Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Wczoraj ostatni w wątku, dzisiaj pierwszy. Jeśli tak ma wyglądać prawda, że "ostatni będą pierwszymi" to ja dziękuję. Niemniej jednak życzę wszystkim udanego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petruszka30, bywało lepiej, ale bywało też gorzej. Wróciłem do leków od wczoraj, które na razie mnie tylko mulą. A Ty jak się czujesz po urodzinach? Balanga jakaś była?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, haha nie dziwie sie o tej porze normalni ludzie jeszcze spia :D

ale to znaczy ze byla impreza a mnie tam nie było, oj.. :D

Dariusz_wawa, a było tyle tancowac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz_wawa, sezon jak szybko się zaczął tak się skończył. Dla mnie zawsze motor był tylko jeszcze jednym powodem do nagłej i niespodziewanej śmierci. Wypada się cieszyć, że nie doznałeś większych obrażeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz_wawa, sezon jak szybko się zaczął tak się skończył. Dla mnie zawsze motor był tylko jeszcze jednym powodem do nagłej i niespodziewanej śmierci. Wypada się cieszyć, że nie doznałeś większych obrażeń.

Myślę że nie wytrzymam i na koniec kwietnia będzie nowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz_wawa, rozumiem Cię, bo jest to na pewno dla Ciebie spora frajda, z której trudno z dnia na dzień zrezygnować. Miej się jednak na baczności, bo każda kolizja motocyklisty kończy się mniejszymi lub większymi obrażeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi, a wiesz że z jej czubka można odczytać jaki ma nastrój?

 

 

ZADOWOLONA NIMFA trzyma swój czubek opuszczony, tylko sam koniuszek uniesiony jest w górę.

BAWIĄCA SIĘ, ZAINTERESOWANA podnosi czubek pionowo - ta pozycja wskazuje, że ptak jest gotowy do akcji.

WZBURZONA, PODNIECONA podnosi czubek prosto do góry i koniuszki piór leżą troszeczkę do przodu.

WYSTRASZONA, OBAWIAJĄCA SIĘ CZEGOŚ ma czubek do tyłu i syczy strasząco, stoi rozkraczona i gotowa by walczyć, lub odlecieć, w zależności od sytuacji.

 

 

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×