Skocz do zawartości
Nerwica.com

Aborcja...


Gość czarna roza

Rekomendowane odpowiedzi

tak jakby tym osobą w życiu normalnie ciężko się wyrazić, to dają upust na forum, z zaszklanego ekranu

 

ja już nie wiem komu ciężko się wyrazić... :hide:

Nie darowalam sobie swojego komentarza-akurat tego wiersza nie chcialam pozostawic bez niego,bo też wybitnie mi sie nie podobal.Ale każdy ma prawo do swojego zdania,rownież do płonięcia z zachwytu..

Ja radzilabym darowac sobie komentarze typu "darujcie sobie te komentarze" w temacie stworzonym do komentowania :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a jak ktoś napisze ze dla odstresowania sie urywa głowy chomikom to tem mam nie komentować bo urażę?

Jest twòrczość to i są komentarze, pomijając sens wiersza technicznie jest bardzo zły ..... mogę polecić dobre książki od poetyki sama korzystałam z nich na studiach.

Konstruktywna krytyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konstruktywna krytyka ok, ale komentarze typu "śmiać mnie się chce" albo "pasuje w sam raz do słuchaczy radio Maryja" są zbędne. Piszą tu wrażliwi ludzie i każde przykre słowo skierowane pod swoim adresem , przeżywają bardzo mocno, więc nawet jak chcecie krytykować , to radzę się zastanowić nad formą owej krytyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skomentowaliście jak chcieliście, komuś jak widać poprawił się humor bo miał z tego ubaw, nie muszę pisać na papierze, nie muszę pisać na forum. Dziękuję i żegnam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zachowuje się jak 8 letnie dziecko? To widać że jestem bardziej dojrzała niż wy bo wy zachowujecie się jak 5 latki. Napisałaś co chciałaś więc się odczep. Rozumiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zachowuje się jak 8 letnie dziecko? To widać że jestem bardziej dojrzała niż wy bo wy zachowujecie się jak 5 latki. Napisałaś co chciałaś więc się odczep. Rozumiesz?

Właśnie tak zachowuje się 8-letnie dziecko. Dokładnie tak, jak Ty.

LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to żebyś się pytała. Nikt Ci nie kazał komentować. Sama zaczęłas. Nie mam zamiaru się kłócić. Rozumiesz? Pisze to co mi się podoba a Tobie ani innym nie musi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to żebyś się pytała. Nikt Ci nie kazał komentować. Sama zaczęłas. Nie mam zamiaru się kłócić. Rozumiesz? Pisze to co mi się podoba a Tobie ani innym nie musi.

Generalnie forum służy do komentowania, więc Twoje założenie jest trochę głupie. Ale nie idzie się z Tobą dogadać. Wiesz swoje i koniec. Masakra :roll:

W takim razie na przyszłość polecam nie zakładać żadnych tematów, ani się nie udzielać, bo uwaga, UWAGA!!! ktoś może Twoje posty SKOMENTOWAĆ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopska doslownosc-rzecz w poezji zakazana-poraża.

Poezja..powinna być wszak czyms subtelnym,jesli nie pięknym-chociaż zgrzebnym i zostawiac każdemu przestrzen do wlasnych dopowiedzeń..

Wypowiadam się na temat nie wiersza, a powyższego fragmentu:

polecam poczytać wiersze np. Charliego Bukowskiego. ;-)

Dosadne, często wulgarne, czasem chamskie.

 

Drastycznie inna katergoria niż twórczość Czarnej Róży, ale poezja niekoniecznie musi być subtelna i efemeryczna. Ba, nawet często nie jest. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarna roza, Nie denerwuj się, jeżeli pisanie sprawia Ci przyjemność to pisz. Dla mnie każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. Cóż z tego ze rymy nie takie? To Twoje pisanie i masz do tego prawo. W każdym razie myślę, ze masz na koncie najwięcej komentarzy w temacie poezja :smile: Ja wpisałam wiersze i jakoś nikt ich nie chce komentować, przeszły bez echa :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z Vian, i Margolka,

tylu artystów było kiedyś wyśmiewanych a teraz proszę... działa sztuki...

Margolka, bo widzisz to trzeba wywołać w czytelniku burzę emocji aby być zauważonym :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jacy Wy jesteście żałośni!

Te wasze komentarze...

