Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, mam bardzo eo podwyższone (alergia albo pasożyt), na żelazo 50-150 normy mam prawie 300 i mam tf4 za duży, co może sugerować nadczynność tarczycy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, no ba, mechanicy mego chłopa mnie nauczyli 8)

 

z tym proszeniem mężczyzny o pompowanie to naszła mnie taka scena... :105: Machnij włosami, pokaż co nieco... :lol:

 

-- 22 mar 2012, 15:42 --

 

Zaraz, co z ręką...? Bo nie zdążyłam nadrobić połowy dnia... :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio nie umiem trafić kanapką do buzi... :? Usiądę wygodnie w łóżku, wezmę kanapkę do ręki, chcę ugryźć i coś spada. A to dżem robi granatową plamę, a to keczup... :roll:

haha.gif A jak wygląda klawiatura Twojego kompa?

 

-- 22 mar 2012, 16:12 --

 

Mirabeleee, dzień dobry Pannie Mirabelce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, ja. Dlatego rzadko kiedy na przerwach jem i potem chodzę głodna. No i jak przychodzi mi coś napisać i powiedzieć przy klasie... :hide: Wtedy jest ze mnie dość duża mokra czerwona trzęsąca się kuleczka :lol:

Sabaidee, niedługo spodziewam się tam nowej cywilizacji :mrgreen: No ale póki co jest czysta, bo nowa. (czyt. zawędzona z roboty ojca, trzecia w tym roku, obie wcześniejsze zalane.)

 

-- 22 mar 2012, 16:17 --

 

Mirabeleee, witaj ;)

 

-- 22 mar 2012, 16:21 --

 

Stresuję się jedzeniem przy kimś,rozmowami przez telefon,pisaniem...

Ja tam przez telefon rozmawiam tylko z ojcem, to też jak tylko zadzwoni ze swojej komórki, żadnych biurowych telefonów nie odbieram :hide: Nieważne, czy ktoś się nawet wcześniej zapowiadał, nie odbieram i już.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o no to nie jestem sama z tym jedzeniem. Gdy jestem gdzieś pośród ludzi przy stole to myślę tylko o tym by np nie zaczęły się trząść ręce. A podpisywać czegokolwiek to już nie znoszę. :(

Co do przemawiania i rozmawiania przez telefon to może być to dziwne, ale lubię to :roll:

 

Mirabeleee, cześć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×