Skocz do zawartości
Nerwica.com

zaburzenia osobowości (cz.II)


Gość paradoksy

Rekomendowane odpowiedzi

Kasiu, też się boję zdrowia, z tym że ja mam jakiś cel, co prawda coraz bardziej mi się odechciewa uczyć niemieckiego i geramnistyka się oddala, ale mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, też się boję zdrowia, z tym że ja mam jakiś cel, co prawda coraz bardziej mi się odechciewa uczyć niemieckiego i geramnistyka się oddala, ale mam.

 

a ja bym chciała być zdrowa... i dobrze byłoby z kimś przez chwilę porozmawiać.. Mój cel wydaję mi się teraz niemal nieosiągalny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vi. jakie masz plany związane z językami?

 

Helvetti masz dopiero 18 lat

jak byłam w Twoim wieku to inaczej to wyglądało, wiadomo całe dorosłe życie przed sobą,a teraz czuję że zawaliłam to życie,jestem starą panną-prawie bo w moich stronach to wieku 22-24 lat,bez zawodu,porządnego wykształacenia

jeszcze mam trochę nadziei z pisaniem,marzę żeby coś wydać,ale nie mam sił jechać na grupę literacką czy starać się o wydanie

grupa mi dużo dawała a rodzina to niszczyła albo obojętnością,nawet czytać nie chcieli co niektórzy członkowie rodziny, albo że to moje fanaberie i marzenia zupełnie nieracjonalne

za to pamiętam jak napisał opowiadanie o psiakach dla mojej siostrzenicy,jakie oczy zrobiła i "Ty to napisałaś"to było cudone,takie w sumie mogę powiedzieć -uznanie, w oczach wtedy 5 latki

 

dużo dziś piszę o sobie,pewnie macie dosyć :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helvetti pisz dalej jak lubisz,nawet gdy nie ma sensu może z tego za kilka lat coś wyjść

ja pisałam od zawsze a dopiero od roku pokazałam,najpierw koledze,potem bratu który jest bardzo krytyczny,jak przeszło przez njego pokazałam terapeuce i to ona mnie przekonaął żeby dalej coś z tym robić,do tej to ona mnie w tym spiera

 

Helvetti pisz-praktyka czyni mistrza,próbuj róznych rzeczy,pamiętniki,wierszę,opowiadania-masz cało pakletę do wyboru,a najlepiej wszystko

mi też pomaga oczyścić duszę z emocji,mówiąc prosto -wyrzygać się

 

no i mi pokarz,bo nie mogę się coś doczekać,jeśli chcesz to na priv

 

mój,jeden z nowszych jakiś tydzień temu więc jeszcze kiepski bo niedopracowany

Uderzam w ciszę

Gniewny teatr

papierowych ról

I milczę

zawiązują sznur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech.

 

Chciałbym się oderwać, choć na chwilę zapomnieć, zrobić coś z adrenaliną, coś czego później będę załowął ale da odskocznie.

 

-- 26 lut 2011, 22:55 --

 

New-Tenuis, jakoś tak, Serbia wydaje mi się atrakcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaak, ja na przykład dążę do tego samego co przez każdy następny dzień, czyli do tego żeby robić to co robię zawsze- nic. Uwierz, że wiele osób się z tym boryka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj kasiątko, jak się czujesz? Wybacz, nie wiem co się działo przez ostatni tydzień.

 

-- 26 lut 2011, 23:48 --

 

Dlaczego samotność tak boli... zanim otworzyłem się na ludzi było ok, a teraz gdy ich nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×