Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

fatuma03, :great:

 

-- 26 lut 2013, 21:44 --

 

amelia83, Ja nie wiedziałam że mam,nic mi nie bolało,a jak się dowiedziałam to zaczeło boleć,ale ze mną już tak jest,nakręcam siebie .

 

-- 26 lut 2013, 21:50 --

 

Po wczorajszym nocnym ataku mam lęki,a tak dzionek w miare spokojny :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fatuma03, :great:

 

-- 26 lut 2013, 21:44 --

 

amelia83, Ja nie wiedziałam że mam,nic mi nie bolało,a jak się dowiedziałam to zaczeło boleć,ale ze mną już tak jest,nakręcam siebie .

 

-- 26 lut 2013, 21:50 --

 

Po wczorajszym nocnym ataku mam lęki,a tak dzionek w miare spokojny :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, :great:

 

-- 26 lut 2013, 22:18 --

 

amelia83, wielkość nie świadczy o powadze, jak zacznie za bardzo uciskać, to usuną. Trzeba tylko mieć baczenie, czy się nie zmienia.

To tak jak torbiele w piersiach, w pewnym wieku się po prostu pojawiają, ale samo to nie świadczy to o niczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, :great:

 

-- 26 lut 2013, 22:18 --

 

amelia83, wielkość nie świadczy o powadze, jak zacznie za bardzo uciskać, to usuną. Trzeba tylko mieć baczenie, czy się nie zmienia.

To tak jak torbiele w piersiach, w pewnym wieku się po prostu pojawiają, ale samo to nie świadczy to o niczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem znośny poranek,jeśli nie liczyć trzesawki która rano prawie zawsze mnie męczy. Chciałabym żeby ten dzień był podobny do wczorajszego,który był w miarę spokojny...

będzie dobrze-dnia spokojnego zycze i oby był lepszy...duzo lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem znośny poranek,jeśli nie liczyć trzesawki która rano prawie zawsze mnie męczy. Chciałabym żeby ten dzień był podobny do wczorajszego,który był w miarę spokojny...

będzie dobrze-dnia spokojnego zycze i oby był lepszy...duzo lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień nie zbyt dobry, czuję ogromne napiecię i stale utrzymujący się lęk, dokucza mi szybka akcja serca. Sytacja w domu z moim bratem narkomanem nie sprzyja pozytywnemu samopoczuciu... Najgorsze jest to że taki człowiek nie zdaje sobie sprawy jak oddziaływuje swoim zachowaniem na innych ludzi... Moja mama jest załamana... Boję sie o nią, boje się że przez tego debila moja mama nie wytrzyma nerwowo... Sam juz rady nie daję.... Sytuacja beznadziejna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień nie zbyt dobry, czuję ogromne napiecię i stale utrzymujący się lęk, dokucza mi szybka akcja serca. Sytacja w domu z moim bratem narkomanem nie sprzyja pozytywnemu samopoczuciu... Najgorsze jest to że taki człowiek nie zdaje sobie sprawy jak oddziaływuje swoim zachowaniem na innych ludzi... Moja mama jest załamana... Boję sie o nią, boje się że przez tego debila moja mama nie wytrzyma nerwowo... Sam juz rady nie daję.... Sytuacja beznadziejna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×