Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wasze nicki, ksywki


reirei

Rekomendowane odpowiedzi

Roze zawsze byly czyms szczegolnym ale od dzisiaj bede mial jeszzce bardziej szczegolny punkt widzenia na nie ^^ hehe zamieszane ...

Plejady - Otwarta gromada gwiazd nalezaca do gwiazdozbioru byka. Jest chyba najbardziej znaną gromadą (jest najwieksza ;)). Da sie ją bez trudu dostrzec golym okiem. Avatar na prawo przedstawia 2/3 calego zbioru. Historia mitologicza troche bardziej ponura. Gwiazdy Plejady znalazly sie na firmamecie gdyz maja upamietniac 7 siostr (corek Atlasa zwanych Plejadami) ktore to popelnily samobojstwo z rozpaczy ...

... wiem, wiem poprostu bomba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan doktor Malcolm ma jakieś oszukane informacje

 

Być może.

 

Może to z tego samego źródła co posłowie Pis i LPR na temat szkodliwości prezerwatyw.

 

Nie lubię ani PiS-u ani LPR-u. Nigdy nie korzystał bym z tego samego źródła co oni.

 

Bo my wogóle więcej myślimy.

 

O tak Lusi, masz rację. W przyrodzie jest tego bardzo wiele przykładów ... :lol:

 

Malcolm nie udawaj swietego bo juz wiemy, ze taki nie jestes.

 

Świętym nie jestem, Wielebnym raczej. Hmm tylko skąd Meskalino wiesz jaki jestem. :roll:

 

Oj za wiele godzin spędzasz rozmawiając z Dark Angel przez Szkajpa. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyte-kiedys lecialy w telewizjn takie czeskie(albo wloskie) basnie, FANTAGIRO napewno je pamietacie !wiec ogladalem je z bracholem i tam byl pomocnik wiedzmy taki garbus a po czesku brzmial hyte i moj brat sie z tego nalewal i zostalem hyte !

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już to gdzieś, kiedyś napisałem, mój nick wziął się stąd, iż jako fan wszelkiego rodzaju fantastyki poddałem się temu nurtowi, nadając sobie wymyślone przez się imię elfiego księcia.

 

Żeby nie pozostać gołosłownym dodam, iż jest ono częścią złożonego świata, Eglesji, stworzonego niegdyś na potrzeby książki która nigdy nie ujrzała światła dziennego...grrr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokahontaz? Hmmm, mój chłopak tak mnie nazwał, mam ciemne brązowe włosy, jestem opalona, mam brązowe oczy i przypominam Pocahontas. A to dziwne przekształcenie, to ze względu, że z dawnej Pfk powstał ten zespół i akurat wtedy się porządnie reklamowali, a my z ciekawością słuchaliśmy, czy warto na nich zawiesić... ucho :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj nick HackTheBrain hm to takei małe zboczenie gdyz jestem adminem w pewnej firmie :) No i tu jakos na forum potrzebowalem jakiejs ksywki wiec polaczylem dział IT z działem psychologii i tak powstal HackTheBrain :twisted:

 

Fajnie byloby sie uporac z tym problemem moim :) i wtedy mozna by bylo powiedziec ze Hackthebrain full control :twisted:

 

 

 

 

"Linux is like wigwam - no windows - no Gates - only one apache inside"

 

a i bym zapomniam

 

"hack the planet"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat :)

O ile dobrze pamiętam imię-Kejsi usłyszałam w jakimś starym filmie o dziewczynie chorej na anoreksje, a że kiedyś i ja miałam problemy z odżywianiem więc wydawał mi się odpowiedni. Teraz już się z tego wygrzebałam, ale imię nadal mi się podoba mimo, że nazywa się tak dużo zwierzątek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vault - po angielsku krypta lub schron - nazwe zaczerpnalem z najlepszej moim zdaniem gry cRPG wydana na PC a mowa o Fallout (ahh ten czarny humor w wydaniu monty phytona, muzyka ambient, postnuklearny klimacik, i a fabula paluszki lizac - po umycu of course) POLECAM :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój nick....Kiedy się zastanawiałem co wpisać :roll: ,przypomniał mi się Faun z tego filmu dla dzieci o narni ,jaki był samotny i opuszczony i tak jakoś poczułem sie do niego podobny ,miał łagodny charakter ,był skromny i tchórzliwy ,z natury był dobry i uczynny ,ale dopiero gdy spotkał prawdziwego przyjaciela ,który potrzebował jego pomocy odkrył w sobie odwagę i siłę o której nie wiedział ,nie przypuszczał ,że cały czas ją w sobie ma .A wpisałem zdrobniale bo chciałbym być choć w połowie taki jak on . :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×