Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

człowiek Nerwica a ja mam ochote wydrapac się z życia tak poprostu wydrapać wszystkie dane o sobie zniknąć czasami nachodzi mnie ochota zeby zniknąć... A TY Darek przestań gadać takie głupoty bo przyłącze sie do Mooni i będziesz b podrapany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja...

przeszłam dużo...q...za dużo...

Ile można..?

myślałam, że pech przestał mnie prześladowac...myliłam się.

 

Gwałt

Depresja

Śmierć ojczyma

Śmierć faceta

Śmierć maleństwa, które we mnie dojrzewało.

 

No ile jeszcze?????

Jestem tak zła, na siebie, na świat, na wszystko!!!

 

Czy to się kiedykolwiek zmieni..???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arielko nie poddawaj sie! Przezylas naprawde wiele przykrych chwil. Nie wiem dlaczego zycie nas az tak doswiadcza. Twoja zlosc jest jak najbardziej uzasadniona, ale nie badz zla na siebie. To co sie stalo w Twoim zyciu nie jest Twoja wina. Nie wiem, czy sie leczysz, ale mam nadzieje, ze jesli nie, to poszukasz dobrego psychologa/terapeuty, ktory pomoze Ci wyjsc z tego wszystkiego i zaczac zycie na nowo. My Cie bedziemy wspierac na tyle, na ile damy rade, ale to nie zastapi terapii. Trzymaj sie cieplo, wierze w to, ze uda Ci sie pokonac wszystkie te trudnosci, ktore stanely na Twojej drodze. Pamietaj, ze jestesmy z Toba!

 

 

P.S. Kotek w awatarze jest slodki, tylko po co ktos tak slodki mialby sobie robic krzywde? Mysle, ze ten kotek symbolizuje Ciebie- slodka istote, ktorej zycie dalo niezle w kosc, ale wierze, ze poradzisz sobie z tym innymi metodami niz tymi ukazanymi na obrazku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mooni "zalanie sie" nie rozwiazuje problemow, a tylko je poglebia. Ucieczka w alkohol czy inne uzywki to najgorsze co moze byc. A piszac o imprezie mialam na mysli dobra zabawe, duzo smiechu i zapomnienie o codziennosci, a nie alkohol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ucieczka w alkohol czy inne uzywki to najgorsze co moze byc

 

Potwierdzam....alkohol jest fajny tylko na poczatku. Jak przestaje dzialac jest jeszcze gorzej niz przed piciem. Mimo wszystko od czasu do czasu tez lubie sie napic :) Ale tak na dluzsza mete to jest na bank zle rozwiazanie.

 

Jestem z kimś innym, a kocham kogoś innego. I nie wiem, jak to rozwikłac.

I co bedziesz tak oszukiwala ta osobe...nie ma sensu sie meczyc, lec za glosem serca. Niestety milosci nie da sie zwalczyc...zawsze jest straszne cierpienie. Im szybciej odejdziesz od niego tym mniejszy bol mu sprawisz, bo jak go nie kochasz to nic z tego nie bedzie. Niestety taki zjeb.... jest zycie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napic sie tak, ale nie "zalewac sie". Pojsc na piwo od czasu do czasu- jedno, dwa, piec... ale nie upic sie. Lapmka wina, szampana, koniaku... czy co tak lubicie, ale w granicach zdrowego rozsadku. Ucieczka w alkohol czy narkotyki, to zadne rozwiazanie. Pograza nas coraz bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ucieczka w alkohol czy narkotyki, to zadne rozwiazanie. Pograza nas coraz bardziej.

 

już tyle tego przepuściłam przez organizm i się nie uzależniłam, więc mi nie grozi ;)

 

 

Im szybciej odejdziesz

 

heh, po kilkunastu latach...

nie jest to łatwe, delikatnie mówiąc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mooni nie mialam na mysli tylko uzaleznienia. Alkohol Cie wyniszcza od srodka, zarowno fizycznie jak i psychicznie, nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego jak bardzo. A takim podejsciem, wybacz, ale reprezentujesz brak odpowiedzialnosci za siebie sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, po kilkunastu latach...

nie jest to łatwe, delikatnie mówiąc

Napewno nie jest ale cos musisz zrobić bo się zamęczysz tak się tez nie da... eghhhhhhh zycie...........

człowiek nerwica weź lusterko i uśmiechnij się do Siebie prosze Cię zrob to zacznij się lubić. Naprawde zasługujesz na uśmiech na szczęście na dobre samopoczucie polub siebie wiem, ze nie łatwe wymaga pracy ale postaraj się to osiągnąć dla siebie bo ciagle się czymś zadręczasz tak się nie da zyć. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a ja czuje dzis w sobie pustke straszna, jakbym juz serca nie mial. Mialem w sobie kiedys tyle milosci i radosci. Ludzie mnie ciagle pytaja co mi jest....echhh...wieczor nadszedl to i dol jeszcze glebszy :( Ja juz chyba nawet nie wiem co to szczescie...chcialbym docenic to co mam, ale tak mi ciezko :(

Jedyna radosc to taka ze wezme tabletke na sen i zasne.....mam nadzieje ze rano nawet nie bede pamietal co mi sie snilo, tak jest najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×