Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nowy papież Franciszek


Ivann

Rekomendowane odpowiedzi

Lilith, Nie, to Ty tu rządzisz.

 

Jezus kazał nadstawiać drugi policzek, ale ja jako niewierzący to zrobie.

Ivann ma racje, jestem świrem i padliną. Sorrow też.

 

To tyle, już się nie odzywam.

 

Niech Bóg was błogosławi, Wojtyła też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, Nie, to Ty tu rządzisz.

 

Jezus kazał nadstawiać drugi policzek, ale ja jako niewierzący to zrobie.

Ivann ma racje, jestem świrem i padliną. Sorrow też.

 

To tyle, już się nie odzywam.

 

Niech Bóg was błogosławi, Wojtyła też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eresthe, odezwał sie ten co obrażał JPII :evil:

a co Papieża nie można skrytykować. Wiem że w Polsce taka krytyka JP II który jest traktowany na równi z bogiem a może i nawet lepiej bo w końcu był jedynym Polakiem który był znany w świecie jest traktowana jako zamach stanu lub zdradę narodowa ale póki co on nawet jeszcze świętym nie jest, więc nawet nie podpada pod obrazę uczuć religijnych. Dobrze było by gdyby ludzie naprawdę słuchali tego co mówił jeśli chodzi o miłość do bliźniego ale po Polakach w ogóle tego nie widać wolą stawiać pomniki i jeść kremówki niż kierować się słowem bożym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eresthe, odezwał sie ten co obrażał JPII :evil:

a co Papieża nie można skrytykować. Wiem że w Polsce taka krytyka JP II który jest traktowany na równi z bogiem a może i nawet lepiej bo w końcu był jedynym Polakiem który był znany w świecie jest traktowana jako zamach stanu lub zdradę narodowa ale póki co on nawet jeszcze świętym nie jest, więc nawet nie podpada pod obrazę uczuć religijnych. Dobrze było by gdyby ludzie naprawdę słuchali tego co mówił jeśli chodzi o miłość do bliźniego ale po Polakach w ogóle tego nie widać wolą stawiać pomniki i jeść kremówki niż kierować się słowem bożym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ivann, Sorrow nie zaczal i dostal ostrzezenie, za to ze sie bronil przed twoim bezpodstawnym atakiem i nazywaniem go swirkiem, wiec to on oberwal za ciebie i wzial to na klate, a ty sie skarzysz, ze oberwales za niego, kiedy bylo na odwrot.

haha to tylko w twojej ocenie, w ogóle co to ma znaczyć że jakieś animozje z wcześniejszych wątków wylewasz w tym temacie - co jest żałosne.

 

Wracając do tej śliskiej sprawy, nie ja zacząłem a to że tak napisze to nie znaczy że tak sie sprawy mają. I uważam że sprawiedliwie dostał ostrzeżenie.

 

A wracając już do tematu to dlaczego się wykłócacie akurat w moim wątku, jak sie podoba i nie możecie powstrzymać swojego antyklerykalizmu to załóżcie oddzielny że Papież jest zły lub takie tam

 

-- 14 mar 2013, 16:26 --

 

carlosbueno, nie można krytykować bo jest to obraza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ivann, Sorrow nie zaczal i dostal ostrzezenie, za to ze sie bronil przed twoim bezpodstawnym atakiem i nazywaniem go swirkiem, wiec to on oberwal za ciebie i wzial to na klate, a ty sie skarzysz, ze oberwales za niego, kiedy bylo na odwrot.

haha to tylko w twojej ocenie, w ogóle co to ma znaczyć że jakieś animozje z wcześniejszych wątków wylewasz w tym temacie - co jest żałosne.

 

Wracając do tej śliskiej sprawy, nie ja zacząłem a to że tak napisze to nie znaczy że tak sie sprawy mają. I uważam że sprawiedliwie dostał ostrzeżenie.

