Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)


Aga1

Rekomendowane odpowiedzi

Spotykam się ze znajomymi po roku jakoś pod koniec lipca. W końcu.

I może w końcu pokonam dentofobię bo zawsze miałem robione pod narkozą dzięki znajomości cioci a potem na orzeczenie a właśnie niedługo dentysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaburzenia myślenia/natłok myśli/lekkie pobudzenie występują tylko przy słuchaniu muzyki i nie zawsze.

Oficjalnie do spotkania ze znajomymi raczej będę w pełni ogarnięty.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno tutaj nie pisałem i raczej robię sobie przerwę a nawet może odchodzę od forum.

Jestem już prawie normalny, większość objawów minęło albo jest już znikomych (lekko aktywne), i wiem że to piszę już 5 raz, ale czuję się wystarczająco ok już żeby móc samemu to wszystko ogarniać.

Czasem będę zaglądał. Cieszy mnie to że udało mi się jako pierwszemu na świecie opisać moją chorobę. A tak poza tym, życzę wszystkim powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chomik skrobie suchy chleb ,

Ależ to się niesie w nocy,

Już 4 w nocy a ja nie śpię ,jak ja

Będę pracować nie wiem

Pozdrawiam tych co spać nie mogą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem że żyję dla siebie, nie dla innych.

Dlatego mało przejmuję się opinią znajomych, jeszcze mniej rodziny, i jeszcze mniej innych randomów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się dowiedziałem że ktoś mnie od długiego czasu (4-5 lat) obserwował z ukrycia i postanowił się minimalnie ujawnić.

Wiem że to ktoś, kto naprawdę był zainteresowany, nie ujawniał skłonności psychopatycznych, chyba chciał pomóc.

Miał szczątkowe informacje o mnie, ale wiedział więcej niż się spodziewałem. Ciekawe co teraz?

 

Misaki z Welcome to N.H.K istnieje.

 

Uważajcie też na to, co piszecie. Ja od dawna nie zachowuję anonimowości bo i tak spodziewałem się tego że wszyscy mają mnie w dupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze chyba się umyć bo rodzice narzekają, że wale już konkretnie ale w sumie w tym roku się już myłem bodajże w lutym więc po co zresztą w zeszłym roku też tylko raz się kąpałem i nie umarłem od tego. Włosy musze tez obciąć, nie wspominając o paznokciach. Po za tym to jest fajnie, nawet lek dostałem w końcu trafiony od psychiatry. Pogoda do dupy, jeszcze 2 tygodnie temu się wylegiwałem na plaży a dzisiaj za oknem ponuro aż żyć się odechciewa ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×