Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Saiga, ostatnio w grę komputerowa grałem jakieś 6-7 lat temu, wiec nie jestem na bieżąco :/ grałem w diablo I, a wyszła już III część, myślę żeby zakupić i zabić wolny czas (jestem na chorobowym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, ostatnio w grę komputerowa grałem jakieś 6-7 lat temu, wiec nie jestem na bieżąco :/ grałem w diablo I, a wyszła już III część, myślę żeby zakupić i zabić wolny czas (jestem na chorobowym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, poza tym ciesze sie, ze w koncu poznalem kogos nowego :P

Calineczka1990, ja mialem taki sen, ze bylem z jakas dziewczyna na koncercie Hollywood Undead. Chlopaki pograli, a nastepnie czas i miejsce zmienilo sie na 20-lecie miedzywojenne w Polsce, gdzie sie okazalo, ze trwa mordowanie katolikow (wtf?). Ja z ta dziewczyna z koncertu znalezlismy sie w jakiejs rezydencji, gdzie sie okazalo, ze chca nas, katolikow, mordowac. I tu nastapilo takie chwilowe olsnienie, gdzie poczulem, ze kontroluje sen. Postanowilem walczyc wrecz z napastnikami (taekwondo w tych czasach jeszcze nie istnialo, wiec wtf po raz 2), ale okazalo sie, ze napastnicy to jacys mistrzowie sztuk walki, wiec powalczylem chwile i ucieklem (nie pamietam, czy ta dziewczyna tez) na prawoslawna Ukraine, gdzie pielgrzymke mial Jan Pawel II (w 20 leciu miedzywojennym!). Tam spotkalem znajomych i pogadalem z JPII i urwal mi sie sen. a Ty jaki se mialas?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×