Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Letmego26 napisał:

paro zombifikacja ?

to raz, a dwa zupełnie nie kasowała mi somatów, już nie wyrabiałem, było jak na esci tylko jeszcze większa anhedonia, nie dla mnie takie zamulacze 🙂 z benzo brałem zomiren, lorafen, i cloranxen i jeszcze się gorzej po nich czułem jak przed wzięciem, ostro muszę mieć nawalone tam w środku xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak, że jak jest dobrze, to ja zaczynam to analizować i od razu robi się źle. Chciałabym mieć taką sieczkę z mózgu, bo ja ciągle o czym myślę, a znajomi mówią mi, że potrafią wyłączyć myślenie, np. oglądając coś, albo czytając książkę. Ja myślę cały czas i potrafię się martwić wszystkim na przyszłość 🙂  Poza tym mam takie coś, że przewiduję wcześniej, że coś się wydarzy (np. nie śpię całą noc, a następnego dnia się wydarza coś złego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak samo paro nie wylacza somatow,i jeszcze powoduje ze mam źrenice wywalone z orbit,ręce sie trzęsą,i wygladam jak czlowiek w apatii 😃 a benzo to wogole ,depression w malych dawkach,chyba ze wezme ogromne ilosci ,ze przestane kontaktowac 😋

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się bardzo dobrze czuję po xanaxie i clonie, ale nie biorę, aby się nie uzależnić. Tak delikatnie odpływam i mam bajeczne sny.

Ale takie somaty, żeby się nie móc ruszyć, to ja dziękuję. To czasem w snach tak się człowiekowi robi, że nie może się ruszać i uciekać.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Karalajna napisał:

Ja myślę cały czas i potrafię się martwić wszystkim na przyszłość

ja tak samo ,dlatego musze brac odmózdżacze ,np ciagle zamartwianie sie i analizowanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Karalajna napisał:

Ja myślę cały czas i potrafię się martwić wszystkim na przyszłość 🙂  Poza tym mam takie coś, że przewiduję wcześniej, że coś się wydarzy (np. nie śpię całą noc, a następnego dnia się wydarza coś złego)

analiza co będzie, lęki, typowa nerwica 🙂 a co do przewidywania to zwykły przypadek i nic więcej 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Karalajna napisał:

Poza tym mam takie coś, że przewiduję wcześniej, że coś się wydarzy (np. nie śpię całą noc, a następnego dnia się wydarza coś złego)

To jasnowidz z Ciebie, a może bardziej ciemnowidz. Ja nie śpię całą noc, gdy mam zrobić coś innego niż zwykle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo wszystkie uczucia negatywne mam wzmocnione. Coś, co ludzie nazywają adrenalina, to u mnie paniczne przerażenie, smutek- czarna rozpacz, niestety nie przekłada się to na uczucia pozytywne 🙂 

Też nie śpię, gdy następnego dnia mam do zrobienia coś stresującego.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Karalajna napisał:

Tak, ale dla większości ludzi problem ze snem, to jak nie mogą spać do 2-3, a nie nieprzespana cała noc, kiedy czeka ciężki dzień.

Gorzej gdy codziennie przez lata nie możesz tak zasnąć do tej 2, a wstajesz o 5-6 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Karalajna napisał:

Tak, ale dla większości ludzi problem ze snem, to jak nie mogą spać do 2-3, a nie nieprzespana cała noc, kiedy czeka ciężki dzień.

Ja cierpiałem i nadal czasem się zdarza na zbyt szybkie wybudzanie, budziłem się o 2-3 godzinie a mogłem np do 6 -tej spać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość weltschmerz
12 minut temu, carlosbueno napisał:

To miewa bardzo dużo ludzi. Tylko ja mam bardzo niski próg stresu i bywało że  codziennie miałem problemy ze snem.  

taaa, też tak miałem przez ok. 6 lat. Ciekawe, ile lat życia mnie to kosztowało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SarkastyczneSerce napisał:

Gorzej gdy codziennie przez lata nie możesz tak zasnąć do tej 2, a wstajesz o 5-6 ;)

Pytanie, dlaczego nie możesz zasnąć? Przecież nie z nerwów, bo Ty się nie denerwujesz. Nie telepią Tobą emocje. Na studiach miałam znajomych, którzy nie mogli spać, bo brali amfę, aby być w stanie uczyć się non- stop. To im jakoś rozregulowało sen na długi czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karalajna. Po prostu organizm glownie mózg, dostosowuje się do warunków. jak są trudne sytuacje i warunki to mniej człowiekowi potrzeba do szczęścia. to tak a propos twojego pytania Czemu nie cieszysz się z tego co ludzie ze stwardnieniem by się cieszyli. To znaczy u ciebie jeszcze dochodzi nerwica... To też jest powód i to duży.

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Karalajna napisał:

Pytanie, dlaczego nie możesz zasnąć? Przecież nie z nerwów, bo Ty się nie denerwujesz. Nie telepią Tobą emocje. Na studiach miałam znajomych, którzy nie mogli spać, bo brali amfę, aby być w stanie uczyć się non- stop. To im jakoś rozregulowało sen na długi czas.

Hmm. Brałem. Znudziło się po pół roku. Ale zasnąć nie mogłem już dużo wcześniej. Rano za to postrzał w nogę mi nie przeszkodzi w spaniu 😂  Dziś spałem 5 godzin, za mało by odpocząć po fizycznej pracy. To przeszkadza.

 

Edytowane przez SarkastyczneSerce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się wam zwierzyć że znalazłem jakiś czas temu pewną dziewczynę ładna parę lat starsza i wszystko szło w dobrą stronę ale w pewnym momencie zapaliła mi się czerwona lampka bo jak tylko chwilę nie odpisywałem To się robiła agresywna można powiedzieć że osaczyła mnie zanim jeszcze do czegokolwiek doszło to co by było gdybym się z nią przespał? 😮 Strach pomyśleć. jak zaczynają z nią flirtować Nie wiedziałem że jest bardzo  agresywna i wybuchowa, A ja muszę unikać takich ludzi bo źle wpływają na moją psychikę 😒

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Wielki Selfini napisał:

Muszę się wam zwierzyć że znalazłem jakiś czas temu pewną dziewczynę ładna parę lat starsza i wszystko szło w dobrą stronę ale w pewnym momencie zapaliła mi się czerwona lampka bo jak tylko chwilę nie odpisywałem To się robiła agresywna można powiedzieć że osaczyła mnie zanim jeszcze do czegokolwiek doszło to co by było gdybym się z nią przespał? 😮 Strach pomyśleć. jak zaczynają z nią flirtować Nie wiedziałem że jest bardzo  agresywna i wybuchowa, A ja muszę unikać takich ludzi bo źle wpływają na moją psychikę 😒

Taki charakter to plus w łóżku, sprawdź!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, SarkastyczneSerce napisał:

Taki charakter to plus w łóżku, sprawdź!

nie no :P od takich kobiet to uciekaj bo cię sponiewierają psychicznie :D, sam zachowywałem się podobnie jak ta pani więc bardzo mądrze pan @Wielki Selfini zrobił że nacisnął przycisk exit :D 

Edytowane przez KotJaroslawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, KotJaroslawa napisał:

nie no :P od takich kobiet to uciekaj bo cię sponiewierają psychicznie :D, sam zachowywałem się podobnie jak ta pani więc bardzo mądrze pan @Wielki Selfini zrobił że nacisnął przycisk exit :D 

Oj tam, kilka numerków dziennie i nie ma czasu na stresy ;)

Po pół roku się znudzi i wtedy można żywic jeżeli od początku widać, że nie ma przyszłości taki związek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×