Skocz do zawartości
Nerwica.com

Objawy nerwicy, wszystko o objawach!!!


Gość PACO

Rekomendowane odpowiedzi

brak snu,

problemy ze snem,

bóle w okolicy serca,

drżenie rąk,

dreszcze,

drętwienie różnych części ciała,

zimne ręce,

miękkie nogi,

strach przed zemdleniem,

klucha w gardle,

suchosć w gardle,

zawroty głowy,

kłucie w klatce piersiowej,

wrażenie duszenia,(duszności)

płacz,

pocenie się rąk,

bóle brzucha,

wymioty,

szybkie bicie serca,

kołatanie serca ( to nie to samo)

uczucie parzenia w twarz ( mam tak ostatnio)

uczucie pękania zył na głowie,,

uczucie chlupnięcia,

bóle głowy,

matrix,

niepokój,

ścisk na żoładku

i oczywiście lęki!

przeszywające bóle lewej ręki inogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to moj post choc juz sie wczesniej zalogowalem i czytalem troche moje objawy to: problemy ze snem, drżenie rąk + noga jedna badz obydwie chodza mi gora-dol przewaznie jak siedze w klasie badz gdzies czekam(w klasie mowia zebym sie przstal trzepac...),drętwienie różnych części ciała, zimne ręce(czasami), kłucie w klatce piersiowej, płacz(to mi sie zdazylo pare razy nie moglem dojsc dlaczego), pocenie się rąk(jeszcze zaczynam sie pocic jak jestem wsrod duzej ilosci ludzi),uczucie parzenia w twarz, niepokój, lęki,hustawka nastroi(w jednym momencie jest spoko chce cos zrobic, a za chwile odechcewa mi sie wszystkiego, jeszcze mysli samobojcze ktore sa teraz w mniejszym stopniu niz wczesniej jeszcze zapewne cos by sie tam znalazlo... wiem ze to z mojej winy, zawsze dusilem w sobie wszystko stes, nerwy, bol i inne negatywne uczucie ktore powinno sie odrazu wyzucic z siebie lub odreagowac jakos, a ja tego nie robilem poprostu dusilem w sobie to i juz z ponad pol roku temu zaczelo to ze mnie wylazic ... czasami jak leze i zaczynam nad tym wszystkim myslec to odechciewa mi sie zyc na tym swiecie(z natury pesymista) chodz sa dni ze sie nie przejmuje tym i widze swiat w lepszych barwach. Pare osob stwierdzilo ze powinienem zostac psychologiem(pamagam osobom na tyle ile potrafie jak maja jakis problem osobisty badz nie, czasami osoby mi sie zwierzaja z bardzo osobistych spraw lub rodzinnych)-a ja mysle sobie psycholog? tak napewno jak nie moze sobie poradzic z wlasnymi problemami i samym soba...wiem ze nie mozna sie tak tym zamartwiac bo wtedy czlowiek kopie sobie dol, nie jest to latwe, ale jak sie wygra z tym to bedzie wieli sukces... ja narazie przegrywam lecz nie poddaje sie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-obrecz na szyi

-oulsowanie zyl na szyi z lewej strony

-permanentne oslabienie

-gesty natretne, (schematyczne powtarzanie pewnych detalicznych czynnosci)

-przyspieszony oddech poprzez oddychanie przez nos

-swedzenie skory

-bol plecow, kregoslupa i kregoslupa szyjnego-uczucie jakby wyrosl mi garb

-permanetne uczucie zakatarzenia od dwoch lat, mimo iz Internista tego nie potwierdza

 

Reszta, tak jak w poprzednim poscie i ankiecie.

 

Powiedzcie, KTO Nam to zrobil???

 

Ania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od pewnego czasu mam tak, ze mi rece i nogi cierpna. To tak jakby mi krew tam zle krazyla. Sa czasem takie ciezkie i zmeczone. Aaa... i w glowie mi tak dziwnie. Ciagle mam uczucie jakbym zaraz miala zemdlec, slabo mi, kreci sie wszystko i jakies mrowienia dziwne... Nie wiem co sie dzieje, ale meczy mnie to strasznie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rówież mam większość wymienianych przez was objawów.

