nerwów?

Daj spokój, pisałem dla żartów.

Zdanie o Wojtyle mam takie a nie inne, mogłem nie zaczynać rozmowy na ten temat z takim człowiekiem:

carlosbueno, nie można krytykować bo jest to obraza

Ale trzeba go zaakceptować - jak każdego stąd.

 

 

Wracając do tematu.

Włączyłem transmisję parę minut przed pokazaniem papieża. Miałem wrażenie jakby go tam na siłę wepchnęli, strasznie zestresowany był.

Nie zdziwiło mnie, że wybrali kogoś z Ameryki Łacińskiej, ale mogli wybrać czarnego.

 

Zapomniałem dodać..

Obecny papież był PODOBNO (nie chce mi się szukać informacji, przeczytałem na innym forum) przeciw beatyfikacji Wojtyły, polaczkom-katolikom nie przypadnie do gustu. Jak śmiał, toż to wasz guru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eresthe, nie jesteś. Z tym, że Panowie już dostali po ostrzeżeniu-innymi słowy, ponieśli już karę. To wystarczy. Jeśli znów zaczną rozrabiać, to znów zostaną wyciągnięte konsekwencje. Naprawdę, komentarze podsycające atmosferę, wcale tu nie pomagają. Obsługa jest od interwencji i jeśli coś się dzieje, ktoś łamie Regulamin, to po prostu to zgłaszajcie, a nie odpowiadacie na prowokacje. To wcale nie jest przyjemne, kiedy muszę komuś przyznawać ostrzeżenie albo wyrzucać z forum. Po co i Wy macie obrywać? Przecież to bez sensu. Rozumiem, że chcecie się bronić, ale nie w ten sposób. Oczywiście, mogę sobie pisać i prosić, żebyście nie odpowiadali wyzwiskami, ale Wy i tak zrobicie, co będziecie chcieli. Tylko, że później konsekwencje niestety będą. Masz wybór: albo dać się ponieść emocjom, albo zgłosić obsludze i poczekać aż zainterweniują. Nazywanie kogoś chamem i prostakiem, jest odpowiedzią na prowokacje drugiej strony. I po co Ci to? Nie szkoda na to nerwów?

Daj spokój, pisałem dla żartów.

Zdanie o Wojtyle mam takie a nie inne, mogłem nie zaczynać rozmowy na ten temat z takim człowiekiem:

carlosbueno, nie można krytykować bo jest to obraza

Ale trzeba go zaakceptować - jak każdego stąd.

 

 

Wracając do tematu.

Włączyłem transmisję parę minut przed pokazaniem papieża. Miałem wrażenie jakby go tam na siłę wepchnęli, strasznie zestresowany był.

Nie zdziwiło mnie, że wybrali kogoś z Ameryki Łacińskiej, ale mogli wybrać czarnego.

 

Zapomniałem dodać..

Obecny papież był PODOBNO (nie chce mi się szukać informacji, przeczytałem na innym forum) przeciw beatyfikacji Wojtyły, polaczkom-katolikom nie przypadnie do gustu. Jak śmiał, toż to wasz guru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zawsze te dyskusje muszą się tak kończyć? Nie uważam nikogo za śmiecia. Nawet Urbana.

Szczerze mówiąc to spodziewałem się kogoś innego. Kogoś kto siedzi w dzisiejszej problematyce zachodu, ma dobry kontakt z młodzieżą, a tu papież Franciszek (dziwne że jeszcze nikt nie wybrał tego imienia) z Argentyny.

Nie wiem za bardzo co myśleć o tym entuzjazmie. Na pewno papież nie zrobi wszystkiego za nas.

Kiedyś słyszałem że jak jezuita zostanie papieżem to będzie koniec świata... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podobają mi się poglądy nowego naczelnego katolików, krytykuje InVitro, i aborcję nawet w przypadku gwałtu czy zagrożeniu życia kobiety .... ciekawa jestem czy wprowadzi jakieś faktyczne zmiany w tym wyjętym spod prawa państewku ;)

 

Ps. Uwielbiam Abelarda Gizę i nie wydaje mi się, żeby wybitnie obraził katolików..... ale moje ateistyczne podejście do życia jest ponoć mocno wypaczone :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, objawienia uznane przez Kk, a przynajmniej takie, o których się nie wypowiada jednoznacznie negatywnie.

 

Niektóre "objawienia" są obliczone na to, żeby wpędzać ludzi w lęk, panikę, siać pesymizm i zwątpienie. My wierzymy, że to robota Złego, niemniej pewnym faktem obiektywnym jest, że ludzie po nich świrują. Nieuznane objawienia często zawierają element determinacji (coś strasznego się wydarzy i nie ma odwrotu), bezsensowny radykalizm, herezje i inne "prezenty".

 

Z tym, że dyskusja o tym z kimś, kto nie jest zbyt religijny, nie ma chyba większego sensu, dlatego że dla kogoś, kto w nic nie wierzy, nie ma znaczenia, czym jedno się różni od drugiego i raczej nie będzie się starał tego zrozumieć, bo dla niego to "jeden diabeł".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×