Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

shinobi, nie dobijaj mnie, nic nie widziałes...samą twarz
A kto umieścił swoje zdięcie w wątku na forum :D ? Nie było ani brzydkie ani ani grube. Nie wiem gdzie te fałdy tłuszczu, może masz mega grube łydki (nie widać ich było na zdięciu) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojęłam dziś z rana beznadziejną decyzję, a mianowicie porzuciłam rower na korzyść publicznego transportu zbiorowego :evil: W drodze do pracy automat biletowy nie chciał przyjąć moich pieniędzy i zmuszona byłam wysiąść, kupić bilet w kiosku i czekać na następny. W drodze powrotnej wypadły z rozkładówki trzy tramwaje pod rząd, czekałam tragicznie głodna na przystanku przez 30 min, po czym poszłam na nogach. Nigdy więcej MPK :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylam dzis u psychiatry.Dostalam opierdol ze sobie sama zmieniam dawki lekow. No ale musze.Sama wiem co dla mnie dobre.Poza tym bylam u siostry.Jej pies ma ADHD.

Zrobilam spaghetii.Mily dzien.Bez wiekszych lekow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy dzień z citalopramem po dwóch miesiącach przerwy. Póki co więcej objawów niż gdy startowałam z nim pierwszy raz. Metaliczny posmak w ustach, najpierw zawroty głowy i senność, później nadpobudliwość i słowotok. Teraz wszystko się wyciszyło, ciekawe co przyniesie jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień podminowana i spięta. Prawdopodobnie nadchodzący kolejny wyjazd z kraju (powrót?) mnie tak trzyma, mimo, że wydaje mi się, że o nim nie myślę. Dzień mimo wszystko udany, a przynajmniej produktywny. Spotkanie z przyjaciółką, małe wyprzedażowe polowanie, później pizza z mamą. I kupiłam bratu telefon, więc i dobry uczynek zaliczony. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień po dniu próbuję posprzątać pokój, ale cały czas tempo brudzenia jest wyższe od tempa sprzątania :-|

 

 

js ogolnie to jestem pożdkowo uposledzona :D

 

 

i zawsze mam ze wspólkokatorami swój kąt gdzie syfię a oni tego czesciowo nie widzą :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie z kolei swieta mijaly znakomicie ,ale do czasu :x w poniedzialek dostalem wysokiej goraczki 39,5 st , i nastepnego dnia kiedy wybralem sie do lekarza okazalo sie ze mam angine

lekarka zapisala mi tyle lekow ze mialem problem z wydostaniem sie z apteki

 

jednak drugi dzien biore antybiotyk i dzis popoludniu zauwazylem ogromna poprawe, goraczka zanikla, bol glowy jest mniejszy , to zwiekszylo moja wiare w kompetencje lekarzy

naprawde pani doktor mi pomogla

a meczylem sie strasznie (to jak wie tylko ten co mial angine)

pzdr

 

Gratuluję wyjścia do apteki i wyjścia z anginy.

Ja nie wiem nawet jak wygląda mój lekarz rodzinny.

Tzn. do apteki dojdę i neoangin kupię, ale do tego nie potrzebuję urzędnika NFZ,

który nie ponosi żadnej odpowiedzialności za swoje błędy a popełnia ich zwykle sporo.

 

Życie bez dostępu do służby zdrowia wychodzi agorafobikom na zdrowie, prawda?

-pozdrawiam - nomorewords43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×