Skocz do zawartości
Nerwica.com

Książki, książki..i książeczki.


meskalina

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.07.2020 o 20:55, trubadurzy napisał:

@Kaji Próbowałem i wydawało mi się to męczące, więc wróciłem do 2-3 słowa na raz - spróbuje jeszcze raz.

 

Znalazłem coś takiego i mną to wstrząsnęło:

 


Może coś w tym być, sam zauważyłem już dawno temu, że w zależności od nastroju można czegoś zrobić więcej/lepiej lub mniej/słabiej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2020 o 21:15, Gość napisał:

Właśnie, mam pytanie, ile wam zajmuje mniej/więcej przeczytanie książki tak z 300 stron?

 

mi przeczytanie takiej książki zajmuje miesiąc.

Obecnie czytam "Żaba" Małgorzata Musierowicz, "Morderstwo wron" Anne Bishop, "Tajemnice starego domu" Ilona Gołębiewska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Książki Stephena Kinga, które przeczytałem:

(1) Worek kości, (2) Martwa strefa, (3) Christine, (4) Pokochała Toma Gordona, (5) Ostatni bastion Barta Dawesa,

(6) Komórka, (7) Regulatorzy, (8) Nocna zmiana, (9) Historia Lisey, (10) To, (11) Pod kopułą.

Kiedyś sporządzę listę książek Harlana Cobena i Roberta Ludluma. Dziś nie chce mi się więcej pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Książki Harlana Cobena, które przeczytałem:
 (1) Zachowaj spokój, (2) Jedyna szansa, (3) Obiecaj mi, (4) Zaginiona, (5) Bez skrupułów, (6) Najczarniejszy strach, (7) Tylko jedno spojrzenie, (8) Niewinny, (9) Jeden fałszywy ruch, (10) Na gorącym uczynku, (11) Bez śladu, (12) Bez pożegnania, (13) Ostatni szczegół, (14) W głębi lasu, (15) Błękitna krew, (16) Nie mów nikomu, (17) Aż śmierć nas nie rozłączy, (18) Klinika śmierci, (19) Krótka piłka, (20) Mistyfikacja, (21) Sześć lat później, (22) Tęsknię za tobą, (23) Wszyscy mamy tajemnice.

Edytowane przez Harding

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nikt istotnynie czytałam tego typu za dużo książek ale z tego co czytałam i mogę polecić to Czwarta małpaNocny film, Instytut. Nie chce mi się teraz szukać autorów, a nie pamiętam, ale jakbyś nie mógł znaleźć to daj znać to sprawdzę ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młody bóg z pętlą na szyi  Mrówczyńskiej. Ciekawa pozycja, wszystkie trzy części. Dobra jest też jej książka Borderline: Autoterapia, czyli o sprawach poważnych z solidną dawką autoironii. Można się pośmiać i coś z tego wyciągnąć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×