Żenada i dziecinada :shock:

Może i ten "wiersz" nie jest doskonały ale jak można tak na kogoś wjechać , tym bardziej na forum tego typu?

Każdy ma jakieś swoje przekonania.

Ja akurat popieram aborcję , ale nie krytykuję kogoś kto uważa inaczej.

 

Zastanówcie się czasem , czy nie robicie komuś krzywdy takimi komentarzami... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierszyk strasznie prosty, ale niestety nie w tym dobrym tego slowa znaczeniu ...

Te wszystkie "malenstwa" i "serduszka" wprowadzaja infantylny nastroj, jak dla mnie.

Poza tym wole wiersze bardziej "melodyjne", kobiece, z niedopowiedzeniami, cos w stylu poezji M. Hillar (zobacz dla porownania). Uzycie slowa "aborcja" w wierszu wg. mnie zupelnie zbedne, mysle, ze kazdy i tak domyslilby sie o czym mowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię chodzi o to że są osoby które wyrażają swoją krytykę w sposób normalny i w nienormalny. Nie przestanę pisać tylko dlatego że komuś się to nie podoba. To jest tak samo jak z muzyka. Komuś się taki rodzaj nie podoba a komuś inny. Ale są osoby które w swoich komentarzach przesadziły. I nie mów że nie. Wystarczyło napisać co się chciało i koniec a nie pojeżdżać po mnie jak niektórzy.

-- 07 sie 2011, 20:12 --

 

A od siebie jeszcze dodam że mialbyc komentowany wiersz a nie osoba która go napisała.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałam jeszcze dodać, że wiersz może i ma proste rymy ale jak mi się wydaje mógłby dobrze pasować do muzyki typu hip hop. czarna róża nie przerywaj pisania, bo pisanie tez jest formą terapii i wyrzucania z siebie tego co nas boli. A ilu ludzi tyle poglądów. Przecież nie chodzi tutaj o górnolotne dzieła a podzielenie się swoimi odczuciami. Nie każdy rodzi się Mickiewiczem :smile:

 

-- 07 sie 2011, 21:24 --

 

linka, nie bardzo rozumiem ten śmiech po darkMary, czyżby znowu wyśmiewanie cudzego zdania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wnikam czy wiersz jest poprawny stylistycznie czy jest dobry czy nie. Ale wnikam kiedy krytyka traci jakikolwiek smak.

Dla mnie krytyka winna być konstruktywna. Nie sztuka napisać " wiersz jest do dupy" . Wystarczy nie podoba mi się bo..... Po co te głupawe odzywki zwłaszcza przez moderatorów ? Zamykanie i otwieranie tematów ? Czemu ma to służyć ? Pokazaniu kto tu rządzi ? Przecież to jasne. Każdy z nas wie kto rządzi i większość z nas stara się nie zabierać głosu w obawie przed konsekwencjami. Bo z moich obserwacji zdaje się z tego forum wyfrunąć nie trudno.

 

Ja staram się nie udzielać na forum właśnie z takich powodów. Z autorami interesujących mnie postów komunikuję się na PW.

I błagam nie mówcie mi że mam wypier.... stad jeśli mi nie pasuje bo to już byłoby poniżej pasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarna roza, pewnie, ze pisz dalej, jesli chcesz :) Ale uwazam, ze to wiersze tylko "do szuflady";)

Dziwi mnie jednak, ze nie zauwazasz tego, ze ten wiersz nie jest wysokich lotow. Podobnie bywa wlasnie z muzyka. Jest muzyka ambitniejsza i muzyka prosta, zeby nie powiedziec prostacka. Nie twierdze, ze ta druga do niczego sie nie nadaje, bo sama czasem lubie posluchac rowniez takich prostych kawalkow (szczegolnie po alkoholu :mrgreen: ), ale mam swiadomosc tego, ze to, czego wtedy slucham to totalna szmira. Wiec to nie jest tylko kwestia zwyklego podobania i nie podobania sie, po prostu jedni maja wyczucie, a inni go nie maja...

 

-- N sie 07, 2011 9:29 pm --

 

Ja chciałam jeszcze dodać, że wiersz może i ma proste rymy ale jak mi się wydaje mógłby dobrze pasować do muzyki typu hip hop

 

Coz, ja sadze, ze nie za bardzo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×