Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

roxaneczka37, no właśnie. też nie potrzebuję alkoholu, i bez niego umiem się świetnie bawić. "rzuciłam" picie. zostałam abstynentką. zostałam wyśmiana przez znajomych trochę, bo... byłam niezłą imprezowiczką, ale nie chcę pojsc w nalog jak moja matka, jestem na to narażona, więc wolę nie kusić losu.

 

mój dzisiejszy dzień - trochę odbiło mi, ale poszłam spac i jest już mi trochę lepiej. choc jestem wkurzona na przyjaciółkę i to strasznie. nie wiem, czy mogę ją nazywać już swoją przyjaciółką. chyba nie zasługuje na to określenie. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noooo :D

 

- Pele, poomóóózżżżż!

 

- nie mogę... jestem baaardzo zajęty.. :mrgreen:

 

-- 03 sie 2012, 20:19 --

 

a ten koleś, brunecik z długimi włosami, co to 2 semsestry na zarządzniu i " lubi rządzić".. to mój sąsiad z Łodzi z Rdogoszcza 8)

pijak trochę.. ale spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od rana było ciężko. Teraz, po psychoterapii, trochę poprawiło się, Rozpoczęcie spotkań z P.Psycholog/psychoterapeutką, było słuszną decyzją.

Namawiać będę wszystkich niezdecydowanych do tego. Spróbować zawsze warto :!::!::D:D

 

Witam,

chciałabym zapytać czy mogłabyś/moglibyście mi polecić jakiegoś sprawdzonego psychoterapeutę, bo jak rozumiem jesteś z Warszawy.. miałam już okazję uczestniczyć w takiej terapii.. ale zrezygnowałam po pierwszym spotkaniu (miałam wrażenie, że psycholog potrzebuje pomocy bardziej niż ja :|). Aktualnie wyjeżdżam nad morze.. (mam nadzieję, że czeka mnie udany wyjazd, choć nadzieja matką głupich) ale jak wrócę zamierzam w końcu wziąć się za siebie.. ~~ z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×