Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

O rany ja mialam koszmarna noc :cry: znowu nie moglam spac wzielam kawalek po kawalku cala tabl zolpicu:((( Plakac mi sie juz chce,tak dobrze bylo.Ostatnie prawie 2 tyg lepsze samopoczucie i zasypianie bez problemu.Nie moge sie temu dac.

Poszlam rano do lekarza!Sluchajcie-poprosilam go o ta mianseryne.Powiedzial,ze nie da!Zebym poszla do lekarza do ,ktorego chodze regularnie.Chcial mi dac zolpidem,ale nie chcialam.Poprosilam o Zimovane.Jednak inna substancja i moze odpoczne od zolpidemu.Amitryptylina sie skonczyla juz i niewiem czy dziala czy nie.Nic juz niewiem.

Nie dal mi nawet hydro,ani bellergotu.

Jesuuu,ja chce wrocic do Polski ,do normalnych lekarzy!!!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sniezka, to co za durny lekarz? Przecież nie wszystko musi wypisywać specjalista!

Choć biorąc pod uwagę moją ostatnią wizytę u mojego psychiatry (którą Wam tu skrótowo zacytowałam) nic mnie już nie powinno dziwić.

Zobaczymy, co ja dziś załatwię u swojego internisty... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, oni wszyscy tutaj tacy sa.Boja sie wypisywac lekarstwa.Dal mi 7 tabletek Zimovane!!!Az cale 7:) Szal.W Polsce wypisuje sie po 20-40 tabl.Oczywiscie mam brac po polowne czyli na 14 dni powinno starczyc.Wczoraj wzielam 1/3 zolpidemu na noc i oczywiscie zasnac nie moglam.

Powiedzcie mi dlaczego jednej nocy leki dobrze dzialaja,a innej gorzej?Od czego to zalezy?

Kiedys tez takie noce mialam,ale nie przezywalam tego.Co sie ze mna dzieje :-|

Jeszcze obejrzalam niepotrzebnie Sale Samobojcow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sniezka, niedawno w wątku o uzależnieniach pisałaś że Ci nie brakuje zolpicu i dobrze się czujesz - a widzisz jednak jest inaczej :( Czasmi zrobimy sobie przerwę na kilka dni i myślimy że po sprawie ale to siedzi w nas głęboko. 5 lat to kawał czasu nie przejdzie bez echa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaja123, ale ja mam zolpidemu duzo w domu.Nie chce poprostu brac za duzo.Chodzi o to,ze dzis w nocy niby dzialala,ale nie moglam i tak spokojnie spac.

Zle zrozumialysmy sie.Ja biore zolpidem od ponad miesiaca co noc,a ostatnie 2 tygodnie juz zeszlam na 1/3 tabletki i sie cieszylam,ze jestem na niskiej dawce.I dupa.

Biore tyle lat fakt,ale przd nawrotem bezsennosc i nerwicy(na poczatku pazdzernika),bralam go doraznie 3 razy w tygodniu i byl to sukces dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaja123, nieeee

Czytala,ze niektore osoby przy bezsennosci biora kilka roznych tabletek na raz.Tak sie tym pocieszam.

Cieszcie sie ,ze mieszkacie w Polsce.Byscie mieszkali za granica to wszytskich by leczyli ziolkami.Pewnie wiekszosc by sfiksowala w depresji,lub gorzej.Chcialam sie leczyc tutaj,ale watpie w NHS.

Nie dal mi Mianseryny.Tutaj nie ma psychiatry ot tak.Trzeba czekac miesiacami lub isc prywatnie za wielkie pieniadze.

Powiedzial,zebym nie pila hernaty i kawy.Slysze to od kazdego lekarza.Maja na biurku ksiazke ze lekarstwami.Chcial mi dac Mitrazepine podajze,ale stwierdzil,ze jednak to na depresje jest,a ja jej nie mam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaja123, jesli by to bylo takie latwe jak sugerujesz,pewnie dawno bym zaprzestala.Mialas takie problemy kiedykolwiek,ze mozesz cos na ten temat napisac?

Walcze z nerwica 13 lat.Prawie caly ten okres nie stosowalam,zadnych lekarstw(procza nasenniacza).Kazdy sie dziwil,ze sama daje rade.Dawalam rade z objawy somatycznymi,nn,a byly silne.Bez lekarstw.Jedyne co mi zostalo do zwlaczenia ,a przynajmniej ograniczenie lekow nasennych.Jak pisalam wyzej od roku wygrywalam walke i bralam doraznie.Niestety mam od mc bardzo zly okres jak nigdy.Jak mam nie spac i pracowac? Ratuje sie czym moge.Na wlasne zyczenie tego nie mam.Chce spac jak spalam wczesniej i jestem bardzo krytyczna wobec siebie.Wzielam w nocy cala tabletke i juz stwierdzam,ze za duzo.Niestety nie mam tak silnej woli jak mozesz wiekszosc z Was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaja123, jesli by to bylo takie latwe jak sugerujesz,pewnie dawno bym zaprzestala.Mialas takie problemy kiedykolwiek,ze mozesz cos na ten temat napisac?

Walcze z nerwica 13 lat.Prawie caly ten okres nie stosowalam,zadnych lekarstw(procza nasenniacza).Kazdy sie dziwil,ze sama daje rade.Dawalam rade z objawy somatycznymi,nn,a byly silne.Bez lekarstw.Jedyne co mi zostalo do zwlaczenia ,a przynajmniej ograniczenie lekow nasennych.Jak pisalam wyzej od roku wygrywalam walke i bralam doraznie.Niestety mam od mc bardzo zly okres jak nigdy.Jak mam nie spac i pracowac? Ratuje sie czym moge.Na wlasne zyczenie tego nie mam.Chce spac jak spalam wczesniej i jestem bardzo krytyczna wobec siebie.Wzielam w nocy cala tabletke i juz stwierdzam,ze za duzo.Niestety nie mam tak silnej woli jak mozesz wiekszosc z Was.

Kochana nie starczyło by czasu na opisywanie tego co przezyłam. Narwicę mam od dziecka i jestem lekomanką i o uzaleznieniach wiem dużo. Dlatego piszę z autopsji. Mnie pomaga terapia i odstawioanie po kawałeczku wszytskiego co łykałam a było tego sporo. Tu nie o silną wolę chodzi tylko o zmianę myslenia.

 

-- 16 lis 2012, 13:37 --

 

secretladykkk, a masz kopniaka jak tak bardzo chcesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

secretladykkk,

A ja dzisiaj byłem na psychoterapii, fajnie się gadało ;) teraz na siłce, ostro DOPIER(&)( do pieca!! czyli to co zwierzaki lubią najbardziej! prawie zero lęków, w środe umierałem na siłce a dzisiaj praktycznie pełen luz :). Na dobitke bieżnia 35 minut a teraz czeka niedźwiedź na jedzenie :!::mrgreen:8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×