Skocz do zawartości
Nerwica.com

Malowanie jajek :)


Pinkii

Rekomendowane odpowiedzi

Sorrow, dziękuję. Kup Jajeczko, ugotuj je w łupinach po cebuli, zakup nożyk, ja mam taki do cięcia tapet i zacznij skrobać. Z Twoimi zdolnościami napewno wymyślisz wzory na pisance. Przecież to nie muszą być ornamenty kwiatów. Zrobisz parę jajek i nabędziesz "wprawy".

Widziałam Twoją kreskę. Jest ciekawa.

To jak?

 

NoOneLivesForever, dziękuję. No.....trochę wyglądają jak sztuczne. :D

 

linka, te jajka ze wstążek u mnie w przedszkolu zrobiły furorę. Nawet przyjechała babka z pewnego tygodnika i jesteśmy w gazecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masohisty :mrgreen:

I mówi to fan pejcza (był kiedyś taki temat, hehe, pamiętam)

 

-- 22 kwi 2011, 17:43 --

 

Kiedyś robiłem, igłą, naprawdę trzeba w to włożyć mnóstwo pracy. Dziś to jajko prędzej by wylądowało na ścianie niż bym je zrobił, bo mnie coś nosi od 3 dni, chyba wraca mi energia, dziwnie dobrze mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawiązując do drugiego posta w tym temacie (linki) czyli zdjęcia męskiego jądra... mój kumpel rok temu, wysłał mi wraz z życzeniami, zdjęcie swoich jajec w zwisie, a pytę trzymał ręka do góry i poza jajami nic w kadrze nie było widać.. pewnie chciał być oryginalny, ale tylko mnie zniesmaczył :P

 

a co do samego tematu: mama właśnie wygotowała jaja w cebuli i z takimi pewnie bym jutro poszła, gdyby mnie "talent" nie zaswędział wydrapałam na 4 jajach pęsetą swoje, mamy i naszych koszatniczek imiona :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow, dziękuję. Kup Jajeczko, ugotuj je w łupinach po cebuli, zakup nożyk, ja mam taki do cięcia tapet i zacznij skrobać. Z Twoimi zdolnościami napewno wymyślisz wzory na pisance. Przecież to nie muszą być ornamenty kwiatów. Zrobisz parę jajek i nabędziesz "wprawy".

Widziałam Twoją kreskę. Jest ciekawa.

To jak?

Dzięki za instrukcje :smile: . Spróbuję jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×