Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Wielki Selfini napisał:

To na skutek własnych doświadczeń i obserwacji które zostały później ugruntowane wiedzą z psychologii ewolucyjnej, to już był gwóźdź do trumny romantyzmu.

jak dla mnie kobieta musi wierzyć w te rzeczy w które ja nie wierzę 🙂

a mi by wystarczyło żeby nie nakurwiała fochów i shit testów 🙂 no ale każdy ma inne wymagania 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wielki Selfini napisał:

Kot Jarosława shit testy xD kilka dni temu poznałem znaczenie tego słowa

no właśnie :D dla tych co nie wiedzą ,nie są to testy wykonywane przez sanepid czy nie jesteśmy nosicielami pewnych bakterii nieprobiotycznych 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Karalajna napisał:

Mówisz o tej dziewczynie, którą rzuciłeś i poszedłeś na trening, a Ona powiedziała, że nigdy nie widziała tak obojętnego człowieka bez uczuć?

Nie, o wcześniejszej.

41 minut temu, KotJaroslawa napisał:

nie wyszło jej z innym to wraca do sprawdzonej opcji, teraz to będzie kochać to samo co ty 🙂weź tylko nie daj się złapać jak śliwka w kompot po paru numerkach  🙂 cwana z niej lisica widzę 🙂 

Hmm. Żadnemu z nas nie wyszło, żadne z nas nie było wierne gdy byliśmy jeszcze razem. Związku z tego nie będzie, a ja się nie zakocham mimo iż chciałbym.

28 minut temu, Karalajna napisał:

Mogłaby specjalnie zajść w ciąże, ale wątpię, aby się na coś takiego zdecydowała. Skoro Go zna i wie, że On nie jest w stanie wykrzesać z siebie żadnych głębszych uczuć, to jak zakładać z kimś takim rodzinę? Nikt się na siłę nie unieszczęśliwia 🙂 Po co wiązać się z facetem, który nic do ciebie nie czuje?

Nie jest głupia, zawsze oboje pilnowaliśmy jej tabletek, gdyby nie to dawno miałbym za sobą trudną decyzję ;)
@Karalajna, ona zna mnie z tej innej, dobrej strony. Gdy się poznaliśmy byłem inny. Naprawdę ją kochałem, a ona mnie. Doświadczenia zweryfikowały naszą relację.

15 minut temu, Abigail_1Sm25 napisał:

W takiej sytuacji alimenty są na dziecko, nie na kobietę 😡 co ona z tego ma? Same kłopoty. Finansowo nawet z alimentami ma gorszą sytuację. 

Czy ja wiem, przykładowe alimenty by pewnie miała wyższe niż najniższa krajowa :P
Mojemu dziecku nic by nie brakowało, płaciłbym za wszystko co tylko potrzebne poza alimentami.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale podobno przestałeś być szczęśliwy po Tej, która Cię rzuciła? A jednak z następną też byłeś szczęśliwy? To może Ty jednak jesteś szczęśliwy, tylko nas okłamujesz 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Karalajna napisał:

No ale podobno przestałeś być szczęśliwy po Tej, która Cię rzuciła? A jednak z następną też byłeś szczęśliwy? To może Ty jednak jesteś szczęśliwy, tylko nas okłamujesz 🙂 

Wyjdę na fiuta jak powiem, że nie zawsze byłem wierny i daty na siebie nachodzą? 

Okazałem się podłym skur*ysynem dla dziewczyny, która mnie kochała.

Wyglądam na szczęśliwego? Tak szczerze.

@Abigail_1Sm25 wyobraź sobie, że mówię to co należy powiedzieć gdy się człowiek dowie o takim zdarzeniu.

@KotJaroslawa tak. Ja bym nigdy nie zostawił.

Ehh, głupi fiut był z niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×