Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

rano trochę posprzątałam, potem były na kawie moja siostra i przyjaciółka z dziećmi, to pogadałyśmy, posmiałyśmy się, teraz odkurzyłam i będę się uczyć; o 16- stej byłam umówiona w herbaciarni z przyjaciółką, ale rozchorowała się i leży w domku, więc nie idę. Ale ogólnie pozytywnie, nie mam co narzekać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

secretladykkk, Pewnie tak, a dzisiaj się oczytałem znowu bilion artykułów nt. serca a jest ono moją piętą achillesową w nerwicy. Wogóle nie zastanawialiście się czy poprostu by tak z dnia na dzień mieć to w dupie tą chorobę? Poprostu mieć daleko w poważaniu. Jak nagle przyszła to i może nagle pójdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mightman, no tak... miałam zalecenie żeby unikać wszystkich nakręcających mnie rzeczy (forum, gazety, rady rodziny), więc nie wchodziłam tu sporo bo ok 4 m-ce.

 

I powiem Wam jedno, na samym poczatku rok temu to forum mnie podniosło na duchu, a teraz wchodząc na nie się nakręcam różnymi informacjami ale uzależniłem się od niego siedze non stop na facebooku i tutaj :/. A w wakacje miałem zajęć dużo wyjazdy itp nie wchodziłem i mi było lepiej jakoś mimo tego że tutaj sami życzliwi ludzie którzy mnie rozumieją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mightman, ja znalazłam się tu, żeby poczytać pokrzepiające rzeczy. Niestety są i takie, które zaburzają optymizm. Ale tylko tu mogę "porozmawiać" z kimś, kto wie, o czym mówię. Dla mnie to ogromne wsparcie. Od benzo staram się trzymać z daleka, ale forum już mnie uzależniło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o 6 wołają na badania jak ktoś ma, po 6 sprzątają sale, o 8 ciśnienie i leki na czczo,gimnastyka 8.30 śniadanie, 9 leki, 10 wizyta ordynatora i lekarzy, 11-13 jak ktoś chce zajęcia artystyczne(układanie puzzli, granie, malowanie robienie na drutach itd.) 13 obiad, po obiedzie kto chce wyjść to z terapeutką wyjście na spacer, 15 leki, później czekać do 19, 20 wizyta, 21 leki i spać w weekend tylko leki i wizyta jednego lekarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mightman, ja znalazłam się tu, żeby poczytać pokrzepiające rzeczy. Niestety są i takie, które zaburzają optymizm. Ale tylko tu mogę "porozmawiać" z kimś, kto wie, o czym mówię. Dla mnie to ogromne wsparcie. Od benzo staram się trzymać z daleka, ale forum już mnie uzależniło ;)

ja dzieki temu forum czuje sie lepiej dodaje mi otuchy niepowiem ze jest cudnie ale lepiej mam nadzieje ze kazdy kolejny dzien bedzie lepszy od poprzedniego bo swiat jest piekny tylko niektore choroby nieppozwalaja sie nim cieszyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam sama na spacerze z pieskiem, ale nie czułam się najlepiej - nie opisują celowo swoich objawów, by nie sugerować nikomu odczuć podobnych do swoich. Jednak po 15 min przeszło, choć już miałam uciekać do domu...

Trzymało mnie trochę to uczucie, gdy wróciłam do domu poczułam ogromną senność, ale i satysfakcję, że przeszłam przez ten nieprzyjemny lęk i spięcie, bolesne, mięśni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo z psychologiem są spotkania kiedy się poprosi albo jak wołają, no są te zajęcia artystyczne, ale i tak się liczy każdą minutę do wizyty , leków....

na salach jest różnie ja mam 6 osób, są 2, 3, 4, 6, osobowe sale, oddział damsko-męski, i choroby to nerwica lękowa, depresja i schizofrenia, a na innych oddziałach nie wiem narazie mam zakaz wychodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×