Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)


Aga1

Rekomendowane odpowiedzi

Wbiłem 25lvl w pokemonach, byłem senny już o 17 - co u mnie jest nowością, bo licznik niespania raz dobiłem do 30 a bardzo często do 24-26.

Głowa prawie nie boli, ale dziwnie czuję czoło. Mam nadzieję że nic mi nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło się czyta Wasze sukcesy, jest to motywujące!

 

Ja dzisiaj pierwszy raz od pięciu dni zjadłam posiłek. Byłam u dentysty. Co prawda siedziałam tak jak trup, odrętwiała ze strachu a zarazem z kamiennym wyrazem twarzy do Pani stomatolog, ale wytrzymałam. Dostałam takie znieczulenie, że jeszcze teraz nie czuję lewej strony twarzy.

 

Zaczęłam pisać bloga. Nie żebym robiła sobie reklamę, ale możecie zerknąć czy jest ok. https://www.zdrowyegoizm.com/

dajcie znac, chcialabym miec choc trochę konstruktywnej krytyki.

 

Zaakceptowałam ten moment życia takim jakim jest. Jestem z siebie dumna. Aha, zarejestrowałam się do psychiatry na swoją pierwszą wizytę ze względu na podejrzenia nerwicy lękowej i stany depresyjne, ale mam ją dopiero za 2 miesiące....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczyściłem starą kartę graficzną - nie mogę jej złożyć bo brat ma pastę termo przewodzącą (pożyczyłem mu).

Zrobiłem z 50 ułożeń kostki Rubika - a mam ich 45 - ale skill się nie polepszył.

Zrobiłem monitoring domu oparty na Raspberry Pi, dwóch kamerach (od PS3 i PS2).

Poustawiałem porty pod mój serwer Tibii na komputerze serwerowym który też stoi u mnie w pokoju, ale jak zwykle - nie mam z kim grać.

Napisałem prostą stronę która pokazuje temperaturę procesora z progressbarem.

 

---

 

I zapomniałem gdzie mam wycinek dokumentacji upoważniający na Solian...

 

@EDIT:

Zrobiłem też kilka rysunków, z czego najbardziej wyszedł mi ten Zacka Faira, chyba powtórzę FF Crisis Core.

I tak, to wszystko zrobiłem wczoraj. Plus codzienny spacer, obowiązki domowe, rozmowa z rodziną, poczytanie neta itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem ze spaceru, i zapamiętałem kilka numerów, nawet skrzynki elektrycznej czy słupa ze światłem czy też firmy samochodowej ;_;:

Skrzynka - 1345

Słup - 1427

Numer firmy - 53x 4x x6 (imo nie będę podawał prywatnych informacji)

Numer samochodu który stał obok poczty - końcówka - 8733E

Numer auta który jechał jak szedłem koło biblioteki - 1100x (x - nie pamiętam literki)

Numer auta który stał obok bloku koleżanki - 7646H

Na ulicy W**** 9 ma ktoś elektryczną bramę.

Na słupie informacyjnym ktoś reklamuje szkołę dla dorosłych oraz medyczne i zawodowe.

Firma która chroni Gimnazjum koło przystanku to bodajże Grox.

Prowizorycznie moja pamięć nie jest rozwinięta, ale skojarzyłbym kilka aut jeżeli znowu bym je zobaczył... Niby znam metody memnonistyczne ale to samego mnie zdziwiło ;_;

Nawet nie dałem sobie za cel zapamiętywanie, od tak po prostu zacząłem zwracać uwagę na szczegóły bo mój umysł był totalnie wyciszony. Nadal boli mnie głowa.

Byłem na spacerze tylko 20 minut. What the hell is going on.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało mi się zrobić fajny makijaż, użyłam podkładu, pudru, srebrnych cieni do powiek i błyszczyka, mama zrobiła mi warkoczyki i jak rozpuściłam włosy miałam je pokarbowane, wyglądałam bardzo seksownie w nowej bluzce, butach na obcasie i dobrze się bawiłam, wzięłam aparat fotograficzny i zrobiłam trochę zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem pisać projekt, grę z kumplem, i najprawdopodobniej będę do niego przyjeżdżał albo on do mnie.

Obym tego nie spieprzył bo może coś z tego faktycznie wyniknąć.

 

---

 

Plus mam mega potrzebę schudnięcia, 74/170 jest słabe ;_;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W KOŃCU MOJA NORMALNA OSOBOWOŚĆ WRÓCIŁA

W KOŃCU

ELO 0xNEAR TY O ASPERGERZE CWELU MYŚLISZ OD GIMNAZJUM

CZAS NA CSIKA CO NIE

CZY JA JESTEM NORMALNY TO NIE RACZEJ OPĘTANY

W KOŃCU MOGĘ TUTAJ SKASOWAĆ KONTO XDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×