 

A wracając już do tematu to dlaczego się wykłócacie akurat w moim wątku, jak sie podoba i nie możecie powstrzymać swojego antyklerykalizmu to załóżcie oddzielny że Papież jest zły lub takie tam

 

-- 14 mar 2013, 16:26 --

 

carlosbueno, nie można krytykować bo jest to obraza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ivann, nie tylko w mojej ocenie, bo przeciez czarno na bialym w tym temacie wynika z zamieszczonych wypowiedzi, ze tak bylo, nie wiem czemu sie tego wypierasz, skoro kazdy moze sobie przeczytac i sprawdzic, ze bylo wlasnie tak:

 

 

1 sorrow pisze na temat oprawy mszalnej nic w twoim kierunku

2 obrazasz go za to

3 on odpowiada tez epitetem

4 znowu go obrazasz

5 dostajecie ostrzezenia

6 skarzysz sie ze dostales za niego, jednoczesnie okreslajac go po raz kolejny epitetem, gdzie z wypowiedzi ewidentnie wynika ze jest na odwrot.

 

nie przenioslem zadnych animozji z innych watkow, odnioslem sie tylko do tego co sie dzialo w tym temacie.

 

i juz nie kontynujmy tej sprawy, bo ostrzezenia mialy ja zamknac, wiec proponuje powrot do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ivann, nie tylko w mojej ocenie, bo przeciez czarno na bialym w tym temacie wynika z zamieszczonych wypowiedzi, ze tak bylo, nie wiem czemu sie tego wypierasz, skoro kazdy moze sobie przeczytac i sprawdzic, ze bylo wlasnie tak:

 

 

1 sorrow pisze na temat oprawy mszalnej nic w twoim kierunku

2 obrazasz go za to

3 on odpowiada tez epitetem

4 znowu go obrazasz

5 dostajecie ostrzezenia

6 skarzysz sie ze dostales za niego, jednoczesnie okreslajac go po raz kolejny epitetem, gdzie z wypowiedzi ewidentnie wynika ze jest na odwrot.

 

nie przenioslem zadnych animozji z innych watkow, odnioslem sie tylko do tego co sie dzialo w tym temacie.

 

i juz nie kontynujmy tej sprawy, bo ostrzezenia mialy ja zamknac, wiec proponuje powrot do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, to dalej są twoje projekcje a nie fakty czy chociaż cytaty :lol:

 

Po za tym twój wcześniejszy post jest bezpodstawny, bo ja się specjalnie nie przejmuje tym ostrzeżeniem (co widać) a on ani razu sie od tamtego razu nie odezwał - tylko ty się mieszaj i stawiasz w roli adwokata. I właśnie to jest żałosne o czym pisałem wcześniej. Mac ie na tym forum blisko lub ponad 1000 postów, ja mam swoje skromne sto i raczej nie aspiruje do tego by na forum o zaburzeniach psychicznych którego ty i on jesteście stałymi bywalcami miał bym więcej postów niż 200 :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, to dalej są twoje projekcje a nie fakty czy chociaż cytaty :lol:

 

Po za tym twój wcześniejszy post jest bezpodstawny, bo ja się specjalnie nie przejmuje tym ostrzeżeniem (co widać) a on ani razu sie od tamtego razu nie odezwał - tylko ty się mieszaj i stawiasz w roli adwokata. I właśnie to jest żałosne o czym pisałem wcześniej. Mac ie na tym forum blisko lub ponad 1000 postów, ja mam swoje skromne sto i raczej nie aspiruje do tego by na forum o zaburzeniach psychicznych którego ty i on jesteście stałymi bywalcami miał bym więcej postów niż 200 :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale po co cytaty jak wszystko jest w tym temacie, ale jesli domagasz sie cytatow, to kazdy punkt moge poprzec cytatem, maja byc cytaty?

 

nie odgrywam adwokata, bo gdybys nie przeinaczal faktow to bym sie nie udzielil, ale jak on oberwal za ciebie a ty piszesz na odwrot, to az sie prosi o sprostowanie.

 

 

liczba postow tu nie ma nic do rzeczy, to juz kazdego prywatna sprawa, forum jest o zaburzeniach psychicznych ale poziom kultury wiekszosci uzytkownikow i poziom dyskusji jest bardzo wysoki, takze to nie jest zadna ujma byc tutaj bywalcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×