Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Mightman diety nie prowadze żadnej jedynie ograniczałam spożywanie cukru ale od wrzesnia spadła mi waga z 6 kg ale czy to by miało wpływ hmm wciazy nie jestem napewno :)

lutka a ten furagin na recepte? jaka cena? bo cos widzialam ze jest urafuragin czy cos w tym stylu

 

-- 27 lut 2013, 23:45 --

 

Ale pije bardzo mało 2 litro w napewno nie z liter moze gdzies moze ciut wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mightman diety nie prowadze żadnej jedynie ograniczałam spożywanie cukru ale od wrzesnia spadła mi waga z 6 kg ale czy to by miało wpływ hmm wciazy nie jestem napewno :)

lutka a ten furagin na recepte? jaka cena? bo cos widzialam ze jest urafuragin czy cos w tym stylu

 

-- 27 lut 2013, 23:45 --

 

Ale pije bardzo mało 2 litro w napewno nie z liter moze gdzies moze ciut wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leaslie a to masz jakas chorobe czy samo od siebie tak jest?

Skad sie moga bakterie wziasc z moczu? nie wiem moze sa domowe sposoby na leczenie poki co?

 

 

Kup sok z żurawiny ale 100% bez żadnych dodatków i pij 2 razy dziennie około 1/4 szklanki - możesz go rozcieńczać albo mieszać z czymś bo za smaczny nie jest ;)

 

-- 28 lut 2013, 10:58 --

 

Aha. ketonami się aż tak bardzo nie przejmuj , sprawdź za jakiś czas, Mogą się np pojawić jeśli spożywasz za mało węglowodanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leaslie a to masz jakas chorobe czy samo od siebie tak jest?

Skad sie moga bakterie wziasc z moczu? nie wiem moze sa domowe sposoby na leczenie poki co?

 

 

Kup sok z żurawiny ale 100% bez żadnych dodatków i pij 2 razy dziennie około 1/4 szklanki - możesz go rozcieńczać albo mieszać z czymś bo za smaczny nie jest ;)

 

-- 28 lut 2013, 10:58 --

 

Aha. ketonami się aż tak bardzo nie przejmuj , sprawdź za jakiś czas, Mogą się np pojawić jeśli spożywasz za mało węglowodanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szefowie to potrafią w szybki sposób zachwiać zaufaniem do siebie. Namota taki, nawywija, wkur..zy i proszę, dawno nie potykające się serce dało znać o sobie prezentując kilkusekundowy epizod. Jak wiele nie trzeba aby zachwiać wiarę we własne zdrowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szefowie to potrafią w szybki sposób zachwiać zaufaniem do siebie. Namota taki, nawywija, wkur..zy i proszę, dawno nie potykające się serce dało znać o sobie prezentując kilkusekundowy epizod. Jak wiele nie trzeba aby zachwiać wiarę we własne zdrowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fatuma03, około dwóch tygodni.U mnie bioxenin działał szybciej.

 

Idę spać.Życzcie mi proszę,powodzenia jutro bo czeka mnie ciężki dzień.Pierwszy po przerwie w pracy :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fatuma03, około dwóch tygodni.U mnie bioxenin działał szybciej.

 

Idę spać.Życzcie mi proszę,powodzenia jutro bo czeka mnie ciężki dzień.Pierwszy po przerwie w pracy :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×