Pamiętam, że zdarzyło się gdy w trakcie zajęć w szkole poczułem się okropnie, okazało się, że miałem ciśnienie 210/120. Takie coś jednak nie jest miłe. :)

 

BTW. może zabrzmi to nieco trywialnie (albo i nie) ale zdarza wam się lęk przed zaśnięciem i wewnętrzny głos który mówi, że jezeli zasniecie to coś wam się stanie? :> to też nie jest przyjemne... ;) ostatnio nawet leki ziołowe nie pomagają na sen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZESC

 

wlasnie przyjechalam z POLSKI i mam pytanie czy ktos z was ma caly czas szum w uszach to jest dziwne uczucie jak by mi bebenek drgal albo bilo serce i tak mam caly czas codzienie bardzo sie martwie bo niewiem co teraz mi sie stalo czy to taz moze byc na tle nerwowym prosze odpiszcie

POZDRAWIAM

KAMILLA :(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja oprócz duszności trudności z nabraniem powietrza tzn pełnego głebokiego oddechu miałam koło 5 lat temu dziwny objaw nerwicy: nie mogłam jeśc bo..po jedzeniu nie mogło mi sie zwyczajnie odbić to było straszne uczucie-myslałam ze pękne, czułam sie jak balon-ale to na szczescie mineło :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nieraz mam problem z odbiciem, tu niby sie chce, zeby ulzylo, a tu nie moze się odbic, dziwne uczucie. Tak to jeszcze mam lęki przed snem, wciąż słyszę bicie sera i zaczynam się wsłuchiwać, boję się, ze zaraz zacznie walić albo mam wrażenie, że bije nie miarowo. No i czasami te płytkie męczące oddechy, niby duszności, w takich przypadkach biorę xanax. No i jeszzce te drętwienia i mrowienia kończyn. Też to mocie. Zawroty głowy chyba wszystkim towarzyszą :) Trzymajcie sie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

mam pytanie do was bo trapi mnie to trzy tygodnie bez ustanku codzienie nawet nie moge spac w nocy mam szum w uszach jak by mi bilo serce albo jak by mi drgal bebenek boze bardzo sie martwie moze mam cieszka chorobe bardzo sie z tym mecze ciagle otym misle niewiem co mi sie stalo moze ktos z was tez tak ma prosze odpiszcie blagam

POZDRAWIAM :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MA TAK KAŻDY,NAWET ZDROWY CZŁOWIEK-to jest forum nerwicy, a nie paranoii,pomyliłeś się????

 

Przyspieszoną akcję serca miewają również wszyscy "zdrowi" ludzie. Czy zatem pytających o kołatanie serca nazwisz paranoikami? Sęk w tym, że ja nie miałem takich objawów wcześniej. Nie mam ich również obecnie. Były na tyle uciążliwe, że zadałem to pytanie. Zadaj sobie trud i przejrzyj założone przeze mnie wątki. Zauważysz, że na blisko 40 postów wyłącznie j e d e n traktuje o dolegliwościach fizycznych. Myślę zatem, że posądzanie mnie o histerię jest grubo przesadzone. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze was powiedzcie mi, co ja mam mowic lekarzowi, na EKG nic zlego nie widac i lekarz mowi,ze wszystko jest OK, ale ja wiem,ze cos jest nie tak... na lekcjach w-f po duzym wysilku mdleja,a serce bije mi tak strasznie szybko... konczyny mi marzna, w nocy co troche sie budze, jestem nie wyspana... szybko sie denerwuje i latwo idzie wyprowadzic mnie z rownowagi, a gdy to sie stanie to poprostu zaczynam plakac i nic wiecej a pozniej serce daje mi odczuc ze je mam... powiedzcie, czy to jaks choroba, czy ja jestem zdrowa... Prosze o POMOC!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faun ja nikogo nie osądzam, nie krytykuje i tym bardziej nie pouczam, znalazłam się tutaj z tej samej przyczyny co wielu innych,ale rany boskie nie nakręcaj my się !!Wydaje mi się że przy schylaniu głowy szumi ci w uszach i to nie dlatego że masz nerwicę,ale poprostu uderza ci ciśnienie. Widocznie taka jest reakcja nerwicowców, wszędzie widzą chorobę!!Ja cię tak zrozumiałam jakbym napisała---co się ze mna dzieje jak stoję na jednej nodze- to mi po 4 godzinach cierpnie-PEWNIE MAM NERWICĘ.Widzisz ja już prawie wylazłam z choroby i patrzę trochę realniej na świat i z pewnej perspektywy.I wiem że im więcej myślimy o dolegliwościach tym więcej ich mamy,a nie wszystkie dolegliwości musimy przypisywać nerwicy.A powiem ci szczerze z własnego doświadczenia,czym będziesz mniej o tym myślał(powiesz sobie - jutro przejdzie!!! :D - tym będzie lepiej)nie dopatruj się we wszystkim choroby- bo ją pogłębisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×